Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4573


Nico

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No chopaki ja jestem "piekna","madra","mloda" a przede wszystkim wolna Nie no oczywiscie zartuje W sumie to tak jest,jak sie kogos pozna ,jest sie nim zafascynowanym,nie dostrzega sie na poczatku jego wad,no poprostu ideal ,ale niestety po jakims czasie to wszystko sie zmienia,chociaz nie zawsze,ale zazwyczaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chopaki ja jestem "piekna","madra","mloda" a przede wszystkim wolna  Nie no oczywiscie zartuje    W sumie to tak jest,jak sie kogos pozna ,jest sie nim zafascynowanym,nie dostrzega sie na poczatku jego wad,no poprostu ideal ,ale niestety po jakims czasie to wszystko sie zmienia,chociaz nie zawsze,ale zazwyczaj 
Madzia to widze ze mamy podobne doswiadczenia szkoda ze wlasnie takie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to tak jest,jak sie kogos pozna ,jest sie nim zafascynowanym,nie dostrzega sie na poczatku jego wad,no poprostu ideal ,ale niestety po jakims czasie to wszystko sie zmienia,chociaz nie zawsze,ale zazwyczaj 
Dobrze ujete!! No ale coz, trzeba probowac az sie znajdzie... Nie ma co sie dolowac tylko trzeba byc mysli ze w koncu kiedys trafimy na ta jedyna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Timac co Ty tu wypisujesz,jakie tam wysokie wymagania,poprostu chce,zeby mnie kochal taka jaka jestem 
To chyba dla kazdej Kobiety wazna sprawa jak nie najwazniejsza... trzeba Kochac innych takich jakimi sa a jezeli zbyt wiele rozni osoby w zwiazku to wtedy nie ma co liczyc ze bedzie lepiej...a co najgorsze ... jezeli facet wymaga od Kobiety zmiany fizycznej czy tez psychicznej a sam nic w sobie nie zmieniaw obecnych czasach jest dosc ciezko znalesc porzadnego mezczyzne... Magda jest chyba najlepszym dowodemna to. pozdrawiam wszystkich PanĂłw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem, ¿e czasy sie zmieni³y i dzisiaj kobiety sa gorsze od facetów (oczywiscie nie wszystkie) i trudno znaleŸÌ wartosciow¹. A jesli chodzi o szukanie to czasem szuka sie baaaaardzo d³ugo. Ale ka¿dy w koùcu znajdzie. Wiêc siê nie do³ujcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem, ¿e czasy sie zmieni³y i dzisiaj kobiety sa gorsze od facetów (oczywiscie nie wszystkie) i trudno znaleŸÌ wartosciow¹. A jesli chodzi o szukanie to czasem szuka sie baaaaardzo d³ugo.
Nie ufaj kobiecie, bo Cie puÂści z kretesem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ufaj kobiecie, bo Cie puÂści z kretesem                       
A moze to w³aœnie przez ten brak zaufania Ciê puœci?Po prostu obie strony musz¹ chcieÌ tego zwi¹zku i trzeba umieÌ iœÌ na kompromis...ale wiêkszoœÌ ludzi chce mieÌ i wolnoœÌ i zwi¹zek... to nie wychodzi!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wiêkszoœÌ ludzi chce mieÌ i wolnoœÌ i zwi¹zek... to nie wychodzi!
wychodzi wychodzi wlasnie w tym jest ten kompromis:D dzieki niemu ma si ei zwiazek i wolnosc... (zalezy kto jak rozumie wolnosc)P.S. Timac kiedy Twoje cycki tak urosÂły??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Timac tak myslisz?? tylko ze ja tego sprzeta nie kupuje po to zeby laski wyrywac   chce go dla wlasnej satysfakcji a co do tego to przez moto zerwala juz kiedys ze mna paniena bo woalem jechac na zlot niz do niej troche glupie rozstanie ale jak w koncu podsumowalem to wszystko to faktycznie troche wiecej czasu spedzalem na zlotach wystawach i takich tam   trudno sie mowi moto cie nie zdradzi a kobieta moze to zrobic nawet z dobrym kumplem wiem to po sobie     
tez tak mialem ze wolalem twierdziÂła ze wolalem jezdzic niz z nia spedzac czas i po 4 latach ze mna zerwal:(...... moto wcale nie dziala... no chyba ze wtych 2 przypadakach:- kobieta nr. 1 - zwykla lalka lecaca na motocykl albo tiunigowanego malucha... dziekuje...- kobieta nr.2 - laska ktora naprawde to kocha (tak jak my wszyscy)... dwoma slowami... KOBIETA MARZENIE:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.