Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4172


JACA

Rekomendowane odpowiedzi

Jacek! chyba bĂŞdziemy musieli na jakiÂś wypadzik forumowy zabraĂŚ rowerki, tylko ja to zrobiĂŚ na moto? heheheto by byÂło hardcorowe jeÂżdÂżenie
Jak najbardziej jestem za wiesz jak - Polak potrafi;) juz widzialem jak na crossie 2 zapinalo pod gore a pasazer na plecach mial rower, wiec nie ma tak zle jak sie wydaje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze to nie caly film. Ja w tej chwili na rowerku uprawiam enduro choc dropiki 2 metrowe czy hopy na 5 w dal juz sie trafily. Jak uda mi sie wyjechac do angli bede skladal bike'a do fr. Gdyby nie marzenie o motocyklu juz bym mial rower ale motocykl to motocykl A najlepszy film jaki ogladalem to the collective. Piekne singletracki a to jest to co tygryski lubia najbardziej no moze dodalbym do tego naturalne spore hopy i bardzo duza predkosc i czlowiek jest w niebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jaca ten filmik jak i inne extrem na rowerkach sÂą w moim zasiĂŞgu w caÂłoÂści, kumpel zbiera (a w ogĂłle jakiÂś DH uprawiasz ?), nie ma to jak zjazd ze Skrzycznego na rowerku.
Ja glownie uprawiam street, teraz chce sie troszke pobawic w trial. Do DH nei mam odpowiedniego rowerku a rower matki juz jest wystarczajaco przeze mnie zmasakrowany Co do DH to mam nadzieje ze sie w wakacje dorobie. Zawsze mnie krecilo zjechac z Czantorii Z dluzszych filmikow to sciagnalem Chain Reaction 1,2,3.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dluzszych filmikow to sciagnalem Chain Reaction 1,2,3.
ee tam chain reaction sciagnij sobie the collective a poza tym kazdy nwd jest lepszy od chaina. Co tam czantoria. Ja mam enduro i to mozna powiedziec ze lekkie jesli wziasc pod uwage skok ale za to dosc wytrzymale i skrzyczne zjechalem pilsko tez Wytrzepalo mnie niemilosiernie ale zadne telewizory nie byly mi straszne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.