Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3856


Juliett

Rekomendowane odpowiedzi

Dupa, dupa, dupa Ja wybra³am Cebre na pierwszy motocykl zupe³nie bez doœwiadczenia (jazde jako pasa¿er nie mo¿na nazwac doœwiadczeniem ) i uwa¿am, ¿e dokona³am jak najbardziej s³usznego wyboru Jestem z niej rewelacyjnie zadowolona Mocy mo¿e i ma, ale jest w miare spokojnym motocyklem (jeœli siê jej nie wkrêca na obroty - a tak pieknie siê wkrêca ) i nawet b³êdy pocz¹tkuj¹cych wybacza Dobry wybór - jeœli nie boisz siê mocniejszych sprzêtów i masz lekka rêkê dasz sobie radê PozdroMotomaniaczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wybraÂłam Cebre na pierwszy motocykl zupeÂłnie bez doÂświadczenia (jazde jako pasaÂżer nie moÂżna nazwac doÂświadczeniem  ) i uwaÂżam, Âże dokonaÂłam jak najbardziej sÂłusznego wyboru  Jestem z niej rewelacyjnie zadowolona
Ty bys byla z kazdego moto rewelacyjnie zadowolona bo nie masz doswiadczenia z zadnymi innymi Pojezdzij innymi motocyklami to zobaczysz ze na swiecie sa tez inne rewelacyjne motocykle a nie tylko F3 Co nie znaczy ze F3 nie jest b.dobrym motocyklem bo jest tylko draznia mnie Twoje wypowiedzi ze "Honda to Honda","ze CBR 600 F3 jest the best" itd. a nie jezdzilas zadnym innym i nie masz porownania....Bez urazy Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehee kolejna CBR-a reszta dostanie kompleksu mniejszosci heee zartuje oczywiscie tylko przypadkiem jak juz bĂŞdziesz miaÂła swoje f3 to nie wsiadaj na nic mocniejszego ja niestety wsiadÂłem na 929 i teraz mi ciÂągle maÂło hehe chciaÂłbym miec wiecej ale tak to jest jak ktos jest zachÂłanny hee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sama se poczyta³am wszystkie dok³¹dnie bo sama tez sie zastanawia³am ostatnio czy bede brac CBR600 czy GS500 bo z CB500 zrezygnowa³am,no i ja jednak dosz³am do wniosku ze jak dlamnie np CBR za mocna i najpier naucze sie na GS a pozniej zobaczymy ale gratuluje niech ci dobrze s³uzy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze jeszcze nie gratulowac, jeszcze nie mam go w garazu (bo wlasciwie jeszcze nie mam garazu)...W kazdym razie zastanawialam sie nad tym, co jest dla mnie bardziej logiczne - strach przed 600cm3 czy znudzenie brakiem mocy w GS-ie i stracenie kilku kawalkow na nowym bajku...oczywiscie lepsze jest dla mnie posiadanie maszyny ktora po trzeciej jazdy nie wyda mi sie do dupy i nie stracenie na niej kilku tysiecy jesli jednak wyda mi sie do dupy pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.