Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4992


hellfire

Rekomendowane odpowiedzi

Ja Ci powiem tyle - znajomy mial Rieju 50 tylko ze wersje enduro. Jakos jezdzilo ale tak jak juz pisali poprzednicy z czesciami problem. Mam byc szczery - nie kupuj Rieju. A co do moich problemow z czesciami to jest tak - trzeba wiedziec gdzie szukac. Dzisiaj kupilem ostatnia czesc jaka mi jest potrzebna i juz nie mam zadnych problemow z czesciami. No coz fakt, faktem, nie jest to popularne moto i czasem trzeba sie naszukac ale ten sam problem ma kazdy posiadac "starszego" motocykla A tak do tematu jeszcze - kupuj Gilerke MaĂŚka - bedziesz zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak poza tematem sorry ale musze si ezapytaxcJaca czy ty niemasz czasem nieiwem chyba to sa twoi dzidkowie na ul Jaronia?ja tam mieszkam i widzialem kilka razy twoje moto kiedys chyba miales suzi takie male?? to jak bedziesz widzial yamahe dt 80 to iwesz juz kto na niej siedzi:D:D:D:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak poza tematem sorry ale musze si ezapytaxcJaca czy ty niemasz czasem nieiwem chyba to sa twoi dzidkowie na ul Jaronia?ja tam mieszkam i widzialem kilka razy twoje moto kiedys chyba miales suzi takie male?? to jak bedziesz widzial yamahe dt 80 to iwesz juz kto na niej siedzi:D:D:D:
Ale zes mnie zaskoczyl tak, tam mam babcie i dziadka Suzi tez mialem RG 80 dla sprostowania wczesniej czyms zapodawales czy DT 80 to Twoje pierwsze moto?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Na motorze mo¿na bez obaw spaliÌ gumê 2 Aby pojeŸdziÌ na motorze nie trzeba œci¹gaÌ ubrania 3 Motor nie ma teœciowej 4 Motor nie da Ci w pysk jak w³o¿ysz rêkê pod owiewkê5 Motor nie straszy ¿e jest w ci¹¿y 6 Motor jest zawsze gotowy ¿eby sobie na nim pojeŸdziÌ 7 Motor nie liczy ile piw ju¿ wypi³eœ 8 Mo¿esz trzymaÌ kilka motorów w jednym gara¿u i mieÌ pewnoœÌ ¿e siê nie pobij¹ 9 Motor nie mówi ¿e go boli g³owa jak chcesz na nim pojeŸdziÌ 10 Motor nie ogl¹da siê za ch³opakami 11 Motor nie potrzebuje d³ugiej gry wstêpnej przed przeja¿d¿k¹ 12 Motor nie panikuje kiedy pêknie guma 13 Motor nie potrzebuje z³otych pierœcieni i ³aùcucha 14 Motor mo¿na sprzedaÌ za pieni¹dze 15 Motor dobrze wygl¹da nawet po d³ugiej trasie 16 Motor dobrze wygl¹da nawet jak jest obklejony muchami 17 Motor nie zatrzymuje siê przy ka¿dej wystawie 18 Motor niezale¿nie od jego wieku wzbudza po¿¹danie 19 Motor nigdy Ci nie powie ze nie ma co na siebie w³o¿yÌ 20 Motor pije benzynê i siê nie krzywi 21 Motor nie mówi ¿e na stacji benzynowej œmierdzi 22 Motor nie jest zazdrosny ¿e masz drugi motor 23 Motory oprócz bia³ego, czarnego, ¿ó³tego i czerwonego maj¹ jeszcze inne kolory 24 Motor nie zajmuje miejsca w namiocie 25 Mo¿esz daÌ siê przejechaÌ kumplowi motorem a motor siê na ciebie nie obrazi 26 Ty tez mo¿esz przejechaÌ siê na motorze kumpla 27 Motor nie przypomina Ci ¿ebyœ ju¿ wraca³ do domu 28 Do stacyjki motoru pasuje tylko Twój kluczyk 29 Motor lubi jeŸdziÌ na zloty 30 Motor nie wy³¹cza Ci telewizora jak ogl¹dasz Grand Prix 31 Na motorze mo¿na jechaÌ we 2-ke 32 Motor jest rodzaju mêskiego 33 Motor jest fotogeniczny i dobrze wychodzi na zdjêciach 34 Motor mo¿na kupiÌ w sklepie 35 Gadanie motoru jest przyjemne dla ucha 36 Motor nie boi siê prêdkoœci 37 Na motorze mo¿na sobie postawiÌ piwo 38 Motor nie plotkuje o tobie z innymi motorami39 Nawet stary motor nie ma zmarszczek 40 Mo¿esz mieÌ starszy motor od siebie i nikt siê na Ciebie nie bêdzie krzywo patrzy³ 41 Motor lubi jak go napastujesz 42 Motor nie ma co miesi¹c wycieków 43 Na motor nie ¿a³ujesz pieniêdzy 44 Motor mo¿esz przerabiaÌ wg swoich upodobaù 45 Nie ma g³upich kawa³ów na temat "Przychodzi motor do lekarza" 46 Motor z wiekiem nie siwieje 47 Motorem mo¿esz pojechaÌ na piwo 48 Motor Ciê nie zostawi nawet jak zobaczy Ciê na innym motorze 49 Motor mo¿esz dotykaÌ gdzie tylko zechcesz i kiedy zechcesz 50 Mo¿esz mieÌ motor innej narodowoœci i nie byÌ wytykany palcami 51 Motor lubi pochodziÌ na ssaniu 52 Maj¹c zdjêcie motocykla w portfelu nie wstydzisz siê go otwieraÌ 53 Jad¹c na motocyklu myœlisz o jeŸdzie na motocyklu 54 Motor nie pyta gdzie idziesz i o której wrócisz 55 Motor wygl¹da dobrze nawet po jeŸdzie w deszczu 56 Motor nawet jak du¿o pali to nie tyje PS. radŸcie dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja kupowalem kilka miesiecy temu yamaszke to ten gosciu mial tez jakies supermoto chyba z 97 r ale niewiem dokladnie jaka marka i rokniechcial za nia duzo , tylko stan byl niezaciekawy chyba ze lubisz sobie zrobic sprzet pod siebie to znaczy nowy lakier bo naprawde przydal by sie temu motomial cale zaiweszenie i kola supermotoaha byl on chyba z nimeic ale juz mial poslkie blaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.