Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4571


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Pchela Ciebie to naprawde musi sie nudzic 
Tmiac to nic, ja to dostalem od kumpla [zeby nie bylo ] i wyslalem nastepnemu, a on mowi ze on juz to czytal 4 lata temu ! musi byc na bierzÂąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tacy jesteœcie niby doœwiadczeni i najm¹drzejsi? Nie ma sie co œmiaÌKa¿dy ma swoje problemy. Np ja:Ostatnio ca³owa³em siê ze swoj¹ dziewczyn¹ (powiem wiêcej - na ca³owaniu siê nie skoùczy³o). Kilka dni póŸniej w okolicy kolana wyskoczy³ jej guz - czy to ci¹¿a pozamaciczna?Poza tym, czasem zdarza mi siê nosiÌ przyciasne slipy - czy bêdê bezp³odny?Proszê pomó¿cie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tacy jesteœcie niby doœwiadczeni i najm¹drzejsi? Nie ma sie co œmiaÌKa¿dy ma swoje problemy. Np ja:Ostatnio ca³owa³em siê ze swoj¹ dziewczyn¹ (powiem wiêcej - na ca³owaniu siê nie skoùczy³o). Kilka dni póŸniej w okolicy kolana wyskoczy³ jej guz - czy to ci¹¿a pozamaciczna?Poza tym, czasem zdarza mi siê nosiÌ przyciasne slipy - czy bêdê bezp³odny?Proszê pomó¿cie!
BBUUHHAA ...Ztym kolanem to wydaje mi sie ze to ciÂąza pozamaciczna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Ojcze Dyrektorze po pierwsze to tylko nie panikuj i to samo poradz swojej dziewczynie.Najpierw sprawdz czy w ogóle dochodzi do wytrysku poniewa¿ nosisz obcis³e majtki(a nawte zaciasne)Jak?Wysciagnij zza ³ozka tej go³ej pani co zar¹ba³eœ ojcu 1,5 roku temu:) i powieœ go sobie na scianie i se zwal.Jeœli wytrysku nie bedzie to,nie masz sie czy martwic na bulwa na kolanie twej dziewcyzny nie jest twoim dzie³em.Jesli jednak wytrysk wystapi³, to najpierw wytrzyj sciane, a nastepnie udaj siê z dziewczyn¹ do lekarza weterynarii i niech j¹ zbada, bo moze sie równiez okazac ze w³asnie tam zmagazynowa³ sie Kobiecy jad (jesli tka to szybko usunie go operacyjnie i bedziesz mia³ spokojna i potuln¹ jak baranek kobiete)Jesli to jednak ci¹¿a pozamaciczna i tam na dole w kolanie jest twoj malutki, dopiero rozwijaj¹cy sie dziudzius Ojjj... pomysl jakie to cudowne, bedziesz ojcem Gratulacjewiêc usi¹dz spokojnie i wymysl dziecku imie i popracuj nad dykcj¹, wiesz musisz przemowic do rodziców, tak swoich jak i jej rodziców ze zostana dziadkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli to jednak ci¹¿a pozamaciczna i tam na dole w kolanie jest twoj malutki, dopiero rozwijaj¹cy sie dziudzius Ojjj... pomysl jakie to cudowne, bedziesz ojcem
ale ja ju¿ jestem ojcem, i to dErektorem (z zawodu)Jejku, ja siê chyba zabije jak to ci¹¿a. Taki wstyd w rodzinie i przed kolegami z gimnazyjum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.