Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3907


Buli

Rekomendowane odpowiedzi

PODOBNO "jedne z gorszych w ofercie" a KONKRETNIE "miaÂłam juÂż dwie opony Bridge'a i Z DOÂŚWIADCZENIA wiem Âże byÂły gĂłwniane (KONKRETNIE )"   
no a ja uwazam ze ferrari 550 maranello to chujnia straszna. bo tak slyszalem a z doswiadczenia wiem ze fiat jest do dupy a ferrari to tez fiat co nie? Za³óz pozadne gumy albo niech ci ktos sprawdzi na czym jezdzisz bo kazda firma robi lepsze i gorsze opony. a moze masz jakas gumke ktora przeznaczona jest do zupelnie innego motocykla (charakter pojazdu) i do tego jeszcze w wieku mojej babci to nie dziwi mnie ze tak jest jak mowisz. sprawdz model, rocznik i g³êbokoœc bie¿nika i wtedy pogadamy amen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dorzuce swoje 3grosze-nie bede pisa³ o nowych oponach-z takimi nie mia³em zbyt du¿o wspólnego(prawie wcale-z powodu kosztów biore u¿ywki-m³ode i maj¹ce po ok 4-5mm,tak¿e wcale nie z³e),dodatkowo mam problem bo z ty³u mom 18calow¹ obrêcz a kto siê orientuje zdaje sobie sprawe ¿e s¹ one dostêpne jednak wybór jest mocno ograniczony a ceny nowych kosmiczne.do rzeczy,zacznijmy od przednich- mia³em PIRELLI MT-01 Dragon i muszê przyznaÌ ¿e w porównaniu do AVON(ja bede w domu napisze jaki model-ale jak najbardziej sportowe) to s¹ rewelacyjne!!!Pirellki œwietnie po rozgrzaniu dawa³y rade ze stoppi-na avonach nie da³em rady -ty³ MEZ 4(metzelera) ca³kiem fajna-doœÌ wytrzyma³a,wczeœniej Battlax i co prawda Bridgestone d³u¿ej trzyma³a to d³u¿ej siê nagrzewa³a,ale d³uzej wytrzyma³a korzystaj¹c z okazji chcia³bym powiedzieÌ czytajacym ten temat ze jesli nie wykorzustuja moto w 90% nie maja o co sie martwiÌ oto ze zerw¹ przyczepnosc sportowej gumy(nie torowej!)Ziobu to Twoja sprawa-ale po co Ci gumy sportowe??ambicje,szpan,umiejêtnoœci a mo¿e asekuracja?????Krzysiek ma w F2 gumy torowe-na suchym czuÌ ¿e trzymaj¹,szybko grzej¹ ale czy tak s³aba wytrzyma³oœÌ jest tego warta???????pozdroMotomaniaczka sprawdz ciœnienie w oponach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys kumpel skarzyl sie ze mu sie jego VF 500 kiepsko w winkle sklada. Zapierdalal na niej niemilosiernie. Pewnego razu na parkingu podszedlem do niego i pytam co jest, on mi na to ze go w winklu prostuje. Obcenilem opone i co widze? zalozyl "rear" do przodu. Od tego momentu nie bawie sie w polecanie komukolwiek opon. Sam wchodze w polturystyki, ale ja jezdzic nie umiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Leo....jasne ze dla szpanu... no bo po co w sportowym mototcyklu sportowe gumy.....Poza tym ja tamtych nie zakladalem :|Teraz kupilem 3 PILOT RACE 120/60ZR17 po treningach za cene 50 PLN od sztuki, wiec Leo nawet jak w sezonie zajezdze 3 sztuki to i tak bedzie to tylko 150 PLN.............a to jaki margines bezpieczenstwa daje ta opona to wiedza Ci, ktorzy jezdzili......Jedna juz bierze Danielos wiec zostaly 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.