Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4375


majster@

Rekomendowane odpowiedzi

A ze na biezaco sledze nowosci w supersportach moze nie kazdy jeszcze zauwazyl http://www.yamaha-motor.pl/motors/motors.php Zapraszam do obejrzenia zdjec i zapoznania sie z danymi technicznymi. Co prawda zdjec jak na lekarstwo ale zawsze. Ta nowa R6 bomba tylko te krecenie do 17 tys. troche dziwne A co do ceny ok 47 900 to bez komentarza. Ale jak juz ktos tu powiedzial jakosc kosztuje. biorac pod uwage ze za 45 900 dostaniemy nowiutkie Suzuki GSX-R750 czyli jakies 4 kola mniej to chyba mowi samo przez siebie a to juz 750 tka ma moc okolo 150 koni. Wiec zadna szescetka nie jest w stanie jej dorĂłwnac Zreszta Kawasaki tez nie ma zlych cen za Zx-6R damy 39 900 czyli rowniez przystepna cena. Nie wiem tylko dlaczego Hodna i Yamaha Koniecznie chca sie wywyzszac cena Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ze na biezaco sledze nowosci w supersportach moze nie kazdy jeszcze zauwazyl http://www.yamaha-motor.pl/motors/motors.php Zapraszam do obejzenia zdjec i zapoznania sie z danymi technicznymi. Co prawda zdjec jak na lekarstwo ale zawsze.   Ta nowa R6 bomba tylko te krecenie do 17 tys. troche dziwne A co do ceny ok 49 900 to bez komentarza. Ale jak juz ktos tu powiedzial jakosc kosztuje.     biorac pod uwage ze za 45 900 dostaniemy nowiutkie Suzuki GSX-R750 czyli jakies 4 kola mniej to chyba mowi samo przez siebie a to juz 750 tka ma moc okolo 150 koni. Wiec zadna szescetka nie jest w stanie jej dorĂłwnac Zreszta Kawasaki tez nie ma zlych cen za Zx-6R damy 42 900 czyli rowniez przystepna cena. Nie wiem tylko dlaczego Hodna i Yamaha Koniecznie chca sie wywyzszac cena   Pozdrawiam!
Nie wiem skad wziales te ceny bo nowa R6 kosztuje 47900zl a ZX6R 39900zl.Cena GSXR750 jest tak jak napisales 45900zl i jest tylko 1000zl drozszy od GSXR600.To taka promocja 750 na Polske i wymiecie wszystkie 600-ki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gixer ciĂŞÂżko Âżeby suzuki daÂło wiĂŞkszÂą rĂłzniece jeÂśli oba motocykle niczym siĂŞ nie rĂłznia poza pojemnoÂściÂą i mocÂą - ile moÂże kosztowaĂŚ wyprodukowanie takich samych inno trochĂŞ wiĂŞkszych tÂłokĂłw,cylindrĂłw??? jeÂśli chodzi o produkcje to prawie nie znacznie,wiĂŞc czemu suzuki miaÂłoby chcieĂŚ za takÂą samÂą GSXR duÂżo wiĂŞcej??????co innego jeÂśli byÂłby to motocykl inny - np inne hamulce,zawiszenie,nawet owiewki,ale to to samo wiĂŞc wcale nie dziwne Âże tyle kosztuje aha Âżeby mnie nikt nie zjechaÂł to dodam Âże mi siĂŞ podobajÂą wszystkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skad wziales te ceny bo nowa R6 kosztuje 47900zl a ZX6R 39900zl.Cena GSXR750 jest tak jak napisales 45900zl i jest tylko 1000zl drozszy od GSXR600.To taka promocja 750 na Polske i wymiecie wszystkie 600-ki   
