Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3837


Bronx

Rekomendowane odpowiedzi

szczerze mĂłwiÂąc wolaÂłbym po ÂświĂŞtach ale jesli ma byc 23 to teÂż siĂŞ piszĂŞ JeÂśli bĂŞdzie miejsce to po ÂświĂŞtach liczcie mnie +1 (2 osoby) a jesli nie to tylko ja bo nie chĂŞ zabieraĂŚ miejsca forumowiczom.Mario jak to tak koniec picia? Wiem, kaÂżdy ma sÂłabszy dzieĂą ale Âżeby od razu takie deklaracje? :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 235
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

moge ja te¿???? z Tomkiem bym by³,jeœ³i miejsce by by³ojestem za termienem po œwiêtach,PS myœle ¿e jechalibyœmy busem-tak¿e i zabraÌ kogoœ mo¿emy a i poci¹gn¹c z pare sanek równierz,czy to taki kulug w du¿ych saniach ma byÌ????pozdroPS> jestem sprawdzony????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja piernicze ale marudzicie ( ale to dobrze )ciagnac nas beda jakies konie ... tyle co nie narobia czegos no nic widze ze ludzie chetni sa to ide z gosciem pogadac , dokladnie ile gdzie jakie godziny itp.odezwe sie jak cos ustale p.sw najgorszym wypadku pociagnie nas jakie ursus ... pojemnosc 2400 pojemnosc 2004 ryssstaaaaaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mĂłwiÂąc wolaÂłbym po ÂświĂŞtach ale jesli ma byc 23 to teÂż siĂŞ piszĂŞ JeÂśli bĂŞdzie miejsce to po ÂświĂŞtach liczcie mnie +1 (2 osoby) a jesli nie to tylko ja bo nie chĂŞ zabieraĂŚ miejsca forumowiczom.Mario jak to tak koniec picia? Wiem, kaÂżdy ma sÂłabszy dzieĂą ale Âżeby od razu takie deklaracje? :D:D:D
WojtuÂś organizm puszcza kace giganty mnie wykaĂączajÂą .Na ostatniej imprezie nie poszedÂłem po bandzie, ale gdybym ostro daÂł w palnik to caÂły nastĂŞpny dzieĂą mam „ mega zgon” Marcin dobrze pojedziemy TwojÂą puszkÂą , chyba Âże bĂŞdzie wiĂŞcej chetnych to wezne i swoja.Przemi PrzyjeÂżdÂżaj moÂże znĂłw kogoÂś bedziemy asekurowaĂŚ USTALCIE TERMIN JA SIE DOPASUJE (JA + MOJA POÂŁĂWKA)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.nie sprawiedliwe ze yno 20-30 pierwszych osob, wiec proponuje by pan zwolaÂł swoich kolegĂłw i i byÂło wiecje kuligĂłw (w zaleznosic oczywiscie od licbzy chetnych)2.piatek 23-ego to wypad na narty,a i dzien rpzed wigilia wiec podejrzewam,ze wiekszsc nie dotrze bo to ostatnie przygotowania3.proponuje 26 po swietach,fajny termin4.ludzie z forum+ jedna osoba towarzyszÂąca (mama,tata,babcia,dziadek,2 poÂłowka lepsza bÂądz gorsza) bo jeszcze jakis osiolek zakosi konia,sanki cyz cus...5.Ja i moja druga poÂłowka(forumowa) bedzie jazdaaa cyzt.ekipa rybnik sie melduje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.