Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3460


Bronx

Rekomendowane odpowiedzi

temat troche przymar³, sniegu niewidaÌ, ja w tym roku jeszcze dechy nie wyj¹³em z szafy ale mam nadzieje ze w najbli¿szym czasie sie coœ zmienia teraz sprawa, ka¿dy wie jak sie u nas jeŸdzi wiêc moze zebralibyœmy wiêksz¹ ekipê i wyskoczylibyœmy poœmigaÌ na s³owacjê, mo¿e ktoœ zna jakieœ ciekawe trasy?ja narazie siedzê w zasranej ³odzi ale w okresie miêdzy œwiêtami a sylwestrem bardzo chêtnie gdzieœ bym wyskoczy³czekam na propozycje i zg³oszeniapozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 150
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

na slowacje chetnie pojade w czwartek bylem z bialce tatrzanskiej i powiem wam ze zadziwiajaco dobre warunki... u nas malo sniegu ale tam na stoku wystarczajaco duzo a co do slowacji to proponuje wlasnie wielka race caly zeszly rok tam smigalem i bylo super w tym roku tez juz wyciagi ruszylyhttp://www.velka-raca.sk/?lg=pl&sid=606d3b...9fceff67468578fz domkiem nie bedzie problemu tam na miejscu jest biuro kwater prywatnych i zawsze cos maja wolnego.. wiekszy problem bedzie z zebraniem tu wiekszej ekipy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23go jak najbardziej mi pasuje tylko ze srodkiem transportu bedzie gorzej a na slowacje to moze tak miedzy swietami a sylwestrem?

czarrna i notu juz telefony ludzi     bo wiesz trza sie zabezpieczyc jakby zas byla jak wtedy .....  a tak wogule to nie wiem czy wiesz ze poznalismy sie na bajzlu katowickim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie pisal na jakis szybki (jednodniowy)wypad gdzies na polskie stoki.Na cos innego w tej chwili nie bardzo moge sobie pozwolic bo 12.01.06 wyjezdzam i fundusze mam "zamrozone".Ale jeden dzien to chyba by nie byl problem.Jak by bylo cos konkretnego to podaje namiary na siebie.Temat i tak bede sledzil.608 012 237

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli polskie stoki to moge zaproponowac http://www.bialkatatrzanska.pl/ tylko ze to takie dosc lagodne stoki jak na rozpoczecie sezonu to sadze ze moga byc ja w tym roku juz bylem i bylo super ps. czy wie ktos jak z trasami na czantorii w ustroniu??? bo to jest blizej ale nie wiem czy tam juz wyciagi chodza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.