Czyzbym sie poj.... w cenach tak to jest jak sie ciagle o motocyklach mysli Ale tak czy inaczej to nie jest wesolo z cenami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gixer ciĂŞÂżko Âżeby suzuki daÂło wiĂŞkszÂą rĂłzniece jeÂśli oba motocykle niczym siĂŞ nie rĂłznia poza pojemnoÂściÂą i mocÂą - ile moÂże kosztowaĂŚ wyprodukowanie takich samych inno trochĂŞ wiĂŞkszych tÂłokĂłw,cylindrĂłw??? jeÂśli chodzi o produkcje to prawie nie znacznie,wiĂŞc czemu suzuki miaÂłoby chcieĂŚ za takÂą samÂą GSXR duÂżo wiĂŞcej??????co innego jeÂśli byÂłby to motocykl inny - np inne hamulce,zawiszenie,nawet owiewki,ale to to samo wiĂŞc wcale nie dziwne Âże tyle kosztuje aha Âżeby mnie nikt nie zjechaÂł to dodam Âże mi siĂŞ podobajÂą wszystkie
Masz racje ale dla nas kupujacych to okazja bo masz wieksza moc i moment za niewiele wieksze pieniadze. patrzac rynkowo to Suzuki za 750 powinna dac wieksza cene ale zeby zachecic klientow dala taka nie inna i dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skad wziales te ceny bo nowa R6 kosztuje 47900zl a ZX6R 39900zl.Cena GSXR750 jest tak jak napisales 45900zl i jest tylko 1000zl drozszy od GSXR600.To taka promocja 750 na Polske i wymiecie wszystkie 600-ki   
A co do Zx-6R to sie zastanawiam czy to nie jakas pomylka w tym cenniku bo w zeszlym roku Zx6R kosztowalo 42 900 a Zx-6RR(wersja na tor-599ccc) kosztowala 40 900. a teraz niby na odwrot ,ale moze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gixer ciĂŞÂżko Âżeby suzuki daÂło wiĂŞkszÂą rĂłzniece jeÂśli oba motocykle niczym siĂŞ nie rĂłznia poza pojemnoÂściÂą i mocÂą - ile moÂże kosztowaĂŚ wyprodukowanie takich samych inno trochĂŞ wiĂŞkszych tÂłokĂłw,cylindrĂłw??? jeÂśli chodzi o produkcje to prawie nie znacznie,wiĂŞc czemu suzuki miaÂłoby chcieĂŚ za takÂą samÂą GSXR duÂżo wiĂŞcej??????co innego jeÂśli byÂłby to motocykl inny - np inne hamulce,zawiszenie,nawet owiewki,ale to to samo wiĂŞc wcale nie dziwne Âże tyle kosztuje aha Âżeby mnie nikt nie zjechaÂł to dodam Âże mi siĂŞ podobajÂą wszystkie
Zobacz sobie ceny na innych rynkach Europy: GSXR750 jest ponad 1000 Euro drozszy niz GSXR600...Tylko na Polske jest taka promocja ze kosztuje prawie tyle samo co GSXR600.A idac Twoim tokiem rozumowania to 1000-ce tez powinny kosztowac tyle samo co 600-ki,przeciez skladaj sie z takich samych elementow ktorych koszt produkcji jest prawie identyczny A tak jest promocja i masz za cene nizsza niz 600-ki od konkurencyjnych firm 750-ke o mocy 150KM (158KM z SRAD) ktora dokopie kazdemu 1000-owi ponizej 2004r. a takze nowym jesli kierowca jest dobry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za cene tej R6 to mozna sobie kupic ZX10 R.... z tego co pamietam w Boosterze byla po okolo 50000 PLN w zeszlym sezonie........bez komentarza........ ZX10 Rto juz jest naprawde odpal.....Pozdrawiam,
Ale zobacz na cennik suzuki przede wszystkim na GSX-R 750. ta maszyna bedzie miala jakies 150 koni. Czyli wypas za dobra cene. I tu mam pytanie do Gixera ile w 2005 kosztowala 750?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za cene tej R6 to mozna sobie kupic ZX10 R.... z tego co pamietam w Boosterze byla po okolo 50000 PLN w zeszlym sezonie........bez komentarza........ ZX10 Rto juz jest naprawde odpal.....Pozdrawiam,
