Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4587


marcinwaw

Rekomendowane odpowiedzi

NIE TAK DAWNO PISAÂŁEM ÂŻE PLANUJE NA WIOSNE KUPIĂ SUZIE GS500. ALE NIESTETY MOJE PLANY BARDZO KRZYÂŻUJE ÂŻONA(MOTOSHIBA OSTRZEGAÂŁEÂŚ), ZAKUP MIESZKANIA, REMONT I TAK DALEJ. PYTANIE MOJE JEST NASTĂPUJACE "CZY BĂDE MĂGÂŁ PRZYJEÂŻDÂŻAĂNA S1 ALBO KOMPOSTOWNIE" (JEÂŚLI MI KTOÂŚ WYTÂŁUMACZY JAK DOJECHAĂ)NIESTETY PUSZKÂĄ ÂŻEBY POSÂŁUCHAĂ PIĂKNEGO BRZMIENIA WASZYCH MOTO I POZNAĂ PRZYNAJMNIEJ CZĂÂŚĂ Z TEGO SZACOWNEGO GRONA?????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz wywierac presje na zone Chodzic ze spuszczona glowa, smutny, nie do zycia a kiedy zona bedzie miala ochote na jakies nowy ciuch, perfumy to mow ze mieszkanie wazniejsze. To samo tyczy sie wyjazdu na wakacje bo jaki sesn maja wakacje bez motocykla A tak na serio to mieszkanie jest wazne a czasy takie ze te 5000-6000 za gs'a z poczatku lat 90-tych to duzo. Moj brat ma ten sam bol. Jezdzil kiedys na mz'cie i kiedy kupilem swoja xjte znow go wzielo na motocykle jednak slub 25 lutego itd. Dla mnie to tez problem bo mnie cholera meczy zebym mu dawal najlepiej co weekend motocykl. Moze pomysl nad yamaha xj 550. Kolega kupil taka za 3500 i smigal dwa sezony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na serio to mieszkanie jest wazne a czasy takie ze te 5000-6000 za gs'a z poczatku lat 90-tych to duzo. Moj brat ma ten sam bol. Jezdzil kiedys na mz'cie i kiedy kupilem swoja xjte znow go wzielo na motocykle jednak slub 25 lutego itd. Dla mnie to tez problem bo mnie cholera meczy zebym mu dawal najlepiej co weekend motocykl. Moze pomysl nad yamaha xj 550. Kolega kupil taka za 3500 i smigal dwa sezony.
nie zawsze zona czy slub musza byc przeszkodabart_b dolozyl czesc kaski, ktora zebralismy na weselu i kupil sobie moto a za reszte powolutku remontowalismy sobie mieszkankojak sie chce to wszystko mozna pogodzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zawsze zona czy slub musza byc przeszkodabart_b dolozyl czesc kaski, ktora zebralismy na weselu i kupil sobie moto a za reszte powolutku remontowalismy sobie mieszkankojak sie chce to wszystko mozna pogodzic 
Niby racja ale to tez zalezy jakie kto ma fundusze.Smutne ale prawdziwe.Ale w wiekszosci jest tak ze jak sie ma moto juz przed slubem to jest w miare ok.Ale jak sie chce kupic po slubie to juz ciezko bo albo wyjdzie to albo tamto i kasa sie rozplywa.Nochyba ze ktos ma miesiecznie przynajmniej z 3 tys to jest jeszcze w miare spoko.Ale jak okolo 1500 to juz nie jest tak kolorowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PYTANIE MOJE JEST NASTĂPUJACE "CZY BĂDE MĂGÂŁ PRZYJEÂŻDÂŻAĂNA S1 ALBO KOMPOSTOWNIE" (JEÂŚLI MI KTOÂŚ WYTÂŁUMACZY JAK DOJECHAĂ)NIESTETY PUSZKÂĄ ÂŻEBY POSÂŁUCHAĂ PIĂKNEGO BRZMIENIA WASZYCH MOTO I POZNAĂ PRZYNAJMNIEJ CZĂÂŚĂ Z TEGO SZACOWNEGO GRONA?????????????????
A czemu miaÂłbyÂś nie mĂłc? Zabroni Ci ktoÂś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.