Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3725


kudlaty_bytom

Rekomendowane odpowiedzi

Piszê pracê in¿yniersk¹ o napêdzie 4x4 i takich tam zwiazanych z tym pierdo³ach i bazujêsiê na napêdzie Imprezy, bo do tego dosta³em dane od promotora.Sêk w tym, ¿e potrzebujê po³o¿enie œrodka cie¿koœci tego samochodzika i w tym w³asnie celu miszê dorwaÌ to badziewie i zwa¿yÌ (szczegó³y pozostawiê sobie i nie bêdê zanudza³).Nie wiecie moze kto ma takie wozide³ko gdzieœ w okolicy? Moze macie nadzianych znajomych co siê bujaj¹ takim czymœ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze w Yamaha DREK POL w BĂŞdzinie maja takie Subaru.. nie wiem kto jest wlascicielem ale bardzo czesto tam stoi...
WÂłasciciel to Krzysztof Karokoszka znany jako KA-Ka jak ktos chce jego nr to pisac.To subaru to byÂła maszynka hoÂłowczyca (wygraÂł go na jakims rajdzie ) i Kaka to odkupiÂł.Maszyna jest po fabrycznym tuningu Subaru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Timac, ja mam serwisówkê do tego auta i mam wszystkie dane. Jednak nie ma tam po³o¿enia œrodka masy, a mnie to jest potrzebne i muszê znaleŸÌ takie auto i zmierzyÌ (zwa¿yÌ) nacisk jeden osi przy uniesieniu drugiej. Za duzo t³umaczenia, wiêc to pominê. Poprostu musze wjechaÌ tym autem na wagê (na z³omowcu na przyk³ad), jedn¹ oœ na wagê, a druga do góry. To mi pozwoli znaleœÌ œrodek masy, a autko ca³e wraca do w³aœciciela. W komisie by mi duzo nie pomogli, chyba, ze by po¿yczyli mi samochód i powiedzieli gdzie jest jakiœ z³om heheheTo tak krótko do czego mi to jest potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RESO, Impreza ma symetryczny napêd na zwyk³ym sto¿kowym mechaniŸmie ró¿nicowym ze sprzêg³em wiskotycznym miêdzy obudow¹ mechanizmu a wyjœciem na tylne ko³aquattro jest w³asnie na torsenie T1
czytalem kiedys na necie cos o subarynkach i gdzies mi sie obiÂł torsen o ucho ,mozliwe ze w ktoryms modelu byl,a co do quattro to jest the best:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kudÂłaty na Kostuchnie w K-ce na osiedlu "ptasie osiedle" ul.Armi Krajowej mieszkajÂą dwa pedaÂły jedzÂą czerwonym lancerem takze poszukaj ich tam i se z nimi pogadaj bo ja niemam zamiaru
czy ja pisa³em o peda³ach w Mitsubishi Lancer? te autka s¹ od siebie tak ró¿ne jak gitara od fortepianu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.