Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4842


buli-x

Rekomendowane odpowiedzi

czescwitam wszystkichmam na imie marek, jezdze gsxr750 '86kumpel chce kupic xj600 '86slyszaÂłem kilka sprzecznych opinii o tym motocykluzwlaszcza o gaznikach - raczej negatywnychmoze ktos podzieli sie doswiadczeiami ??? na pewno beda pomocne , nie wiemy czy warto taka xj kupicpozdrawiammarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciezko mi cokolwiek powiedziec bo pogoda jaka jest kazdy widzi a to moj pierwszy motocykl. W kazdym razie wyczytalem ze przy duuzych przebiegach moga pasc membrany w gaznikach ale to juz grubo powyzej 100tys. Mi w warsztacie powiedzieli ze membrany sa ok. Moze nie sa jak nowki ale sa w stanie dobrym a 15 latek ten motocykl juz ma.A rocznik mam 91

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie membrany lubia padac, ale to chyba w kazdym wiekowym sprzecie sie zdarza (w koncu to kawalek gumy ...).bekriss - nie spotkalismy sie pod koniec poprzedniego sezonu na drodze w centrum Zabrza? bardzo podobny sprzet mijalem (w taki samym malowaiu zdaje sie) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja na biegu jalowym ladnie wkreca sie na obroty i szybko z nich schodzi. Dodam jeszcze od siebie ze strasznie mnie wkurza przednie zawieszenie ktore juz probuje rozebrac kilka dni. Pieprzone japonce zamiast byc tak mily i zastosowac jeden imbus do calego zawieszenie to potrzebna sa az trzy i to sporych rozmiarow. Trzy dlatego ze nie mam imadla i musialem przestawic lekko kierownice zeby moc odkrecic korki. Juz prawie mialem sobie wyrwac wlosy z glowy kiedy zobaczel ze zaden z moim imbusow nie pasuje do kierownicy Na szczescie w garazu znalazl sie takowy z czasow kiedy moj ojciec grzebal przy samochodach i swojej mzcie. Wlasciwie to nie problem kiedy ma sie narzedzia ale troche musialem sobie ponarzekac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto jest naprawde wytrzymaÂłe miaÂłem takÂą z '87 jeÂździÂłem niÂą 2 sezony i niemiaÂłem z niÂą Âżadanych problemĂłw mimo Âże byÂła trochĂŞ zaniedbania przez poprzednika.NaprawdĂŞ fajny motorek i dzwiĂŞk przy lekko przepalonych tÂłumnik jest elegancki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.