Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

CBR czy RF ??? POMOCY


Bart-j-bie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !ChciaÂłbym ÂżebyÂście napisali mi trochĂŞ wiadomoÂści na temat Hondy CBR 600 F3 i Suzuki Rf 600. JeÂżeli ktoÂś ÂśmigaÂł obiema maszynami to prosiÂłbym takÂże o ich porĂłwnanie. KtĂłry nadaje siĂŞ mniej lub bardziej do sportowej jazdy ... ? JeÂżeli macie jakieÂś pojĂŞcie na temat cen w jakich one siĂŞ mniej wiĂŞcej lokujÂą to bĂŞdĂŞ wdziĂŞczny jeÂżeli napiszecie. Powiem od razu Âże motocykl ktĂłry kupiĂŞ chcĂŞ potrzymaĂŚ parĂŞ sezonĂłw i trochĂŞ nim poÂśmigaĂŚ Za pomoc z gĂłry dziĂŞkujĂŞ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CBR F3 to naprawde dobry motocykl. Ktory polecam kazdemu motocykliscie lub motocyklistceNiezawodny, moj ma okolo 60 kkm na liczniku a jezdzi naprawde dobrze...Wymieniam tylko to co trzeba Panuja opinie ze te silniki sa nie do zajechania.Przyzwoite osiagi jak na 600, silnik elastyczny i przy umiarkowanej jezdzie stosunkowo oszczedny ( mnie srednio spala chyba cos okolo 5,5-6 l/100)Prowadzenie CBRy jest genialne, przy ponad 200km/h na liczniku motocykl prowadzi sie idealnie i mozna spokojnie smigac miedzy autkami bez przeszkod - jedzie jak po sznurku..........CBRa jest niesamowicie zwinna i poreczna, co przy jezdzie miejskiej ma naprawde duze znaczenie. Co do turystyki to jeszcze sie nie wybralem na dluzsza trase najdalej okolo 200 km w jedna strone. Ale po tej trasie z pasazerem nie odczuwalem zadnego zmeczenia. Mozna na nia duzo zapakowac - wystarczy dokupic stelaz pod kufer i sakwy Poprzedni wlasciciel zjezdzil nim cala Europe wiec chyba musi sie dobrze sprawowac w szybkiej turystyce.Jedna wazna rzecz! Jest masa czesci na rynku. Nowych i uzywanych co ma kolosalne znaczenie w trakcie sezonu - gdy cos nawali albo przytrafi Ci sie unfall. Ja po 1 glebie doprowadzilem moto do porzadku w ciagu 1 dnia, kupujac wszystko co mi potrzebne i zaplacilem za to niewiele. Seriws tez nie jest drogi - zawory robi sie co 24 kkm, gazniki w sumie tez ale podobno lepiej je robic po 6 kkm.Polecam CBRE bo jest to dla mnie idealny motocykl zarowno na wyjazd w Srode popoludniu na jakies winkle i probowania jazdy na kolanie oraz do spakowania maneli, baby i jazdy do Chorwacji.Minus to ceny CBRek F3 Ceny rocznikow 96-98 oscyluja od 13000-18000. Dobra CBRa dobrze kosztuje, ale pozniej odplaca to z nawiazka Jesli podejmiesz decyzje o kupnie to sluze rada bo troche juz poznalem ten motocykl Pozdro,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziêki Ch³opaki Wiem ju¿ wiêcej... teraz tylko przetrwaÌ Zimê ... ;/ Ale dla chc¹cego nic trudnego 3majcie siê !!! [ Dodano: 2005-09-17, 21:30 ]A jak myœlicie ?? Czy op³aca siê przywieœÌ motocykl z niemiec ? Widzia³em fajne Cebry na niemieckiej stronie i by³y w miarê tanie ... Z drugiej strony krajowe pewniejsze :| To bedzie mój pierwszy powa¿ny motocykl i nie chcê trafiÌ na minê <nie mam znajomych mechaników>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Ja popieram kolegĂłw polecam CBR super maszyna, a powiem ci tylko jedno ja kupiÂłem motocykl w Niemczech moi 4 koledzy takÂże to siĂŞ opÂłaca, pozatym tam ludzi staĂŚ na serwis i czĂŞÂści w polsce istnieje jednak duÂże prawdopodobieĂąstwo Âże trafisz na moto serwisowane w stodole!!! ZnajdÂź moto w niemczech skontaktuj siĂŞ z wÂłaÂścicielem i wypytaj o stan, oni raczej nie kÂłamiÂą przywieÂżliÂśmy juÂż 6 motorĂłw z niemiec i zawsze opisy wÂłaÂścicieli byÂły zgodne z prawdÂą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.