Nowa ZX10R kosztuje 51900zl 600RR i R6 nie wroze dobrej sprzedazy w Polsce choc pewnie trafia sie zaslepieni (sa tez tacy na tym forum) dla ktorych "Honda to Honda" mimo ze jak gowno wyglada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie!!!!!!!!GSXR 600 i 750 maj¹ wszystko to samo!!,hamulce,skrzynie,ramy,sprzêg³a,ko³a owiewki,mam dalej wymieniaÌ????czemu mia³by byÌ dro¿sze????????????a jak na zachodzie sprzedaj¹ za 1000euro wiêcej to pytam za co??????myœl¹c twoim tokiem rozumowania GSXR 1000 te¿ ma wszystkie podzespo³y identyczne z 600 i 750???? jeœli tak to suzuki zaczyna oszczêdzaÌ tak jak w autach - do jednej budy wsadza siê kilka silników i sprzedaje jako osobne modele.a oszczêdzanie jest w tym przypadku ogromne,nawet ju¿ przy projektowaniu nie trzeba projektowaÌ 3 modeli ino 1,a pojemnoœÌ siê tylko zwiêksza - i tu mamy odpowiedz czemu suzuki jest taùsze - w Hondzie,Yamasze ka¿dy model jest inny,w suzuki kupujecie GSXR tylko z ró¿nym silnikiem(i to nie do koùca bo tylko pojemnoœci¹)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie!!!!!!!!GSXR 600 i 750 maj¹ wszystko to samo!!,hamulce,skrzynie,ramy,sprzêg³a,ko³a owiewki,mam dalej wymieniaÌ????czemu mia³by byÌ dro¿sze????????????a jak na zachodzie sprzedaj¹ za 1000euro wiêcej to pytam za co??????myœl¹c twoim tokiem rozumowania GSXR 1000 te¿ ma wszystkie podzespo³y identyczne z 600 i 750???? jeœli tak to suzuki zaczyna oszczêdzaÌ tak jak w autach - do jednej budy wsadza siê kilka silników i sprzedaje jako osobne modele.a oszczêdzanie jest w tym przypadku ogromne,nawet ju¿ przy projektowaniu nie trzeba projektowaÌ 3 modeli ino 1,a pojemnoœÌ siê tylko zwiêksza - i tu mamy odpowiedz czemu suzuki jest taùsze - w Hondzie,Yamasze ka¿dy model jest inny,w suzuki kupujecie GSXR tylko z ró¿nym silnikiem(i to nie do koùca bo tylko pojemnoœci¹)
Boze,jak Ty pierdzielisz... Zostawie to bez komentarza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz w którym miejscu sk³¹ma³em?????tylko tylewiesz Gabryœ to Ty "siedzisz" w Suzuki,ja jestem tylko "obserwatorem œwiata",jak coœ nie tak napisa³em,min¹³em siê z prawd¹ to mnie oœwieÌ,ci¹gle siê uczê i powiedz mi czym oprócz pojemnoœci¹ ró¿ni siê 600 od 750?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Leo.... Do jednego motocykla, ktory 120 koni i do drugiego, ktory ma 170 wkladasz to samo zawieszenie, rame, itd....Niczego nie trzeba przeprojektowac bo przeciez naprezenia i sily dzialajace na te 2 motocykle, ktore rozni tylko 50 km, sa takie same Podobny wyglad nie znaczy, ze to ten sam motocykl.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziobu!!!!!!!!!!!a w³aœnie ¿e ten sam motocykl!!!!!!!!!!!!!!!!!!niczym siê nie rózni (nie mówie o 100,tylko o 600 i 750!!!)i tu widaÌ te oszczêdzania!!!!Ciesze siê Ziobu ¿e Ty tak¿e zrozumia³eœ co napisa³em wczeœniej akurat co do naprê¿eù,mechaniki,materia³ów nie musisz mnie poprawiaÌ-mam to na codzieù i sam dobrze wiem ¿e powinno byÌ inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapytaj sowjego mechanika czy czymkolwiek ró¿ni³ siê model 2004/2005 600 i 750 oprócz pojemnoœci
