Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4666


wieru

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanko jak narazie nie mia³em doczynienia z motorkami jedynie mia³em coœ w postaci mini czopera ale to mia³o pojemnoœÌ 50 I chcia³bym teraz kupiÌ Honde CBR 600 lub ponad 600 tylko nie wiem gdzie mam szukaÌ i czy na pocz¹tek warto kupowaÌ tak¹ maszyne??Z góry dziêkuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat juz poruszany wielokrotnie "jaka kupic maszyne"....na poczatek radze sprzet do pojemnosc 600....w zupelnosci starczy a osiagami od "mini czopera o pojemnosci 50" BIJE tysiÂąc krotnie ......Honda CBR600 niezÂły sprzet.... jak masz "gÂłowe na karku" to z pewoÂścia dasz rade.....POWODZENIA......ps.zapraszam do dziaÂłu WITAM..jak wspomniaÂł Moto Christo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... 50 i nagly skok na 600 do tego supersport to chyba nie jest zbyt dobry pomysl moim zdaniem. Skoro jezdziles 50 to powinienes pomyslec o czyms w rodzaju gs 500 albo er 5 lub GS 500F(podobny do GSX-R1000 tylko z duzo mniejsza szansa do zabicia sie ) Oczywiscie to tylko Twoja sprawa co kupisz , jezeli czujesz sie na silach to jasne nie ma problemu. Tylko ja jezdzilem na 50 i uwazam ze to jest prawie jak rower tylko nie trzeba deptac i rozwijasz wieksza predkosc Przemysl sobie wszystko dokladnie. Ja co prawda tez jestem poczatkujacy i kiedys tez napalaem sie na supersporty na pierwsze moto. Ale z czasem widzac jakie te maszyny maja moc doszedlem do wniosku ze to nie jest dobry pomysl. A o takich maszynach jak GSX-r750 lub R1 o ktorej nie wspominam nie ma mowy. Nie pisze tego zeby Cie jakos zniechecic albo dlatego ze sie chce wymadrzyc bo ja sam zaczynam od GS500. Kazdy ma swoj rozum i wie najlepiej. Sam po sobie wiem ze jak sie juz napaliles to ciezko bedzie zmienic Ci zdanie. Co prawda nie wiem ile masz lat ale sadze ze masz kolo 18 wiec mysle ze tak jak ja masz jeszcze czas na takie sprzety. Moje zdanie jest takie ze z motocyklami trzeba stopniowo. nikt nie rodzi sie z umiejetnoscia doskonalego jezdzenia. a co nagle to po diable Pozdrawiam i zycze dobrego wyboru i zeby Twoj nowy sprzet dostarczal Ci duzo radosci i przyjemnosci z jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i gadanie ale juz nie jeden cwaniaczek zbieral dupe z asfaltu bo myslal ze wszystkie rozumy pozarl. a 250 to nie to samo co najnowsze supersport 600. Widziales co potrafi najnowsza R6? Zreszta tak jak juz pisalem nie mam ochoty ani zamiaru nikogo straszyc itp. Tylko rozsadniej by bylo od 500 typu GS 500 moim zdaniem. Skoro jezdziles na 250 to moze czas na najnowsza R1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

