Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4806


zbyhu

Rekomendowane odpowiedzi

Czolem! Moj znajomy sprowadza motocykle z Anglii. Zazwyczaj sa po drobnych szlifach, z uszkodzeniami, ktore kolega usuwa sam, badz sprzedaje taniej motocykle w stanie sprowadzonym - kwestia uzgodnienia. Jest mechanikiem od lat chyba 7, pracowal w salonie HD w Rybniku, co chyba juz o czyms swiadczy. Obecnie na skladzie ma sprowadzone takie pojazdy: Honda CBR 600 '93r Honda CBR 900 '01r Honda CBR 900 '03r Honda CB600 Hornet '98r Honda CB600 Hornet '99r Yamaha R1 '01r Yamaha YZF Thunderace '97r Yamaha FZS 600 Fazer '01r Yamaha FZS 600 Fazer '03r Suzuki GS500e '96r Wszelkie inne informacje do uzyskania tylko u wlasciciela. Kontakt z nim tylko na komorke. Michal: 0507 500485 Motocykle stoja w Rogoznej pod ÂŻorami.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chopy przeca mocie tam numer telefonu????albo tylko jo go widza????jak jo chca kupiĂŚ sprzĂŞta to siĂŞ interesuja i dzwonia.......proszĂŞ mnie Âźle nie odebraĂŚ ale teÂż sprzedawaÂłem pare moto i tzw "zawracacze dupy" (to absolutnie nie do Wos szanowni koledzy) pisali mi duÂżo maili,zapytaĂą a tylko paru konkretnych zadzwoniÂło -> w heyah ÂładujÂą podwĂłjnie wiĂŞc chyba nie duÂżo kosztuje rozmowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki,ale jak sobie czasem czytam "GieÂłde" i to co ludzie tam piszÂą np chÂłopakowi ktĂłry chce sprzedaĂŚ motocykl a spotyka siĂŞ z hasÂłami:-przywitaj siĂŞ najpierw,powiedz coÂś o sobie....-nie masz naklejki z jednej strony wiĂŞc byÂł malowany (co sugeruje->nie kupujcie)-kiedyÂś widziaÂłem jak ten motocykl jechaÂł na kole-> to totalna padaka-itd od Âśmieszniejszych po caÂłkiem gÂłupie i nie mam pojĂŞcia czemu majÂą sÂłuÂżyĂŚ.....proszĂŞ zrozumieĂŚ Âże niektĂłrzy nie majÂą ochoty/czasu na rozmowy na forum,przedstawianie sie itp,chcÂą poprostu umieÂściĂŚ ogÂłoszenie i tyle.....PZDR P.S. Piotrze nie miaÂłem zaiaru nikogo uraziĂŚ ->to poprostu moje osobiste przemyÂślenia i wnioski po przeczytaniu naprawde wielu komentarzy odnoszÂących siĂŞ do sprzedawanych przedmiotĂłw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tutaj Leo ma caÂłkowitÂą racjĂŞ, jak w morde strzeliÂł.GieÂłda to gieÂłda, jak ktoÂś jest zainteresowany to czyta i dzwoni zeby czegoÂś siĂŞ dowiedzieĂŚ.Powinno byĂŚ tak jak na ogĂłlnym forum, ze w dziale gieÂłda nie ma moÂżliwoÂści podejmowania Âżadnych dyskusji.DziĂŞkujĂŞ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie akurat interesowaloby czy ta CBR 93 r , jesli jeszcze nie jest zarejestrowana czy jej cena jest powiedzmy te 7, 5 - 8 tys !!! Bo wtedy moglbym cos potargowac , sprzedac GS dolozyc ciutke bo niewiele mam i stad moje pytanie. Wiec jak napisal motobandit te pare cyferek z boku byloby duza informacja , czy warto jest sie zainteresowac takim ogloszeniem czy olac od razu - bo jak napisze 10 tys to ja dziekuje.Leo zauwaz ze na allegro , gratce , dizmarze jest mnostwo takich ogloszen - nie sposob obdzwonic wszystkich zeby dowiedziec sie np ze motor nie wyglada jak motor. Wiem to tez z