Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3983


Manka

Rekomendowane odpowiedzi

a ja bym chciaÂł zeby moje malenstwo chodziÂło tak jak w tym sezonie bezawaryjnie paliwo ponieÂżej 3,50 Âżeby kumplowi udaÂło sie moto kupiĂŚ bawiĂŚ sie z zwami na zlotach fajnie by byÂło poznac jakÂąs fajnÂą osĂłbke na tylne siodeÂłko
jedno z twoich zyczen sie spelnilo umnie na JETcie paliwo jest po 3.46
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zimno jest,drogi Âśliskie, moto jeszcze nie zarejestrowane,dzionek za krĂłtki, no i jeszcze nie wiem gdzie was szukaĂŚ.
1.Poczekaj do wiosny na suche drogi2.Zarejestruj moto3.Dni staj¹ sie coraz d³u¿sze4.Nas wszêdzie pe³no, wiêc nie bêdziesz mia³ problemu ¿eby nas znaleŸÌ, sami Ciê znajdziemy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nico333 tez tak myœle dlatego warto marzyÌ i iœÌ pod pr¹d
suzi oprucz marzeĂą trzeba mieĂŚ swoje MOTTO.PozwolĂŞ sobie na dwa cytaty:1. „NajwaÂżniejsze sÂą dni, ktĂłrych jeszcze nie znamy, najwaÂżniejsze sÂą chwile te, na ktĂłre czekamy”2. „Jutro bĂŞdĂŞ duÂży, dzisiaj jestem maÂły”
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suzi oprucz marzeĂą trzeba mieĂŚ swoje MOTTO.PozwolĂŞ sobie na dwa cytaty:1. „NajwaÂżniejsze sÂą dni, ktĂłrych jeszcze nie znamy, najwaÂżniejsze sÂą chwile te, na ktĂłre czekamy”2. „Jutro bĂŞdĂŞ duÂży, dzisiaj jestem maÂły”
no zgadzam siê z tym w 100%dla mnie takim czymœ jest: Lepiej ¿yÌ na stoj¹co, ni¿ umrzeÌ na kolanach oraz ¿a³uje siê tylko tego czego siê nie zrobi³o - uwa¿am ¿e nie mo¿na zaprzedawaÌ samego siebie, trzeba iœÌ pod pr¹d za swoimi ideami i marzeniami, wierzyÌ w to ¿e jeœli coœ sie chce to siê to osi¹gnie nawet jeœli nazw¹ Ciê za to g³upcem... Nie chce umieraÌ wiedz¹c ¿e nie zrobi³am czegoœ bo ktoœ powiedzia³ ¿e to jest g³upie. ehm ale zesz³o na filozofie, ale to pewnie pozosta³oœÌ bo ostatnim wydarzeniu - pozdrowionka Nico333
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahh.. marzenia... na dana chwile... te na ktorych glownie mi zalezy.... te ktore chcialabym zeby sie spelnily w tym roku to... - napisania dobrze egzaminĂłw - dostania sie do szkoÂły tej do ktorej chce - lipiec/wakacje/obĂłz (wtajemniczeni wiedza co to oznacza) - poznania calej reszty zaaaaaaajeeeeeebiiiissssstej ekipy forumowiczĂłw !!!!!!!!!!!!!! mam nadzieje... ze chociaz coÂś sie speÂłni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zgadzam siê z tym w 100%dla mnie takim czymœ jest: Lepiej ¿yÌ na stoj¹co, ni¿ umrzeÌ na kolanach oraz ¿a³uje siê tylko tego czego siê nie zrobi³o - uwa¿am ¿e nie mo¿na zaprzedawaÌ samego siebie, trzeba iœÌ pod pr¹d za swoimi ideami i marzeniami, wierzyÌ w to ¿e jeœli coœ sie chce to siê to osi¹gnie nawet jeœli nazw¹ Ciê za to g³upcem... Nie chce umieraÌ wiedz¹c ¿e nie zrobi³am czegoœ bo ktoœ powiedzia³ ¿e to jest g³upie. ehm ale zesz³o na filozofie, ale to pewnie pozosta³oœÌ bo ostatnim wydarzeniu - pozdrowionka Nico333
Nigdy nie wymieni³em swoich marzeù, tylko ¿e je mam + MOTTO. Teraz zdradze Wam moje naj... marzenie oprucz ¿ecz jasna zdrowia dla mnie i rodziców. Chcia³bym ostatni raz w ¿yÌiu odwiedzic mazursk¹ spokojn¹ miejscowoœ nad jeziorem Dargin, Harsz - kolonia i oddalon¹ o 4km. tawerne ,,Zêza,, w wiosce ¿eglarskiej Sztynort.Spo¿¹dzi³em 6l. temu PRO MEMORIA.post-1030-1137322545.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.