Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4482


JarekzM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem pocz¹tkuj¹cym motocyklist¹( ale wiem ¿e jazda na samych dêtkach, lub drutach jest niebezpieczna), w³aœnie stan¹³em przed pierwszym w ¿yciu wyborem opon:P Chcia³bym kupiÌ Pirelli sport demon i chcia³em zapytaÌ czy ktoœ z Was korzysta z takich opon?? Jakie s¹ o nich opienie?? Dobrze sie trzymaj¹ drogi?? (mam suzuki gs 500) Z góry wielkie dziêki za wszelkie informacje!!Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestes z Sosnowca. Wybierz sie do Intermotors (albo zadzwon 0 32 290 13 68) . Ja kupowalem tam wlasnie te Arrow Maxy dla kolegi, ktory tez smiga na GSie, przejechal na tym juz jakis tam dystans i nie narzeka.... suma sumarum wyszlo cos okolo 500 PLN (jak ja to kupowalem). Jesli wolisz cos bardziej sportowego to mozesz tez sie u nich spytac.Link do oponek masz tutaj www.dunlop.pl i on ma model Arrowmax D103, czyli opone przeznaczona wlasnie do 500-tekJak bys juz sie zdecydowal to daj znac to pomoge Ci to kupic troche taniej. Tylko spisz sobie numery artykulow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majster@ - motor mam teraz drugi sezon , zrobilem na nim kolo 8 tys km i jestem jak najbardziej zadowolony ( wszystkie te kilometry bez zadnych usterek - tylko jeden spalony bezpiecznik , poza tym wsiadac i jezdzic ). W zeszlym roku jezdzilem na wersji zdlawionej a mimo to fajnie sobie sprzecik pomykal (oczywiscie jak na 500 ). W tym roku oddlawilem , wiec powinnem byc jeszcze zadowolony Moje pierwsze wieksze moto , trzeba lapac doswiadczenia ( wiem ze pasy na jezdni sa bardzo sliskie po deszczu:p ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majster@ - motor mam teraz drugi sezon , zrobilem na nim kolo 8 tys km i jestem jak najbardziej zadowolony ( wszystkie te kilometry bez zadnych usterek - tylko jeden spalony bezpiecznik , poza tym wsiadac i jezdzic ). W zeszlym roku jezdzilem na wersji zdlawionej a mimo to fajnie sobie sprzecik pomykal (oczywiscie jak na 500 ). W tym roku oddlawilem , wiec powinnem byc jeszcze zadowolony Moje pierwsze wieksze moto , trzeba lapac doswiadczenia ( wiem ze pasy na jezdni sa bardzo sliskie po deszczu:p ).
mam jeszcze takie pytanko w jaki sposob oddlawiles swoj sprzet? I ktory to rok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze takie pytanko w jaki sposob oddlawiles swoj sprzet? I ktory to rok
Rocznik 1995 , byl dlawiony na gaznikach - czesciowo poradzilem sobie sam - a reszte powiedza mi juz niedlugo bo zabieraja panowie z BOOSTERa na serwis ( co za krypto reklama).Jesli chcesz wiedziec wiecej to moze na PW albo na GG.(3757537)Sory za off topic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.