Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4270


kornik

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyne co wiem o amortyzatorze skrêtu to to, ¿e t³umi ruchy widelca. Jak to dzia³a w praktyce ? Jaka jest ró¿nica przed i po za³o¿eniu tego amortyzatora.Warto go sobie sprawiÌ ? Jeœli tak to ile trzeba na to wydaÌ i gdzie mo¿na najtaniej kupiÌ ?Czekam na odpowiedzi wszystkich ekspertów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reso a moze kojazysz tego Ernesta z innego 4um co ma ta zolta gixe z pogniecionym bakiem, on cos mowil ze w tych naszych moto ponoc jak sie z amora spusci olej i wleje gesciejszego to duzoooo lepiej jesttt nie wiem na ile w tym prawdy jest ale on tam na kole smiga wiec chyab raczej wody nie leje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo zx 7 jest tak stabilnym motocyklem ¿e musia³byœ mieÌ nielada talent ¿eby go wyprowadziÌ z równowagi (albo twardo spadaÌ przednim ko³em na asfalt,albo robiÌ coœ czego wielu próbowa³o a ma³o komu siê uda³o ->podczas wyjœcia z zakrêtu wprowadziÌ go w shimmy.mówi siê ¿e zx7 jest tak stabilny ¿e nie chce kó³ od zimi odrywaÌ, i jednoczeœnie dziêki swojej wadze i podwoziu jest tak stabilny ¿e mo¿na go bez problemu na torze u¿ywaÌ i nie baÌ siê o shimmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo zx 7 jest tak stabilnym motocyklem ¿e musia³byœ mieÌ nielada talent ¿eby go wyprowadziÌ z równowagi (albo twardo spadaÌ przednim ko³em na asfalt,albo robiÌ coœ czego wielu próbowa³o a ma³o komu siê uda³o ->podczas wyjœcia z zakrêtu wprowadziÌ go w shimmy.mówi siê ¿e zx7 jest tak stabilny ¿e nie chce kó³ od zimi odrywaÌ, i jednoczeœnie dziêki swojej wadze i podwoziu jest tak stabilny ¿e mo¿na go bez problemu na torze u¿ywaÌ i nie baÌ siê o shimmy
Leo - dziĂŞki za wyczerpujÂącÂą odpowiedÂź
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za ok 1000zl kupisz plus jeszcze mocowanie czyli jakies 250zÂł
Mocowania kosztuje prawie tyle samo co sam amortyzator Taki kpl. z HyperPro to koszt ok.1600-1700zl (z amorem gazowo-olejowym z 24-stopniowa regulacja).Z mojego doswiadczenia wiem ze ZX7 raczej nie potrzebuje amora no chyba ze latasz na kole przebijajac np. do 3 biegu Ale w kazdym nowszym supersporcie to urzadzonko jest bardzo potrzebna,zwlaszcza na nasze drogi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.