Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4900


blade

Rekomendowane odpowiedzi

Jako ze fazera dzis ktos kupil a znalazlem sv 650 w Czewie, potrzebuje pomocy ludzi z okolicy czewy na sobote. A i jeszcze takie pytanko jak widzicie goscia o wzroscie 190cm na sv650? dobrze sie bedzie jezdzilo?Co do pomocy to zadeklarowal sie juz Bart_b ale im wiecej takich sensownych ludzi tym lepiej. PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie chcesz TL1000R???Rok 2001,zarejestrowany,stan b.dobry,wydechy Yoshimura w karbonie,kolor zolty.Cena 15900zl.Jak co to wal na PW 
TL chyba za mocny i duzo pali a ten sv sie ciekawie prezentuje http://www.allegro.pl/item90762331_suzuki_...0_sv_650_s.htmltylko nie wiem czy nie jestem za wysoki na takie moto, musze jutro jechac ic sie przymierzyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam sobotĂŞ wolnÂą wiĂŞc jak coÂś to teÂż siĂŞ pisze na pomoc, tylko napisz na czym ta pomoc miaÂłaby konkretnie polegaĂŚ. Jak coÂś to wal jak w dym 
pomoc - no na tym zeby nie kupic zlomu nie chce jakiejs zajezdzonej padaki z peknieta rama np jakbys mial kogos jeszcze kto sie zna to bys wzial i bysmy sie spotkali tam pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotĂŞ bĂŞdĂŞ w Cz-wie Tylko nie wiem o ktĂłrej chcesz dokonywaĂŚ oglĂŞdziĂą, ale jakby co to jestem chĂŞtny do pomocy Im wiĂŞcej oczu tym lepiej O widzĂŞ, Âże stoi w Motoporcie Super, moÂże kupiĂŞ sobie tam klocki hamulcowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TL chyba za mocny i duzo pali a ten sv sie ciekawie prezentuje http://www.allegro.pl/item90762331_suzuki_...0_sv_650_s.htmltylko nie wiem czy nie jestem za wysoki na takie moto, musze jutro jechac ic sie przymierzyc
Moge Ci powiedziec ze na moje oko sie ladnie prezentuje Nie ma sie co za duzo zastanawiac Proponuje SV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro rano jade sie dogadac co do ceny i przymierzyc do tego sv bo cos mi sie wydaje ze bede smiesznie wygladal, pozycja jest podobna jak w motocyklach sportowych do tego krotszy niz w fazerze rozstaw osi. ale sie zobaczyWicher bede chcial w sobote kolo 10-11 jak najwczesniej nabyc sprzeta - oczywiscie jesli jutro dobrze sie przypasuje do moto:) A i dzwonilem dwa razy i dwa razy inna cene slyszalem... Jutro po poludniu dam znac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wrocilem, moto calkiem calkiem tylko ta pozycja jak na scigaCZU, ale roziarowo nie jest zly - myslalem ze bedzie mniejszy. To co panowie kto moglby jutro sie tam zjawic powiedzmy o 11? Zeby tylko ten snieg zniknal i ktorys z was mozeby sie przejechal zeby sprawdzic biegi silnik itpA i jeszcze jedno kolo mowi ze jutro wystawi fakture a dokumenty beda we wtorek, czy to nie zadfna wajcha? Tak sie robi?PS. a tej oslonki nie zauwazylem - znaczy jej braku.A wie ktos moze ile kosztuje taka oslonka??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.