Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4392


Tytus

Rekomendowane odpowiedzi

Jako ze duzo mysle o przyszlym sezonie postanowlem wykonac uchwyt kamery mocowany na baku... Wczesniej instalowalem kamere bezposrednio do wlewu paliwa - co bylo dosc dobre ale nie stabilne i przy wiekszych predkosciach byl problem bo nie mozna bylo sie pochylic ... na necie znalazlem rozne dosc drogie rozwiazania (http://www.cyberx.pl/kch/dynotech/sportbikecam.html) i na nich sie wzorowalem Uzylem do tego plaskownika aluminiowego pelnego 16x16mm co zapewnie dosc dobra sztywnosc calego uchwytu Do tego sruby imbusowe ktore sa wkrecane w orginalne Jedyny problem jest z samym ruchomym uchwytem do ktorego sama kamera jest zamocowana - nie wiem jak bedzie sie sprawowac przy wiekszych predkosciach i czy nie bedzie podskakiwac... I teraz pytanie ma ktos pomysl na lepsze rozwiazanie tego? Chodzi mi dokladnie co mozna uzyc zamiast tej blachy z zawiasow ktora uzylem by sztywnosc byl odpowiedna. Ponizej przedstawiam kilka zdjec mojej roboty Zaznaczam ze to wersja beta i mam wszelkie prawa do tego pomyslu heheh post-4-1139069109.jpgpost-4-1139069082.jpgpost-4-1139068998.jpgpost-4-1139069020.jpgpost-4-1139069123.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe tylko ja mam mozliwosc regulowania pochylenia , oddalania (beda dodatkowe dziury) i raczej to mi niepowinno odpasc przy wiekszych predkosciach Ja do przyssawek jakos nie mam zaufania Jak przymocowywalem kamere do samego baku to nie mozna nic regulowac i liczniki slabo widac w mojej 954 bo przeszkadza linka sprzegla (w f3 bylo akurat ok)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A h...j im do tego ,przecie¿ na baku mo¿na woziÌ torby itp. to czemu by nie mo¿na by³o kamery ,gdyby mieli jakiœ specjalny nakaz to mog¹ zarekwirowaÌ wszystko.Z kamer¹ pare razy jezdzi³em gs-em ,przymocowa³em j¹ na siatke baga¿ow¹ ,tylko trzeba od spodu daÌ jak¹œ g¹bke bo od drgaù potem jest g³upi odg³os

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na jednym z naszych srodowych spotkaĂą jeden z kolegĂłw miaÂł cyfraka i trzymaÂł go w rĂŞce podczas jazdy jak krĂŞciÂł film odwaÂżniak jedenpech w tym, ze od tego czasu siĂŞ nie odezwaÂł na forum, ani nie przyjechaÂł ... mam nadziejĂŞ, Âże dotrzyma obietnicy i filmy nie wylÂądujÂą na ktĂłrejÂś komendzie w okolicy hehehea takie fajne byÂły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.