Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4597


mr.dipi

Rekomendowane odpowiedzi

Tak wiêc poszukuje oponek do mojej Vt 500 c tzw shadow i tu pojawiaj¹ siê problemy Mam do wyboru:1.KupiÌ now¹ jakiejœ mniej znanej firmy(jesli macie jakieœ rozs¹dne propozycje to chetnie wys³ucham;) )2. KupiÌ oponê now¹ lezakowan¹ tak¹ jak np.1 opona2 opona3 oponato by³yby na ty³3. KupiÌ coœ u¿ywanego...ale nie wiem co i jak sondowaÌ czy opona dobra jest Na przód mam wogóle problem ¿eby znaleŸÌ coœ ciekawego...w orginale producent zaleca na przód dunlopy f11/bridgestone L303 a na ty³ dunlopy k627/bridgestone g508.Wymiary kó³/opon: przód 3.15/18 ty³ 130/90/16 Za wszelkie porady Bóg zap³aÌ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Mr.dipiWidzê ¿ê pacjonaci chopper-ów s¹ na tym forum jak¹œ mniejszoœci¹ narodow¹, ale to jest moje zdanie i mogê siê myliÌ.Co do opon to jak wiesz sam mia³em do tej pory problem.Rozmawia³em z facetem z serwisu i odradza³ mi opony le¿akowane, powiedzia³ ¿e lebsza bêdszie nowa gorszej firmy. No ale ka¿dy jest kowalem sojego losu.T³umaczy³ to elastycznoœci¹ gumy, ¿e stara guma robi siê twarda.Wiêc kupi³em now¹ opone mniej znanej firmy.masz tu linki zobacz.www.sava-opony.pl - S³oveùskie opony, produkcja w europie ponoÌ continental dostarcza surowce.www.maxxis-opony.pl - nie mam pojêcia co to jest.Pozdrawiam serdecznie posiadacz ma³ego chopperaRuffi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CzeœÌPowiedzcie mi gdzie w okolicach gliwic znajduje sie jakiœ wulkanizator co wywa¿a oponki motocyklowe. Podobno zyjemy w cywilizowanym kraju a kazdy wulkanizator patrzy na mnie jak na kosmite jak sie pytam o takie wywazanie. Sci¹gna³em juz kó³eczka a tu taka niespodzianka. W sklepach moto strasznie zdzieraja ( 50z³/szt ) .pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adres: Joanny 2a, 41-703 Ruda ÂŚlÂąska (Godula)Telefon: 32 / 248 15 54, 242 04 17, Fax: 32 / 248 15 54 35 zÂł za oponkĂŞ.A zna ktoÂś firmĂŞ kings tire? bo mam oponki od nich do kupienia, tylko nie wiem czy warto!link do oponekCzy mogĂŞ taka na przĂłd zaloÂżyĂŚ, czy tylko na tyÂł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opony KINGS TYRE-sa ok, podobnie jak wszystkie gumy mniej znanych producentow dopoki jest sucho, po deszczu-krzyz na drogeoczywiscie nejlepszym rozwiazaniem jest nowa guma renomowanego producenta, ale jak z kasa cienko to polecalbym lezakowane opony tylko trzeba patzrec na date, ja osobiscie nie kupuje gumy starszej niz 4 lataa jezdzi ktos na metzelerach? jak sie sprawuja? o sportowe gumy mi chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.