Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4656


suzi250

Rekomendowane odpowiedzi

Olej tych idiotĂłw napis to twoja sprawa a robota- wyglÂąda spoko takÂże jak chcesz miec takie hasÂło to spoko a ci idioci z forum wszystko by wyÂśmiali nie waÂżne co byÂś napisaÂł takÂże siĂŞ nie przejmuj wiĂŞkszoÂści tutaj to rozumum siĂŞ nie przelewa!!!! I H...J wam W D..PE Âże mi zaraz pojedziecie!!!!
centaur79coÂś z nerwami nie tak...daj na luz...wiem Âże zima rozpier.... psyche ale po co zaraz z grubej rury "idioci". Suzi sam chciaÂł ocene swojej pracy.Pozdrawaim i szerokoÂści
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomys³ mo¿e i jest ciekawy, jednak po³¹czenie tych dwóch napisów zupe³nie beznadziejne. Uwa¿am ¿e powinienes usun¹Ì albo jeden albo drugi. Jak jeŸdzimy tak jeŸdzimy i co siê z tym wi¹¿e to wiemy, ale nie trzeba od razu na kasku takich g³upot wypisywaÌ. Po drugie proponujê aerograf a nie naklejki (momentalnie siê pozdzieraj¹ i efekt bêdzie komiczny) Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej tych idiotĂłw napis to twoja sprawa a robota- wyglÂąda spoko takÂże jak chcesz miec takie hasÂło to spoko a ci idioci z forum wszystko by wyÂśmiali nie waÂżne co byÂś napisaÂł takÂże siĂŞ nie przejmuj wiĂŞkszoÂści tutaj to rozumum siĂŞ nie przelewa!!!! I H...J wam W D..PE Âże mi zaraz pojedziecie!!!!
wow ...naprawde niezÂły tekst ......jak juz wspomnial Motobandit i Mario ,Suzi sam zaproponowaÂł Nam Forumowiczom to znaczy "Idiotom" Âżeby ocenic jego kask...wiĂŞc niewiem po co te nerwy... chyba wiadomo ze znajda sie osoby ktĂłrymniespodoba sie kask i te ktĂłre stwierdza ze kask jest ok..."I H...J wam W D..PE "czyli HUJ NAM W DUPE??? Troche przeginasz !!!!!!eeeechh Niech ta WIOSNA sie poÂśpieszy bo Zima robi swoje...POZDRAWIAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm podba Ci sie to w nim jezdzij, jeÂślii chodzi i moje zdanie to jest mi to obojĂŞtnechciaÂż ja osobiÂście nie zaÂłoÂżyÂłbym czegoÂś takiego na gÂłowea co do wypowiedzi centaura79 to niepotrzebÂą nerwĂłke wprowadziÂłeÂśCoÂż byle do wiosny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To TwĂłj kask i w nim bĂŞdziesz jeÂździĂŚ. Zwracam tylko uawge na to, Âże okreÂślanie nas, motocyklistĂłw, na przykÂład przez dziennikarzy Faktu mianem motodawcĂłw spotyka siĂŞ z naszÂą dezaprobatÂą i sprzeciwem. A tutaj sami siĂŞ im podkÂładamy.IdeĂŞ upiĂŞkszenia kasku popieram ale zrobiÂłbym to aerografem i bez tego tekstu. MyÂślĂŞ, Âże majac Âładny aerograf w ogĂłle napsiĂłw bym nie umieszczaÂł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi te¿ sie ten kask nie wkrêca :-) Osobiœcie nie lubie ¿adnych napisów na kaskach, no i mo¿e dlatego, ze "Motodawcy" kojarza mi siê jednak z bydgosk¹ grup¹ motocyklistów :-) No ale kazdy ma inny gust :-)Aha... jesli jest to naprawde Tornado to wspó³czujê....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Âźle siĂŞ troche wyraziÂłem nie uwaÂżam was wszystkich za idiotĂłw, nie moÂżna uogulniaĂŚ, ale i takich tu nie brakuje Sorki chÂłopaki to chyba rzeczywiÂście ta zima no i sporo alkoholu   Co zÂłego to nie ja!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Ÿle siê troche wyrazi³em nie uwa¿am was wszystkich za idiotów, nie mo¿na uogulniaÌ, ale i takich tu nie brakuje Sorki ch³opaki to chyba rzeczywiœcie ta zima no i sporo alkoholu   Co z³ego to nie ja!!!!!!!!!!!!!
Hhhm skrucha a myÂślaÂłem Âże twardziel siĂŞ znalazÂł, szkoda, moÂże wymienisz tych „idiotĂłw” po imieniu bo nie wiem do ktĂłrej grupy siĂŞ teraz zaliczyĂŚ, pierwsza wersja byÂła bardziej zrozumiaÂła pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Ÿle siê troche wyrazi³em nie uwa¿am was wszystkich za idiotów, nie mo¿na uogulniaÌ, ale i takich tu nie brakuje Sorki ch³opaki to chyba rzeczywiœcie ta zima no i sporo alkoholu   Co z³ego to nie ja!!!!!!!!!!!!!
eech fakt zima zima zima zÂła ......noo troche lepiej z Twoja wypowiedziÂą .... kaÂżdy ma chwile sÂłaboÂści i puszczaja mu nerwy Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

centaur79 hehe spoko jak sie w zime nudzi a dzieĂą w dzieĂą pucowanie sprzĂŞta nie upiĂŞksza a juÂż raczej zdziera lakier , wiec sie wzioÂłem za kask a nad napisem nawet nie rozmyÂślaÂłem tylko byle by byÂły naklejki wiadomo ze to da sie zmieniĂŚ ,a jak bym miaÂł areograf to po pierwsze nie bawiÂłbym sie z naklejkami a ze nie mam i nie mam kasy chce zrobiĂŚ coÂś tanim sposobem a w miare dobrym (nie jest to kask tornado ) a jakie byÂście proponowali napisy moze tak ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Âźle siĂŞ troche wyraziÂłem nie uwaÂżam was wszystkich za idiotĂłw, nie moÂżna uogulniaĂŚ, ale i takich tu nie brakuje Sorki chÂłopaki to chyba rzeczywiÂście ta zima no i sporo alkoholu   Co zÂłego to nie ja!!!!!!!!!!!!!
lepsza wypowiedz oj o niebo lepsza Suzi proponowalbym "krol szos" zart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.