Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

CB 900 hornet ma ktos do sprzedania albo sciaga z zagranicy?


vitkovski

Rekomendowane odpowiedzi

wlasnie i jak to tam jest u tego goscia bo tata byl dzis w urzedzie sie dowiedziec jak z rejestracja. To jesli kupuje od posrednika (komis) to musze miec-umowe kupna pomiedzy sprzedajacym a komisem-fakture vat wystawiona przez komis dla nowego nabywcy pojazduA jesli nie ma tego komisu tylko tak poprostu mi przywozi moto to jest torche wiecej latania bo potrzebuje-umowa kupna za granica +tlumaczenie-wymeldowanie za granica +tlumaczenie-zaswiadczenie potwierdzajace zaplate podatku vat-zaswiadczenie o przeprowadzonym badaniu tech + dokument identyfikacyjny.Jesli ta druga opcja to ile kosztuja tlumaczenia i czy ten koles daje te wymeldowanie pojazdu za granica.Tak niby powiedzieli w urzedzie co trzeba miec.To jak ten kolo ma komis daje faktury czy jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sieradz to bylo chyba 1 miejsce w kraju gdzie robili aluminiowe ramy,caly kraj u nich robil.Reanimuja najwiekszy zlom z zachodu,czasem stosujac takie patenty ze glowa mala...Sa tam takie dwie rodzinki: J. i K.Takze radze Sieradz omijac z daleka,zreszta kto juz siedzi troche w motocyklach to na pewno to potwierdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

WitamPodobnie jak twórca posta, szukam Horneta - na pierwszy motor:) Mia³em przyjemnoœÌ przejechaÌ siê kilka razy Hornetem 600tk¹ i sakramencko mi siê podoba jego porêcznoœÌ))) Du¿o czytam o motorach, zachowaniu na drodze, przestrogach, technikach jazdy itp. itp., nadal jestem ¿óltodziobem je¿eli chodzi o praktykê Mimo, ¿e czyta³em tu (i na kilku innych forach) bardzo du¿o porad dla pocz¹tkuj¹cych - doradzacie w³aœnie 600-setki, to jednak ja chcia³bym kupiÌ Horneta 900setkê)) -Pod czaszeczk¹ u mnie w porz¹dq, nie nale¿ê do szaleùców:) -Chcê go u¿ywaÌ g³ównie do jazdy po mieœcie czasami w trasê. Planujê wydaÌ na niego 18-20tys PLN w po³owie przysz³ego roku i chêtnie dowiedzia³bym siê od Was, na co mogê liczyÌ w tej cenie? (chyba, ¿e trafi siê rodzynek wart wziêcia kredytu:)Wœród bli¿szych znajomych nie mam niestety nikogo, kto zna siê na motorach, dlatego chêtnie us³ysza³bym Wasz¹ opiniê))Jestem ze 100licy i wiem, ¿e Wy dzia³acie g³ównie na po³udniu Polski. Przeczyta³em jednak mnóstwo Waszych komentarzy na tym forum i sprawiacie wra¿enie ¿yczliwych i qlturalnych:))) Dlatego pewnie mi pomo¿ecie:)Widzia³em ma³o ofert sprzeda¿y u¿ywanych Hornetów 900setek, hihi zastanawiam siê czemu? Mo¿e dlatego, ¿e to porz¹dny sprzêt?Pozdrawiam baardzo sedecznie i pardonsik za przyd³ugiego posta:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WidziaÂłem maÂło ofert sprzedaÂży uÂżywanych HornetĂłw 900setek, hihi zastanawiam siĂŞ czemu? MoÂże dlatego, Âże to porzÂądny sprzĂŞt? no wÂłasnie ,ja teÂż sie rozglÂądaÂłem za tym moto ,widziaÂłem ostatnio na allegro egzemplaÂż malowany areografem na szerszenia ,byÂł wart uwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jest 900 z 2002 albo 2003 roku.cena to oko³ 16 tys.Sprowadzona z niemiec.Chyba jednak 2003 r."Hm Cebul, a czy nie uwa¿asz, ¿e w tej cenie, to albo zdrowo skatowany jest, albo po dzwoniku ? Mo¿esz daÌ wiêcej informacji o tym Hornecie?Na stronie Hondy widzia³em nowe Horneciki po 41 tys, a qrcze na allegro równie¿ nowiutkie nawet za 32tys!!!!!!!Qrcze 9 patyków ró¿nicy na nowym sprzêcie?????Horendalna ró¿nica (mo¿e bez HISS-a jest?)ostek19, no w³aœnie kiedyœ mi mignê³a ta oferta pomalowanego szerszenika ja siê zastanawia³em nad tym:http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=75879323co o nim s¹dzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta horneta byÂła po szlifie.Ale z tego co wiem jest wszystko oki( rama, lagi,ukÂład jezdny ).Najprawdopodobniej byÂło coÂś malowane skoro po szlifie ale nie byÂłem zainteresowany wiĂŞc nie wiem na 100 %.BĂŞdziesz zainteresowany to daj na PW .Dam ci telefon i sam siĂŞ dowiesz wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

