Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3726


Adrian.moto

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M129357Zna ktos ta honde.Warto to jechac ogladac. I jak cos to kupic Bo sie mam zamiar tam jutro wybrac.Bo cena dosc dobra jak z gosciem przez tel. gadalem. I w sumie nie musze po nia jechac po 600km w jedna strone jak po inne moto co mialem na oku. A ta to ptorzymam z sezon, dwa i kupi kuzynek Tylko ten przebieg to fess przejebali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to jakos juz nie wierze ze Ty cos kupisz  Najpierw jakas GSXR600,potem GSXR750 Cygana,w miedzyczasie jakies ZX636R a teraz znow CBR900.Wg mnie tylko glowe zawracasz  Bez urazy....
do Cygana po gsxre mam dosc daleko. I troche ciezko z transportem.A po 636. To chyba dalem spokuj bo w tej kasie co moge wydac na sprzeta ciezko bedzie kupic dobra. A jeszcze chce kupic jakies ubranie.A ta cbr to akurat blisko jest. I jeszcze mi kasy zostanie troche.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No modele........czy koncepcja motocykla zmieniaja Ci sie dosyc czesto....Przeskok z 600 na 900 jest conajmniej dziwny Jesli to bedzie Twoj pierwszy powazny motocykl...Fireblade jest ogromny to moje zdanie...A nie chcesz CBR 600 F4??????? z 2001 roku? Ta ktora byla dzisiaj na bazarze? Sprowadzil to znajomy.... Wiec wiem co to za sprzecior. Ma tylko 8500 km przebiegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam myÂśle nad wieloma sprzĂŞtami na nastĂŞpny sezon,i tak odmiennymi Âże tutaj 636 albo 900 sÂą podobnie koncepcyjnie w porĂłwnaniu z moimi pomysÂłami,zresztÂą przecieÂż to sÂą podobne motocykle(tylko zaleÂży jak kto na nie patrzy)zawsze (przynajmniej dla mnie) jest problemem co wybraĂŚ-wiĂŞkszy starszy czy taĂąszy mdÂłodszy-i jeszcze nie wiem takÂże Adrian ja tam wcale nic dziwnego nie widze w twoich zaÂłoÂżeniach co do nastĂŞpnego moto a cberka caÂłkiem fajna powodzenia przy kupnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza malym punktowym wgnieceniem(zaznaczylem czarnym punktem w zaÂłaczniku) , rama w tej cebrze z FM jest OK! Motocykl jest po delikatnym szlifie na prawa strone ,a co do przebiegu to wydaje sie calkiem realny, biorac pod uwage stan powÂłoki lakierniczej czy tez innych elementow.post-98-1134319307.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak moze i to nie duze wgniecenie ale tak jak mi mowil Gadget ze przy sprzedazy moze byc problem.Sam nie wiem. Tak jak mowi Ziobu cbr moze i zaduza bedzie. Jedynie co mnie na nia pokusilo to cena. Bo jak gadalem z gociem przez tel to dosc spuscil i chyba by dalo jeszcze na miejscu rade cos niecos stargowac.Zobaczymy czasu mam jeszcze troche. Rodzice mi radza zebym sie wstrzymal do feri bo bede mial ferie to bede mial czas latac za moto. Ale ja juz bym chcial miec moto w garazu Tylko ze tu problem bo te "niby" fajne to sa ale trzeba jechac po nie po kilkset km a to co u nas na slasku to albo cos nie tak albo, juz sprzedane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.