Nie chce mi sie juz z Toba gadac bo czepiasz jak glupi.Ale jak chcesz to Ci powiem ze z wygladau identyczne ale silnik w srodku zupelnie inny,tak samo uklad wtryskowy o roznych srednicach przepustnic,rama wewnatrz tez inaczej zbudowana itd. I dotyczy to rowniez nowych modeli K6.I jakby to bylo takie proste ze 600 jest niby taka sama jak 750 to dlaczego inni producenci nie maja w ofercie 750???? I zamiast sie cieszyc ze mozna miec 750 w cenie 600 to Ty wymyslasz jakies dziwne teorie,rece opadaja...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby nie by³o ¿e patrze na wygl¹d cytuje japoùskich konstruktorów suzuki:"750 jest dro¿sza bo mawiêcej mocy-oprócz tego nie ró¿ni siê niczym-bloki silnika,zawieszenie,elektronika,skrzynie biegów,hamulce...... s¹ takie same"a to sk¹d wzi¹³em cytat: Œwiat Motocykli nr 11 2004r, "Premiera nowego Suzuki GSX-R 600"a jeœli bylo tak jak pisa³em rok temu to nie wierze ¿e nie jest tak w tym roku(mam nadziejê siê myliÌ-nie chce ¿eby suzuki sta³o si¹ "masówk¹" )czy to wystarczy???? pewnie ktoœ zaraz powie ¿e ŒM nie jest wiarygodnym pismem-ale nie wierze ¿eby pisa³ takie wa¿ne dla nas k³amastwa(mo¿e testy s¹ nie szczere -ale dane techniczne musz¹ byÌ!)pozdrawiam i prosze patrzeÌ na to co siê widzi a nie przez pryzmat marketingumasz racje Gixer ¿e to jest korzystna oferta ale to nie zmienia tego ¿e zaraz zaczne mówiÌ i zachwalaÌ w niebog³osy - staram siê to jakoœ wyjaœniÌ to cenê i ja widze wyt³umaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby nie by³o ¿e patrze na wygl¹d cytuje japoùskich konstruktorów suzuki:"750 jest dro¿sza bo mawiêcej mocy-oprócz tego nie ró¿ni siê niczym-bloki silnika,zawieszenie,elektronika,skrzynie biegów,hamulce...... s¹ takie same"a to sk¹d wzi¹³em cytat: Œwiat Motocykli nr 11 2004r, "Premiera nowego Suzuki GSX-R 600"a jeœli bylo tak jak pisa³em rok temu to nie wierze ¿e nie jest tak w tym roku(mam nadziejê siê myliÌ-nie chce ¿eby suzuki sta³o si¹ "masówk¹" )czy to wystarczy???? pewnie ktoœ zaraz powie ¿e ŒM nie jest wiarygodnym pismem-ale nie wierze ¿eby pisa³ takie wa¿ne dla nas k³amastwa(mo¿e testy s¹ nie szczere -ale dane techniczne musz¹ byÌ!)pozdrawiam i prosze patrzeÌ na to co siê widzi a nie przez pryzmat marketingu
To co pisza w SM to wloz miedzy bajki Ostatnio testowali Hayabuse i ostrzegali przed zakupem motocykli ze spawana rama a ta wlasnie hayabusa miala spawana o czym chyba do teraz nie wiedza.Swiat jest maly A wracajac do GSXR to dobrze ze sa 600 i 750 bo jest wiekszy wybor,zaden inny producent takiego wyboru nie oferuje.Nawet jesli mialy by sie roznic tylko moca i pojemnoscia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.