BĂŞdziesz zainteresowany to daj na PW .Dam ci telefon i sam siĂŞ dowiesz wszystkiego.
Heh Cebul, fajnie, ¿e mi odpisa³eœz reszt¹ mniejsza o wiekszoœÌ Szukaj¹c przeró¿nych informacji o ofertach Horneta 900 znalaz³em ciekawego posta i myœlê, ¿e by siê nadawa³ do dzia³u "KU PRZESTRODZE".Rzecz siê tyczy jednego z serwisów Hondy w Poznaniu i sposobu w jaki jego pracownicy za³atwili jednego goœcia:( Poniewa¿ to nie Wasz rewir, myœla³em, ¿e móg³bym tu podaÌ linka do owego portalu motocyklowego...mogê?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

WitamPodobnie jak twórca posta, szukam Horneta - na pierwszy motor:) Mia³em przyjemnoœÌ przejechaÌ siê kilka razy Hornetem 600tk¹ i sakramencko mi siê podoba jego porêcznoœÌ))) Du¿o czytam o motorach, zachowaniu na drodze, przestrogach, technikach jazdy itp. itp., nadal jestem ¿óltodziobem je¿eli chodzi o praktykê Mimo, ¿e czyta³em tu (i na kilku innych forach) bardzo du¿o porad dla pocz¹tkuj¹cych - doradzacie w³aœnie 600-setki, to jednak ja chcia³bym kupiÌ Horneta 900setkê)) -Pod czaszeczk¹ u mnie w porz¹dq, nie nale¿ê do szaleùców:) -Chcê go u¿ywaÌ g³ównie do jazdy po mieœcie czasami w trasê. Planujê wydaÌ na niego 18-20tys PLN w po³owie przysz³ego roku i chêtnie dowiedzia³bym siê od Was, na co mogê liczyÌ w tej cenie? (chyba, ¿e trafi siê rodzynek wart wziêcia kredytu:)Wœród bli¿szych znajomych nie mam niestety nikogo, kto zna siê na motorach, dlatego chêtnie us³ysza³bym Wasz¹ opiniê))Jestem ze 100licy i wiem, ¿e Wy dzia³acie g³ównie na po³udniu Polski. Przeczyta³em jednak mnóstwo Waszych komentarzy na tym forum i sprawiacie wra¿enie ¿yczliwych i qlturalnych:))) Dlatego pewnie mi pomo¿ecie:)Widzia³em ma³o ofert sprzeda¿y u¿ywanych Hornetów 900setek, hihi zastanawiam siê czemu? Mo¿e dlatego, ¿e to porz¹dny sprzêt?Pozdrawiam baardzo sedecznie i pardonsik za przyd³ugiego posta:)
post-1318-1136650525.jpgpost-1318-1136650596.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.