Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4025


Wonder

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Nie mog³em znaleŸÌ wczeœniejszych postów na ten temat wiêc... Nie wiecie gdzie w czêstochowie lub w pobli¿u mo¿na by by³o poprawiÌ troche plastiki ? S¹ poklejone ¿ywic¹ i troszke niedok³adnie, wypada³o by zrobiÌ te¿ poprawki lakiernicze... Chcia³em siê za to wzi¹Ì jeszcze przed sezonem, st¹d moje pytanie No i mo¿e ktoœ orientuje siê w kosztach takiego zabiegu (oczywiœcie +/-) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... nie zam dokladnie adresu ale to jest na ulicy MikoÂłowskiej w katowicach (gÂłowna ulica ) na przeciwko AWF katowice koles ma szyld zderzaki od seja jak bedziesz jechal od strony centrum w gore w strone ligoty brynowa bedziesz jechal obok palacu mlodziezy w gore dojedziesz do skrzyzowania przez skrzyzowanie prosto ale jedz powoli bo to jest praktycznie zaraz za tym skrzyzowaniem po prawej stronie ! kolesie nie znam dobrze ale dawalem juz tam swoje plastiki i koles naprawde zan sie na rzeczy teraz bede znowu oddawal aby mi zmiejszyl dziure na kierunki bo wymieniam na inne naprawde polecam go . co do cen to mysle ze nie ma drogo jak na taka robote kiedys mialem linka do jego strony interetowej niestety gdzies go zgubilem ale pisalo tam ze nawet gwarancje daje NAPRAWDE POLECAM!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmi naprawde spoko coÂś mi siĂŞ wydaje Âże sie do niego przejade jak siĂŞ zrobi cieplej, w koĂącu aÂż tak daleko to nie mam Dzieki za informacje, no i opis dojazdu (przyda sie) A mimo wszystko jeÂśli ktoÂś kojarzy podobnych specĂłw w czĂŞstochowie to takÂże byÂłbym wdziĂŞczny (browar na nowy sezon ) za info pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, dziêki wielkie bo zacz¹³em ju¿ w¹tpiÌ ¿e w czewie istnieje taka instytucja , Bêdê Cie ³apa³ na gadulcu Bart. Klarkson s³ysza³em ¿e jakiœ lakiernik jednak jest i to od paru osób w sumie, ale kiedy ju¿ przysz³o do tego gdzie Myœle ¿e goœci od plastików odwiedze obu. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.