Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3996


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Zwracam siĂŞ z uprzejma proÂśbÂą o udzielenie wsparcia na rzecz mojego syna Damiana(13 lat). Samotnie wychowuje dwoje dzieci - Emilia(12 lat) i Damian, ktĂłry od urodzenia choruje na DzieciĂŞce PoraÂżenie MĂłzgowe. Wymaga ciÂągÂłej opieki i rehabilitacji, wi¹¿e siĂŞ to z duÂżymi nakÂładami finansowymi. Dotychczas w miarĂŞ moich moÂżliwoÂści finansowych staram siĂŞ korzystaĂŚ ze wszelkich moÂżliwych sposobĂłw usprawniania syna. Wyjazdy na leczenie i rahabilitacjĂŞ sÂą bardzo kosztowne. Do tej pory Damian korzysta z moÂżliwoÂści wyjazdu na leczenie w Specjalistycznym Szpitalu Kompleksowej Rehabilitacji i Ortopedii DzieciĂŞcej "GĂłrka" w Busku Zdroju, OÂśrodku Rehabilitacji i Hipoterapii "MAGDALENKA" w Wartowie oraz OÂśrodku Leczniczo-Wypoczynkowym w PolaĂączyku.Po kaÂżdym pobycie moÂżna byÂło zauwaÂżyæ du¿¹ poprawĂŞ. Obecnie Damian zakwalifikowaÂł siĂŞ na turnus rehabilitacyjny w OÂśrodku Leczniczo-Wypoczynkowym w PolaĂączyku. Po ostatnim pobycie zaobserwowaÂłam znaczna poprawĂŞ stanu jego zdrowia. Bardzo dobrze odebraÂł zmianĂŞ klimatu, co zmobilizowaÂło go do ĂŚwiczenia i walki z wÂłasnÂą choroba. W oÂśrodku, Damian ma fachowa opiekĂŞ, wiele zabiegĂłw, ktĂłre pozwalajÂą mu poprawiĂŚ stan wÂłasnego zdrowia. WidzÂąc uÂśmiech na twarzy mojego syna jestem najszczĂŞÂśliwsza na Âświecie, bo wiem, ze jeÂśli Damian ĂŚwiczy pod fachowym okiem specjalistĂłw to widoczne sÂą efekty jego rehabilitacji. Sama nie jestem w stanie zebraĂŚ kwoty potrzebnej mi na wyjazd, na rehabilitacje, wiec zwracam siĂŞ z ogromna proÂśbÂą o pomoc. Zebranie Kwoty potrzebnej na rehabilitacje mojego syna to najwiĂŞkszy cel w moim Âżyciu, dlatego proszĂŞ o pomoc.Damian ma duÂże szansĂŞ na poprawĂŞ stanu swego zdrowia, a brak fachowej rehabilitacji ogranicza jego szansĂŞ na normalne Âżycie.NIE BADZ OBOJETNY - POMOZ CIERPIACEMU DZIECKU W POWROCIE DO NORMALNOSCI. KAZDY GROSIK PRZEKAZANY NA RZECZ DAMIANA PRZYBLIZA GO DO ZDROWIA.FUNDACJA DZIECIOM "ZDAÂŻYĂ Z POMOCA"UL. ÂŁOMIANSKA 501-685 WARSZAWANR KONTA: PKO BP XV O/WARSZAWA50 1020 1156 0000 79 02 0007 7248(Z DOPISKIEM) NA LECZENIE I REHABILITACJĂ DAMIAN LACKOWSKI SWIFT ; BPKOPLPWP.S. Istnieje moÂżliwoÂśc wpÂłaty bezpoÂśrednio na konto oÂśrodka rehabilitacji w PolaĂączyku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze bezposrednio nie bede w stanie pomoc ale czy mama chlopca probowala uzyskac dofinansowanie z srodkĂłw PFRON bo istnieje tam takze program refundacji turnusĂłw rehabilitacyjnych.Poza tym moge pomĂłc (w miare mozliwoÂści) zorganizowac dofinansowanie do sprzĂŞtu rehabilitacyjnego i ortopedycznego ktory daje mozliwosci rehabilitacji w wÂłasnym zakresie no i wspierania tego co robia rehabilitanciRobie to na codzien to cos tam sie orientuje wiecej na PWpozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie i dziĂŞkuje za zainteresowanie , jestem mamÂą Damianka i zgadzam sie z tym Âże PFRN dofinansowuje turnusy rehabilitacyjne ale tylko raz w roku i w kwocie okoÂło 650zÂł to jednak kropla w morzu potrzeb.Jestem jednak ogromnie wdziĂŞczna za jakÂąkolwiek pomoc jak i rade.www.pomozdamianowi.friko.plgg 