wlasnego doswiadczenia , jak szukalem GS-a to obdzwonilem pol polski , a objezdzilem pol slaska. ( najciekawsza byla jednak przygoda w Wiesió³Ìe taka miejscowosc kolo zawiercia <pozdrawiam wlasciciela czarnego GS> - dzwonie pytam sie w jakim stanie jest moto i gosc mowi ze lekko jest obtarty bo uderzyl w rowerzyste - zajechalem na miejsce wyprowadza mi koles taka ruine z garazu i ja poprostu nie wiedzialem czy to jakis zart czy cos , ten motor wygladal jakby mial spotkania pierwszego stopnia z gleba a nie z rowerzysta - i to mnie nauczylo zeby dopytywac sie o kazda pierdole)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leo zauwaz ze na allegro , gratce , dizmarze jest mnostwo takich ogloszen - nie sposob obdzwonic wszystkich zeby dowiedziec sie np ze motor nie wyglada jak motor. Wiem to tez z wlasnego doswiadczenia , jak szukalem GS-a to obdzwonilem pol polski , a objezdzilem pol slaska. ( najciekawsza byla jednak przygoda w Wiesió³Ìe taka miejscowosc kolo zawiercia <pozdrawiam wlasciciela czarnego GS> - dzwonie pytam sie w jakim stanie jest moto i gosc mowi ze lekko jest obtarty bo uderzyl w rowerzyste - zajechalem na miejsce wyprowadza mi koles taka ruine z garazu i ja poprostu nie wiedzialem czy to jakis zart czy cos , ten motor wygladal jakby mial spotkania pierwszego stopnia z gleba a nie z rowerzysta - i to mnie nauczylo zeby dopytywac sie o kazda pierdole)
Hehehe znam tego goscia u mojego kumpla na placu tez w Wiesiolce nawet moto nie umial postawic i jebnol na glebe potlukl lampe poobijal go troche zebral zabawki i pojechal do domu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ceny tez by mogl podac tak z ciekawosci.No wkoncu chyba to duzo wysilku nie kosztuje dopisac cyfry z boku modelu motocykla.
OczywiÂście zgadzam siĂŞ z TobÂą, jednak chciaÂłem sie jakos ustosunkowac do wypowiedzi Leo OczywiÂście, jakby byÂły ceny podane to juz sam miĂłd, ale zapewne trafil by siĂŞ komentarz w stylu: Kur*wa, ale drogo, ja widziaÂłem takÂą za tyle i tyle, a ta nie doÂśc, Âże droga, to dodatkowo pewnie licznik w jakichÂś milach ma itp; itd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podzielam zdanie Leo ... jestes jakas maszyna zainteresowany to dzwon... motorki sa po lekkich szlifach wiec ceny na pewno nie sa takie jak w ogloszeniach. Michala znam i wiem ze dobrze sie zna na moto i nie robi przekretow jak to jest w wiekszosci ogloszen z gazet czy internetu wiec polecam - warto zadzwonic i sie dogadac...pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OczywiÂście, jakby byÂły ceny podane to juz sam miĂłd, ale zapewne trafil by siĂŞ komentarz w stylu: Kur*wa, ale drogo, ja widziaÂłem takÂą za tyle i tyle, a ta nie doÂśc, Âże droga, to dodatkowo pewnie licznik w jakichÂś milach ma itp; itd
No pewnie tak by bylo Ale po co dzwonic do goscia i zawracac mu dupe jak moze poodac ceny w przyblizeniu a jak ktos bedzie zainteresowany to zadzwoni.A tak beda dzwonic do goscia i sie tylko pytac "a ten ile a tamten ??" itp. a i tak gowno kupia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.