Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4577


Bronx

Rekomendowane odpowiedzi

a po co taki serwis. Polskie drogi sa do dupy i smiertelnie niebezpieczne szczegolnie po zimie. Doskonale widac po infrastruktutrze komunikacyjnej jakie jest nasze panstwo. Drogi i koleje to katastrofa, lotnist jest tyle z glowa mala. Niedlugo menele beda kradli plyty studzienek ktora sa co 5 m na drodze. A rzad uwaza ze dobrze sie wywiazuje ze swoich powinnosci a braciszek-prezydent chwali rodzinny interes na zywo w tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pierdole to co za palanty glosowali na kaczki ? kazdy tylko nazeka a do cholery ktos muial glosowac na tych kurdupli faszystowsk....studzienki kradna juz od kilka lata serwis po to ze jak zdazy sie jakis wypadek , zamkna droge zrobia objazd aby wiedziec na biezaca a nie z radia raz na 1h lub jak dobrze pojdzie co 30 minnigdy nie miales ze wjezdzajac na autostrade za 2-3km jest korek bo byl wypadek , a tobie nikt nic nie powiedzial bo :a) radio nawalila policja objazdow nie robic) kierowcy sa pojebani i wala ostro dalej w zime tez nie raz bytom zakorkowany na wylotowce do gliwic , ot po to mi to by bylo potrzebne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisales sewis informacyjny o stanie drog wiec wydawalo mi sie ze chodzi ci o dziury, remonty, itp Korkow spowodowanych np jakims wypadkiem, czy sezonowym tlokiem nie bralem pod uwage.Ale seriws ogarniajacy wszystko co sie dzieje na ulicach by sie przydal Zawsze mozesz zalozyc sobie CB A ze ktos glosowal na kaczki to ci sie nikt nie przyzna bo wtedy skierowala by sie na niego wrogosc wiekoszci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jakis serwis on line aktualizowany np co 10-20 min o stanie drog ( objazdy wypadki itp)??
tylko jak stworzyc taki serwis? Ja dziennie duzo jezdze autem i gdyby cos bylo to moglbym poinformowac tylko jak?(oczywiscie o ulicach ktore standardowo sa zawsze zawalone to szkoda wspominac)A CB fajna sprawa, trzeba sobie kiedys skolowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.