2988897Email; [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem mamÂą Damianka i jestem wdzieczna za kazdy grosik przekazany na rehabilitacjĂŞ mojego synka. Damianek gdyby tylko potrafiÂł wyraziĂŚ swojÂą wdziĂŞcznoÂśc to napewno by to zrobiÂł . JeÂśli nikt nie bedzie miaÂł sprzeciwu by nam pomĂłc to bĂŞde strasznie wdziĂŞczna i zobowiÂązana .Mogie tez podaĂŚ adres i nr konta osrodka w ktĂłrym Damus zakwalifikowaÂł sie na turnus moÂżna tam zadzwoniĂŚ , upewniĂŚ sie Âże moja walka o syna jest uzasadniona i Âże zbieramy na konkretny turnus. JeÂśli tylko ktos ma ochtĂŞ by odwiedziĂŚ nas w domu i poznac Damusia osobiscie to byÂło by super . Serdecznie zapraszam a jeÂśli ktos ma jakiekolwiek pytania to odpowiem na nie z przyjemnosciÂą . oto mĂłj nr. 052-3986994Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie. Ilona Lackowska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestescie wspaniali . ÂŚwiry bardzo pozytywni . Jestem wam ogromnie wdzieczna moÂże w ramach rewanÂżu dali byÂście sie zaprosiĂŚ i odwiedzili byÂście Damiana w domu byÂłby napewno szczĂŞÂśliwy i on i jego i rok mÂłodsza siostra Emilka strasznie lubi motory . A ja mogÂła bym podziĂŞkowac wam osobiÂście.A jeÂśli chcieli byscie wpÂłaciĂŚ pieniadze bezposrednio na osrodek to dostali byscie fakturĂŞ z oÂśrodka. musieli byscie tylko domnie zzadzwoniĂŚ podaÂła bym adres bo na forum nie bedzie mnie przez najblizsze 5 dni bo ide do szpitala ale zdokumentami sie nie rozstaje bo nigdy niewiadomo kiedy mogÂą byĂŚ potrzebne. Pozdrawiam was bardzo gorÂąco. Do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania nic sie nie przejmuj ze nie masz kasy jestes wsrod wielu hi hi hi w naszej kasie jest cos okolo 400 zl wiec damy to dla Damiana jak widac z postow Ilony zaprasza nas do siebie kierunkowy wskazuje na woj. Pomorskie wiec niejednemu z nas jadacemu nad morze bedzie po drodze wpasc i odwiedzic Damiana i EmilkeJestesmy tu po to by czynic dobro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was wszystkich po przerwie bardzo wyczerpuj¹cej. dziekuje wam wszystkim za wsparcie. Tak pisa³am ¿e zapraszam i podtrzymuje to. Mieszkam na wsi przy g³ównej trasie Chojnice Starogard Gd. By³o by mi strasznie mi³o goœciÌ ludzi gotowych pomóc mojemu Damusiowi. Miejsca jest sporo wiêc nue by³o by nawet problemu z przenocowaniem. To piêkne tereny bory tucholskie niedaleko kamienne krêgi i skansen wiêc zapraszam. Ja ca³e lato jestem w domu wyje¿dzam przed lub po sezonie bo jest taniej wiêc ca³e lato czekam nawas.Pozdrawiam jeszcze raz i dziêkuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego odrazu ma³¹ ekipe jesli bedzie za duzo ludzi to skombinuje sie namiot a placu do rozbicia jest a¿ nadto.A o wakacjach trzeba myœleÌ ju¿ du¿o wczeœniej wiêc pomogie wam zrobiÌ wczeœniejsze plany trasy a mo¿e wam sie spodoba i stracicie ochotê ma morze. Kto wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JeÂżeli tylko bĂŞdzie forsa, wolne i ekipa, to ja tam sie piszĂŞ, bo mam sporo zalegÂłoÂści motocyklowo-towarzyskich do nadrobienia Ilona obmyÂślaj plan, bo wydaje mi siĂŞ, Âże chÂłopcy i dziewczeta sÂą chĂŞtni, tylko trzeba ich jakoÂś zachĂŞciĂŚ Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.