Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3996


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj przelalem na konto osrodka rechabilitacyjnego na leczenie damiana 400zl.Sa to pieniadze ktore zostaly z Mikolaja. W poniedzialek bedzie zdjecie przelewu.Ja tez chetnie bym sie wybral w tamte strony to pojezieze Pomorskie jest extra dziewicze tereny dla tych co lubia przyrode to raj.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziêkujê za przelew to wspaniale wiedzieÌ ¿e pieniadze tylo czekaj¹ na przyjazd. DZIEKIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII jesteœcie wspaniali. A plan najlepiej jak wychodzi w danym momencie wtedy jest najciekawiej . Zreszt¹ to wy musicie zaplanowaÌ termin bo mi to bez ró¿nicy ca³e lato siedze w domu. No mo¿e na lepsze poznanie siê .Zrobimy wielkie ognisko gril i balet na trawie do bia³ego rana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dziĂŞkijĂŞ za wpÂłatĂŞ jeÂśli ktos ma ochotĂŞ zobaczyc oÂśrodek to to jest stronawww.polkard.go3.plJestem wam ogromnie wdzieczna. Mam jeszcze pytanie wiek moÂże ktos z was jak zabraĂŚ sie do zorganizowania koncertu czy jakiejs imprezy z ktĂłrej Âśrodki mogÂły by byĂŚ przekazane na rehabilitacje Damianka. Mysle nad tym juz bardzo dÂługo ale niemam zielonego pojĂŞcia jak sie do tego zabraĂŚ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adi GSX600FJa mam mnieĂŚ cos przeciwko?????????????/Ja to jedynie mogie byĂŚ wdziĂŞczna i dziĂŞkowaĂŚ tak jak potrafie .Mam nadzieje Âże kiedys bĂŞdĂŞ mogÂła podziekowaĂŚ osobiscie zarĂłwno ja jak i DamuÂś . A moÂże jak pojade na turnus to pojade gdzieÂś niedaleko was mam znajomych w Katowicach wiĂŞc kto wie . A moÂże doczekam sie waszej wizyty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziajus sprawa sie ma tak ze pieniadze zawsze zbieramy na okreslony cel ostatnio zbieralismy na mikolaja dla dzieci z domu dziecka a ze po imprezie zostalo troche grosza i poprosila Ilona o pomoc wiec dalismy kase na leczenie Damiana wiec tylko od Ciebie zalezy gdzie wplacisz mysle ze pomozemy Damianowi jeszcze i jeszcze pomozemy dzieciom z domu dziecka wiosna bedziemy s\zbierac kase na wystawie motocykli i bedziemy zbierac kase na zlocie mam nadzieje ze wystarczy dla dzieci i dla Damiana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie jest wygodniej zreszta wogle to dziĂŞki adres osrodka to ,,Polkard,,PBS SANOK O/LESKO04 8642 1012 2003 1213 3287 0001Koniecznie z dopiskiem na turnus dla Damiana lackowskiegoi jeÂśli na osrodek to jeÂśli mogie prosiĂŚ to napisz mi ile bym mogÂła dopilnowaĂŚ wpÂływu bo to zawsze pieniadze i musze pilnowac by nikt mi ich nie przeznaczyÂł na cos innego.Jestem ogromnie wdziĂŞczna Âża pomoc Damianek zresztÂą teÂż jestes wspaniaÂły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zaufanie do kierownika oÂśrodka ale wybaczcie mi Âże wolaÂła bym wiedzieĂŚ jak pieniÂądze wpÂływaja na konto osrodka. Poprostu jestem spokojniejsza i sama mogie dopilnowaĂŚ tego by ani jedna zÂłotĂłwka nieprzepadÂłai by Damianek mĂłgÂł w jak najlepszy sposĂłb wykorzystaĂŚ wszystkie zabiegi.Mam nadzieje Âże nie macie nic przeciwko.Pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.