Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4360


bart_b

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A to wszystko za jazde na kole miedzy autami i puszczenie meli na maske radiowozu. moje gratulacje!!! jak bym tak potrafiÂł jezdzic to tez bym zapodal taka akcje
Bardzo m¹dre i godne naœladowania zachowanie Nie gniewaj siê, ale dziêki takim zagraniom, wiêkszoœÌ gliniarzy jak ju¿ nas zatrzyma, to raczej nie patrzy na nas przyjaznym okiem.To by³o po pierwsze primo, a po drugie primo, to dra¿ni mnie takie naje¿d¿anie na niebieskich Bo tu na nich srasz, ale jak ktoœ buchnie Ci moto, lub nak³adzie pare baniek pod oczy, to pierwszy do nich z p³aczem polecisz I tak to wygl¹da .Mam nadziejê, ¿e sie nie gniewasz, ale nie mówiê tego z³oœliwie, tylko w dobrym celu Pozdroofka NICO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tu na nich srasz, ale jak ktoÂś buchnie Ci moto, lub nakÂładzie pare baniek pod oczy, to pierwszy do nich z pÂłaczem polecisz
No ja nie lece bo to i tak nic nie da Co nie znaczy ze popieram zachowanie Luleja ale szczerze mowiac nie jestem lepszy Dobrze sie gada przed kompem ale jak sie wsiada na moto to kazdemu sie srubka odkreca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie.Nie do konca popieram takie zachowanie, bo plucie pluciem, ale jazda na jednym miedzy autami to raczej wieksza mozliwosc dzwona+skonczenie pod czyimis koÂłami dodatkowo:(Na jednym owszem, ale w odpowiednim miejscu.Nico Drag nie no nie przesadzaj, do glin sie nie leci z takimi sprawai(pobicie) stary w jakich tyczasach zyjesz?Takie rzeczy zaÂłatwia sie samemu.Ale zatrzymali takiego Luleja,wiec gdyby ktos z nas byÂł nastepny nie widze szans na udobruchanie pana policjanta.Anushka idz do empiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz pan Lulej stanie sie sÂławny jak Chuck Norris Zapewne niedÂługo pojawi siĂŞ aukcja z jego ÂślinÂą, ktĂłra leczy choroby genetyczne albo jest doskonaÂłym Âśrodkiem rozpuszczalnikowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz pan Lulej stanie sie sÂławny jak Chuck Norris Zapewne niedÂługo pojawi siĂŞ aukcja z jego ÂślinÂą, ktĂłra leczy choroby genetyczne albo jest doskonaÂłym Âśrodkiem rozpuszczalnikowym
pewnie na karoseri w radiowozie niema juÂż farby jazda na kole spoko ale po co omelaÂł radiowĂłz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

policja jest po to ¿eby w³asnie móc z czymœ takim iœÌ...u nas fakt - zero reakcji..
dlatego szkoda czasu na zeznania bo i tak cie oleja sikiem prostym.Mr Dipi nie chodze po ulicy i nie wymierzam sprawiedliwosci wszystkim tylko poprostu uwazam to za strate czasu i lepiej szybko samemu cos wymylec abo cie sprzatna oni.A z doswiadczenia wiem Âże szybciej jest samemu rozwikÂłac problemy takie niz isc z tym na policje, zwÂłaszcza ze gdy dowiedza sie ze gliny wplÂątane to juz ostra jazda bez trzymanki,pÂłac zi zgrzytanie zĂŞbĂłw.nico sorry juz poprawiÂłam:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem to jest chore w³aœnie...w ka¿dym normalnym kraju policja jest po to ¿eby w³asnie móc z czymœ takim iœÌ...u nas fakt - zero reakcji...dlatego nie ufam niebieskim - oni nie spe³niaj¹ w ca³oœci swojej misji....robi¹ tylko to co mo¿e kase przynieœÌ      ...ale nie popieram takiego zachowania...to tak jakbym nauczycielowi w szkole w twarz naplu³  mi gnojek 1 postawi³ a takie coœ jest masowo przez wszystkich potêpiane...s¹dz ¿e jeœli byÌ konsekwentnym to takie coœ trza  by równie¿ potêpiÌ...
DOKLADNIE czym sie podniecac albo chwalic ze oplul radiowoz?? powod do dumy????hmm raczej glupie i zalosne Nie znam Go opisuje tylko jednak sam fakt i zdarzenie i dziwie sie tutaj paru osobom ze takei zachowanie az im zaimponowalo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOKLADNIE czym sie podniecac albo chwalic ze oplul radiowoz?? powod do dumy????hmm raczej glupie i zalosne  Nie znam Go opisuje tylko jednak sam fakt i zdarzenie i dziwie sie tutaj  paru osobom ze  takei zachowanie az im zaimponowalo...
bardziej bym to traktowal jako smieszna sytuacje z rownie wesolyum skutkiem. a co poniektorzy zachowuja sie jak dewoty bo nalezy jezdzic 50 a w nocy 60 i w zielonej kamizelce troche luzu mistrzowie niedzielnych popoludninie mowie ze takie akcje sa zajebiste i robmy tak zawsze. sami jebiecie na policje np po akcji zatrzymania (w sumie nieudanego) latem a tu nagle tacy grzeczni. nie mam pytan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej no widze ze paru precli sie odezwaÂło Nie biegam na komende z pierdolami i nawet z racji tego ze mnie nie znasz nie powinienes tak mowic.nawet mnie na oczy nie widziales.
Sam jestes precel A na oczy nie muszĂŞ CiĂŞ widzieĂŚ, bo wystarczy mi to co piszesz A piszesz MOIM zdaniem pierdoÂły Masz do tego prawo, tak jak ja mam prawo do tego, Âżeby Ci powiedzieĂŚ, Âże takie zachowanie jak opisujesz, to dla mnie dziecinada, dobra dla 13 smarkaczy z blond krĂŞconymi wÂłoskami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart, nie przesadzaj....Jak Ci triumpha zakoszÂą to co nie pĂłjdziesz na policjĂŞ, a powierzysz poszukiwania kolegom w dresach, bo taki twardziej jestes i srasz na policjĂŞ ?? Lulej mial szczĂŞÂście, Âże trafil na pajacy, a nie na takich na ktĂłrych trafiĂŚ by nie chciaÂł, bo mogÂłoby sie to dla niego gorzej skonczyĂŚ Co by nie powiedzieĂŚ, to zachowanie idealnie pasujÂące do czÂłowieka niedojrzaÂłego emocjonalnie - oczywiÂście moÂże byĂŚ inaczej, nie znam czÂłowieka......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.