Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4818


Cebria

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z moduÂłem w VFR750, moÂże zna siĂŞ na tym ktoÂś z Was i mĂłgÂłby mi pomĂłc? BĂŞde naprawde wdziĂŞczna.Chodzi o to, Âże odpaliÂłam moto, popaliÂł chwile i zdechÂł. Nie ma iskry.Wydaje mi siĂŞ, Âże to wina moduÂłu, ale pewna nie jestem...SÂłyszaÂłam ze doÂśc ciĂŞzko dostaĂŚ takÂą zabawke, bo...Nie wiem czy to prawda, ale podobno moduÂły wystepowaÂły tylko w wersji amerykaĂąskiej, natomiast w europejskiej VFR juz nie Co mam zrobiĂŚ, szukaĂŚ tego moduÂłu, czy moÂże da rade zastapiĂŚ go innym z podobnego moto?Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radze radzwoniÌ do Olka Motocykle,ewentualnie poszukaÌ na ebayu ale niemieckim .....ale ja bym siê nie napala³ na modó³- to wcale nie musi byÌ modó³,równie dobrze œwiece,kable, cewki...Myœle ¿e dobrzeby by³o jakby Pani [pjecha³a do elektryka motocyklowego.pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z moduÂłem w VFR750, moÂże zna siĂŞ na tym ktoÂś z Was i mĂłgÂłby mi pomĂłc? BĂŞde naprawde wdziĂŞczna.
ÂŻeby miaÂł siĂŞ zjarac moduÂł, musiaÂłabys sie ostro napracowac.
Chodzi o to, Âże odpaliÂłam moto, popaliÂł chwile i zdechÂł. Nie ma iskry.Wydaje mi siĂŞ, Âże to wina moduÂłu, ale pewna nie jestem...
Skad wiesz, ze nie ma iskry ?
SÂłyszaÂłam ze doÂśc ciĂŞzko dostaĂŚ takÂą zabawke, bo...Nie wiem czy to prawda, ale podobno moduÂły wystepowaÂły tylko w wersji amerykaĂąskiej, natomiast w europejskiej VFR juz nie    Co mam zrobiĂŚ, szukaĂŚ tego moduÂłu, czy moÂże da rade zastapiĂŚ go innym z podobnego moto?
Modul jest w kazdej wersjiJak znam zycie to padÂły ci poprostu swiece po zimie. Zmien je na nowe, jak mozesz to najlepiej na denso.Zdrow !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do modulu to jest w kazdej wersji,nie wiem kto Ci takich glupot naopowiadal ze w europejskiej wersji go nie bylo...
Jakiœ goœÌ z allegro, ale wed³ug mnie to te¿ œciema by³a Skoro rozrusznik krêci a moto poprostu nie odpala, to znaczy ze chyba nie ma iskry...Chyba?Wiem, ¿e niekoniecznie to modu³, ale kable i œwiece by³y sprawdzone...Prosze, wybaczcie amatorszczyzne dopiero siê uczê http://img380.imageshack.us/img380/8008/motor9zt.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co mam zrobiĂŚ? KupiĂŚ nowe Âświece i sprobowaĂŚ once again?
Oprocz kupienia nowych swiec sprawdz sobie samo aku. Powinien dawac bez obciazenia pow 13.1 V, a po zapodaniu swiatel i wszystkiego co tam u siebie masz, oprocz rozrusznika nie powinno spasc pon 12.9.VPosprawdzaj klemy, sprawdz tez przekaznik rozrusznika, bo tam potrafi sie niezÂły Sajgon utworzyc. Czesto gesto to wlasnie tam siada elektryka w VFR`rze.Regler sobie daruj (mozesz go ewentualnie przykleic do ramy na paste od procesorow), a za modul sie nie bierz bo cos mi sie zdaje ze to by byly ostatnie jego tchnienia Jak juz uda ci sie wyciagnac swiece to zakrec bez nich krotko rozrusznikiem. I kup sobie denso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za modul sie nie bierz bo cos mi sie zdaje ze to by byly ostatnie jego tchnienia 
A pffffff, nie wierzysz w moje moÂżliwoÂści? <foch> Heh, patrzyÂłam i podziwiaÂłam ostatnio to magiczne pudeÂłeczko z kabelkami, ale nic (oprocz tego ze je wyczysciÂłam) do gÂłowy mi nie przyszÂło, taki ze mnie majstersztyk Wszystko powinno byĂŚ sprawdzone w sobotĂŞ, uwierzcie zwoÂłaÂłam sztab kryzysowy do mojego maleĂąstwa W koncu niedlugo zrobi siĂŞ ciepÂło, musi chodziĂŚ jak nĂłwka sztuka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pffffff, nie wierzysz w moje moÂżliwoÂści? <foch>   
w to na pewno nie w¹tpimy ale jak z ka¿d¹ usterk¹, ja bym zacz¹³ od najprostszych rzeczymnie takze pad³y po zimie wszystkie œwiece, przy drugim odpaleniu silnikaspokojna g³owa a wiosna ju¿ nied³ugo, w maju to pojeŸdziÌ bêdzie mo¿na ... w koùcu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jaki jest motyw? VFRka elegancko chodzi Chlopaki dziÂś coÂś tam przy niej dlubali, podlaczyli moduÂł i moto znĂłw bangla Nie wiem jak i dlaczego, ale liczy sie efekt MoÂże to dzieki temu ze z takim oddaniem i uczuciem czysciÂłam ten moduÂł <lol>W kazdym razie, dziekuje Wam za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.