Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4412


Paździoch

Rekomendowane odpowiedzi

Jedzie sobie rycerz i widzi praczkê pior¹c¹ coœ. Pomyœla³ wiem co zrobiê stanê na koniu wypnê pierœ, ona sie obróci i powie - Rycerzu jaki ty jesteœ wsapnia³y, a ja jej powiem wspania³y nie wspania³y, ale bym sobie zarucha³. Jak powiedzia³ tak te¿ zrobi³. Praczka obróci³a sie spojrza³a na niego i dalej wróci³a do prania. Rycerz siê zdenerwowa³ i pomyœl¹³ wiem co zrobie. Kupie sobie piêkny srebrny miecz. Stanê z tym srebrnym mieczem. Wypnê siê na koniu, ona siê obróci i powie Rycerzu jaki ty masz wspania³y miecz, a ja jej na to wspania³y nie wspania³y , ale bym sobie zarucha³. Jak powiedzia³, tak te¿ zrobi³. Przyjecha³ wypi¹³ siê z tym mieczem i czeka. Praczka obróci³a sie spojrza³a na niego i dalej wróci³a do prania. Rycerz siê zdenerwowa³ i pomyœl¹³ wiem co zrobie. Kupie sobie piêkn¹ z³ot¹ zbrojê. Stanê z tym srebrnym mieczem w z³otej zbroii. Wypnê siê na koniu, ona siê obróÌi i powie Rycerzu jaki ty masz wspania³¹ z³ot¹ zbrojê, a ja jej na to wspania³¹ nie wspania³¹, ale bym sobie zarucha³. Jak powiedzia³, tak te¿ zrobi³. Przyjecha³ wypi¹³ siê z tym mieczem i w zbroii i czeka. Praczka obróci³a sie spojrza³a na niego i dalej wróci³a do prania. Rycerz zdenerwowa³ siê nie na ¿arty i pomyœl¹³ wiem co zrobie. Pomalujê konia na zielono. Stanê z tym srebrnym mieczem w z³otej zbroii na zielonum koniu. Ona powie mój Bo¿e rycerzu ty masz Zielonego konia a ja na to zielony nie zielony, ale bym sobie zarucha³. Jak powiedzia³, tak te¿ zrobi³. Praczka obróci³a sie spojrza³a na niego i powiedzia³a, co rycerzu zarucha³ byœ sobie A rycerz na to Zarucha³, nie zarucha³, ale koù zielony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.