250 zadna nie jechalem ale kolega mowil ze ma kopyto! Mi wpadla w oko suzi GS 500 F. Podobny troche do GSX-R1000. Ale dokaldnie jeszcze nie wiem co wybrac ale raczej nie supersporta bo mi wlasnie jeden gosc tez doradzil(z forum) ktory jezdzi na gs500(pozdrawiam:D) zebym cos slabszego wzial zreszta jak sie poloze to mi bedzie mniej zal niz nowiutkie suzi gsx-r600. no i koszty naprawy o wiele mniejsze. Nie bede oryginalny jak powiem ze na 250 tez mozna sie zabic(zreszta na 50 chyba tez ) Praktycznie z kazdym z kim gadam ma inne zdanie na ten temat. ja wole postawic na rozsadniejsze wyjscie czyli zaczac od mniejszej pojemnosci. A na szpan scigaczem przed blacharami chyba bede mal czas jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mo¿e i wzi¹³bym jakiegoœ golaska, w sumie takie bardziej mi siê podobaj¹ i hamuj¹ popêd do prêdkoœci ale gs500 mnie podoba mi siê dlatego celowa³ bêde w sv650 ewentualnie w bandyte
A co sadzisz o GSR 600 czyz nie przyjemny brzydal? Mi sie bardzo podoba. W sumie to sory za
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kup sobie co chesz ja zaczyna³em w zesz³ym roku na CB500 i ma doœÌ mocy zreszt¹ ja je¿dze spokojnie z 600 tesz bym sobie poradzi³ (przynajmniej tak mi sie wydaje) inna sprawa ile masz kasy na sprzêt bo np F2 nie pujdzie jak 600RR gdzie szukaÌ?allegro dizmar komisy -zale¿y gdzie mieszkasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wogole poruszanie takich tematow jest chyba o dupe rozczasc KAzdy ma swoje zdanie i inne gusta wiec sam najlepiej musisz wiedziec co Ci sie podoba i jaki sprzet bedzie adekwatny do Twoich umiejetnosci. Jak ktos chce niech bierze na pierwsze moto R1 i nie ma sprawy Wogole osoba ktora zalozyla ten temat ma tylko 3 posty i zadnych danych o sobie. Wiec skoro nie zalozyles konta na tym forum tylko po to zeby dodac ten temat to nastepne tematy dawaj troche inne Bo pytania w stylu "ktory najlepszy" jest ch... warte A co do tego gdzie szukac t wydaje mi sie ze bardzo dobre narzedzie masz przed soba czyli neta. ogloszenia na gieldach motocyklowych,allegro,inni forumowicze(warto popytac). Inne zrodla to gazety motocyklowe mozna wziasc kumpla isc na gielde( moze jakies targi w stylu motobazar) itd itp. Mozliwosci bardzo duzo. DLa chcacego nic trudnego Aha tak jak mi juz ktos radzil przekazuje ta arde dalej: wez kogos ze soba kto ostudzi Ci glowe bo napalic sie jest latwo a kupic mine jeszcze latwiej najlepiej swoj zakup dokladnie przemyslec zobaczyc inne ogloszenia(moze znajdziesz cos w lepszym stanie albo za mniejsza kase). Nie podales tez nam ceny czyli ile mozesz wylozyc na sprzeta. Bo chyba nie chcesz kupic nowki. pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie myÂślaÂłem Âże dostane aÂż takie wskazĂłwki Wielkie dziĂŞki wam za pomoc i chyba jak narazie kupie sobie CBR 600 bo mi niesamowicie podoba Oleju mam troszke w gÂłowie wiĂŞc szleĂŚ napewno na poczÂątku nie bede I jeszcze raz dziĂŞki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na motorek moge przeznaczyÌ oko³o 20 tys wiêc maszyne kupie niesamowit¹ tylko jak narazie szukam jakiejœ konkretnej oferty Szukam i szukam i narazie nic Najbardziej chcia³bym CBR 600 Fire Blade z rocznika 2001-2002 ¿ó³to-czarny albo czerwono-czarny. Podobaj¹ mi sie te¿ Susuzki gsx tylko s³usza³em ¿e honde sie ³atwiej prowadzi Moze wiecie coœ o tym??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na motorek moge przeznaczyÌ oko³o 20 tys wiêc maszyne kupie niesamowit¹ tylko jak narazie szukam jakiejœ konkretnej oferty Szukam i szukam i narazie nic Najbardziej chcia³bym CBR 600 Fire Blade z rocznika 2001-2002 ¿ó³to-czarny albo czerwono-czarny. Podobaj¹ mi sie te¿ Susuzki gsx tylko s³usza³em ¿e honde sie ³atwiej prowadzi Moze wiecie coœ o tym??
ogolnie obydwa motocykle sa dobre w prowadzeniu z tego co wiem. Jednak wsrod znajomkow krazy opinia ze GSX-R lepiej sie prowadzi i ze jest bardziej poreczna. Jezeli mozesz przeznaczyc na moto 20 kola to ja bym sie na GSX-r zastanawial Suzi jest bardzo dobre zreszta o zaletach motocykli suzuki moze powiedziec cos Gixer ogolnie ktory bys nie wybral bedziesz zadowolony. Z kolei co Honda to Honda na poczatku nie bedziesz czul zadnej roznicy bo nie masz doswiadczenia. wiec ogolnie obydwa motocykle sa dobre. Nad latwoscia prowadzenia bedziesz mogl sie zastanwaic jak bedziesz jezdzil kilka lat na moto roznych marek. A teraz nie zawracaj sobie tym glowy. najwazniejsze zeby sprzet Ci sie podobal. Moze warto by bylo dolozyc 2 -3 tys i kupic CBR 600 RR z 2003. Ale robta co chceta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.