Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4006


Daro_22

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do was ktory sprzet jest lepszy Suzi czy CeBRa ma to byc pierwszy motocykl mam w planie kupno tego rodzaju sprzetu i chce sie was poradzic na ktory z nich stawiacie?? chodzi o raczej normalna eksploatacje bo nie sadze abym zaraz na poczatku stawial na kolo i te sprawy.Choiaz po glowie jeszcze mi chodzi suzuku GSX-R750 wszystkie te sprzety z przedzialu rocznikowego 97 do 99 bo na nowszy mnie za bardzo nie stac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honde moge Ci polecic z czystym sumieniem,jest lekka,super sie przeklada z winkla na winkiel,malo pali,leci 260km/h,na kolo idzie z gazu z jedynki a czasem z dwojki.Skrzynia biegow to poezja,hamulce mimo braku stalowego oplotu na przewodach radza sobie bez problemu.Jedyna slaba strona jest napinacz lancucha rozrzadu ktory co jakis czas trzeba wymienic gdyz chalasuje ale nie obciaza to zbytnio budzetu.Byc moze wszystkie wymienione zalety dotycza rowniez GSXRa ale nie jezdzilem na R lecz F wiec porownywac ich nie moge,napewno z HONDY bedziesz zadowolony pod warunkiem ze nie kupisz "miny".ps.KOWAL z forum ma do sprzedania super cebre F4 99/00 za fajna kase

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=80317056Znam to moto i wiem ze warto,zadzwon a dogadacie sie z cena
No fajny sprzecik tylko ze po poradach dla "Scigacza" to sam sie zastanawiam czy nie lepiej cos slabszego na poczatek chociaz z drugiej strony to kazdym sprzetem sie jezdzi inaczej i kalectwo podczas jazdy jest nieuniknione
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajny sprzecik tylko ze po poradach dla "Scigacza" to sam sie zastanawiam czy nie lepiej cos slabszego na poczatek chociaz z drugiej strony to kazdym sprzetem sie jezdzi inaczej i kalectwo podczas jazdy jest nieuniknione    
zastanawiasz sie czy nie za mocny na poczetek a myslisz o sradzie ?? Ja wybraÂłbym srada jak chciaÂłbym bardziej narwane moto a cbr-ke jak bardziej stonowane dlatego teÂż na pierwsze moto wybraÂłem Cbr (niestety kasy starczyÂło tylko na f2 ale jak dla mnie jest super) pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jakbyÂś miaÂł moÂżliwoÂśc pojeÂździĂŚ tym i tym i wtedy zdecydujesz co Ci bardziej odpowiada, chociaÂż jak chcesz kupowaĂŚ teraz to nie ma zabardzo warunkĂłw do jazdy. Chyba, Âże siĂŞ troche wstrzymasz podzwonisz po ogÂłoszeniach, poumawiasz siĂŞ na oglÂądanie i przejaÂżdÂżkĂŞ i wtedy zdecydujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.