Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4245


pacza

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tyle, Stalflexy fajna rzecz.... Ja mam u siebie GOODRIDGE...Jest male ALE...to sa hamulce na tor wyscigowy, a nie na polska droge, na ktorej jest piach, zwir, smola i inne swinstwa...Odrobina nieuwagi, zbyt mocne wcisniecie klamki w panice i lezymy Dla mnie roznica na malych predkosciach jest nieodczuwalna, w okolicach 200 km/h zauwaza sie spora roznice w skutecznosci i czasie hamowania...po prostu przy uzyciu tej samej sily na klamce hamujemy duuuuzo bardziej skutecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OsobiÂście chyba jednak bym wolaÂł dopÂłacic i kupic markowe. OsobiÂście mam zaÂłozone Goodridge. Na tych dwu cieniutkich rureczkach wisi twoje Âżycie, i lepiej Âżebys byÂł za nie pewien. Skoro przewody posiadaja TuV to oznacza Âże same przewody powinny byĂŚ OK. ZastrzeÂżenia miaÂłbym co do sposobu w jaki osadzane sa koĂącĂłwki na tych przewodach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spider, a odczules jakas roznice po zalozeniu przewodow w stalowym oplocie? Ile Cie wykosztowala taka przyjemnosc?
ró¿nica jest oczywiœcie znaczna, w samym dzia³aniu hamulców jak i lepszym wyczuciuile mnie to koszowa³o to nie pamiêtam juz bo by³o to doœÌ dawnoDanielos ja co do zamocowanie koùcówek nie mam zastrze¿eù ale s³ysza³em od kilku osób ¿e sie im przewody rozciek³y na koùcówkach po z³ym skrêceniu (s³ysza³em ¿e w motoboxie kiepsko z przewodami wiêc monta¿u tam nie polecam)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

co do bezpieczeĂąstwa to ja przez dwa tygodnie jeÂżdziÂłem z uszkodzonym tylnim hamulcem(prawie wcale nie hamowaÂł ) i hamowaÂłem tylko przodem  i jakoÂś wcale nie jeÂżdziÂłem wolniej niÂż zwykle 
ps.ja mam sprawny tylni hamulec i wogule go nieurzywam ja tez chce zostac idolem!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawno nie jechaÂłem na Bielsko gdzie dokÂładnie jest teraz Olek ?
Blizej niz myslisz Teraz jest w GoczaÂłkowicach przy gÂłownej trasie Katowice-Bielsko.Jak jedziesz na Bielsko to Olek jest po prawej stronie na skrzyzowaniu z sygnalizacja swietlna http://www.olekmotocykle.pl/index.php?site=kontakt1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  ps.ja mam sprawny tylni hamulec i wogule go nieurzywam      ja tez chce zostac idolem!!!
nawet z Tweety na plecach?
TWIX jeÂżeli chcesz zostaĂŚ idolem to musisz odci¹Ì przewody z przedniego hamulca i dalej jeÂździĂŚ tak samo 
no to by by³ doœÌ ciekawey pomys³ ja proponujê, ¿ebyœ go sprawdzi³, a jak bêdzie OK, to my go te¿ uskutecznimy, bo przecie¿ grono idoli musi siê rozrastaÌ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.