Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4187


Florek

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie wszyscy zauwaÂżyliÂście aukcje allegro firmy AMX ( http://www.amx.republika.pl/home.html) , czy wiecie coÂś na temat tych kombinezonĂłw? jakie sÂą opinie na ich temat? czy warto je w ogule kupowaĂŚ? jestem poczÂątkujÂącym motocyklistÂą i wydatki zwiÂązane z utrzymaniem motoru mnie przeraziÂły!(mam gs500 i same opony wyszÂły 1000pln, a koszt motoru 4000pln) zostaÂło mi jedyne 1500 pln na strĂłj, czy moÂżecie coÂś doradziĂŚ ?z grĂłry dziĂŞkuje za pomocpozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gixer mozesz coÂś wiĂŞcej na ten temat powiedzieĂŚ??Dlaczego odradzasz AMX.Zawsze jeÂżdziÂłem w gore-texsie ale mam zamiar kupiĂŚ kombi ze skĂłry.BraÂłem pod uwage AMX majÂą konkurencyjne ceny i nie wygladajÂą Âżle (moje skromne zdanie ale musze zaznaczyĂŚ Âże nie mam o tym zielonego pojecia)W poniedziaÂłek ogladaÂłem taki kombi w Boosterze twardy jak cholera a na plecach decha.MoÂże byÂś doradziÂł jakÂą firme wybrac z gĂłry dziĂŞki.Pozdrawiam i szerokoÂści ÂżyczĂŞ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gixer  mozesz coÂś wiĂŞcej na ten temat powiedzieĂŚ??Dlaczego odradzasz AMX.Zawsze jeÂżdziÂłem w gore-texsie ale mam zamiar kupiĂŚ kombi ze skĂłry.BraÂłem pod uwage AMX majÂą konkurencyjne ceny i nie wygladajÂą Âżle (moje skromne zdanie ale musze zaznaczyĂŚ Âże nie mam o tym zielonego pojecia)W poniedziaÂłek ogladaÂłem taki kombi w Boosterze twardy jak cholera a na plecach decha.MoÂże byÂś doradziÂł jakÂą firme wybrac z gĂłry dziĂŞki.Pozdrawiam i szerokoÂści ÂżyczĂŞ.
No jak sam napisales skora uzyta do ich produkcji jest twarda,tandetna...I to juz skresla ta firme...Paru kumpli tez sie na nie skusilo i potem zalowali bo farbowaly (puszczaly kolor),zamki sie psuly i na szwach sie pruÂł....Jak chcesz cos dobrego to np. Dainese,Suomy,Alpinestars,Arlen Ness,Berik...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gixer, niestety nie wszystkich stac na Dainese czy Arlena na poczatku.
Za 2000zl kupi juz fajnego Arlena wiec roznica miedzy nim a AMX to tylko 600zl wiec nie az taki majatek a porownujac ich jakosc to AMX baaaaaaardzo blado wypada....Jak juz cos kupowac to porzadnego mimo ze czasem kosztem wyrzeczen ale lepiej tak zrobic niz potem zalowac.... Takie jest moje zdanie.A jak juz faktycznie kasa jest tak wazna to wole za te 1500 kupic lekko uzywany ale w idealnym stanie kombinezon renomowanej firmy,duzy wybor jest np. na Allegro.Mialem kiedys rekawice AMX,model najdrozszy jaki mieli....nie wytrzymaly nawet jednego sezonu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam AMX'a i nie ¿a³uje. W momencie w którym go kupowa³em w tej cenie nie mog³em znaleŸÌ nic lepszego. Kombi przeszed³ test tarciowo-uderzeniowy i moim zdaniem zda³ egzamin. Dla mnie g³ównym kryterium wyboru by³a w³aœnie cena. Mo¿e za jakiœ czas zmieniê AMX'a na lepsz¹ markê i bêdê w stanie porównaÌ. Wed³ug mnie je¿eli kogoœ nie staÌ na Dainese lub cos podobnego to lepiej ¿eby jeŸdzi³ w AMX'ie ni¿ w podkoszulku i klapkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.