Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3902


bart_b

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to sobie tak myÂśle Bart, ze wypadaÂłoby rozpoczÂąc konkurs na najbardziej debilnÂą odzywke jaka sie slyszalo na zlocie motocyklowym Wiec rozpoczynam:"Lato, slonce, plaza, kobiety wokol Ciebie...nic dodac nic ujac Siamoszyce 2005. Siedzimy zjebani po calej nocy na laweczce przed domkiem. ÂŁeb mi peka ..... Nagle na horyzoncie pojawia sie On.. jezdziec w lsniacej zbroi z nienagannie ulozona fryzura na swym 145 konnym Gieesie piĂącet. Zbliza sie w swym pedzie do laweczek, "karbonowy yoshimura" zaraz zdemoluje ostaÂłe po caÂłonocnej libacji szare komorki.........Podnosze glowe, cala reszta juz dawno sie w niego wpatruje........Dziewczyny sikaja po nogach z zachwytu.........Gosc przejezdzajac sypie do nas krotko:FAJNY MOTOR, NIE ? CD nastÂąpi.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie rozdrabniajmy sie tutaj w szczegolach.........Od tego momentu jak jego Yoshi rozdar³ wszechobecna ciszê niedzielnego poranka zlotowego odnotowa³em same straty.Ostatnie dwie szare komorki ...oj strzeli³....Agatka, ktora ze mna przyjechala powiedziala mi ze ona na Czerwony motur to nie wsiadzie........A na dodatek moja Hondzia, ktora mnie nigdy nie zawodzi powiedzia³a ze na 98 bezo³owiowej to jezdza tylko peda³y i kaza³a nalac sobie ¿ó³tej.........Dobrze ze jeszcze k...wa chinczycy nas nie atakuja....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ta zbroja to byla czarno zolta skora z jakimis pedalkowatymi butamimotor skopany pewnego dnia przez kÂłonia , z tumika strzelaly milardy oblokow czarnego dymu  - czy dobrze sie domyslam czyj to rumak
serio to nie zauwazyÂłem jakie miaÂł buty bo przez Âłzy jakie mi leciaÂły ze smiechu ciezko bylo to zauwazyc W sobote jak pilismy wodke przy stoliku to on chyba zapierdalaÂł miedzy drzewkami .... ale tego tez nie jestem pewien Dawno mnie nikt z raĂąca nie rozpi....... takim hasÂłem i to jeszcze na zlocie:D Co innego jak bym wskoczyl w jakies rozowe gatki i podmalowal sie szminka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.