Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4571


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

wowo ale teksty co do tych maÂłolat to komuÂś sie nudzi i musi jakies pierdoÂły napisaĂŚ a pewnie w 99% twĂłrcy tych tekstĂłw majÂą wiencej jak np. 11 lat a na tekÂście Manki to polegÂłem "to najpierw wytrzyj sciane, a nastepnie udaj siĂŞ z dziewczynÂą do lekarza weterynarii ""GratulacjewiĂŞc usiÂądz spokojnie i wymysl dziecku imie i popracuj nad dykcjÂą, wiesz musisz przemowic do rodzicĂłw, tak swoich jak i jej rodzicĂłw ze zostana dziadkami "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kur..czaczek.. topodpuchy ale swiafdczy to o tym, iz niektore osoby majaladnie zjechane berety... dÂżizas....Ojcze Dyrektorze normalnie mysle,ze tutaj trudno o porade...ale jak napiszesz do bravo lub moze zamiesc to na stronie dziewczyny, zapewne ktos Ci pomoze...Manka Ty chyba pracujesz dlaktorejs z gazet w dziale"porady dla malolatow" hihihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe... dziekuje:) czy ktoÂś ma jeszcze jakiÂś problem??..nie no wena mnie naszÂła i jakos poszÂło z gĂłrki:)Manka-pani dobra rada
Droga Manko -Pani Dobra Rado.Jestem fajnym chlopakiem i lubie sie bawic przy dobrej muzyce (disco polo). Na dyskotekach lubie zapoznawac fajne dziewczyny. Moj problem dotyczy sie faktu ze jak wieczorem zapoznam jakas ladna, mila, zgrabna dziewczyne to idziemy do mnie na chate i ona jest jeszcze ladniejsza, milsza i zgrabniejsza. A jak potem zasne i sie rano obudze to juz nie jest ta sama dziewczyna i mam ochote wyskoczyc oknem!!! Nie wiem co z tym zrobiĂŚ, zeby sie te dziewczyny tak nie zamienialy (moze wymienic zamki w drzwiach?). Licze na Twoja pomoc Manko -Pani Dobra Rado.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.