Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3745


Madzia Kawabusa

Rekomendowane odpowiedzi

No wiec faceci,wypowiedzcie sie na ten temat,jak jest naprawde 1.. Penis jest jak pies:- pl¹cze siê miedzy nogami- lubi jak siê go g³aszcze- cieszy siê razem z panem2.. Dlaczego mê¿czyŸni pragn¹ o¿eniÌ siê z dziewicami?-Aby unikn¹Ì krytyki.3.. Jak nazywa siê mê¿czyzna, który utraci³ 90% swej inteligencji?- Wdowiec.4.. Po czym mo¿na poznaÌ, ze facet jest podniecony?- Oddycha.5.. Jak wygl¹da³by œwiat bez mê¿czyzn?- By³by pe³en szczêœliwych, grubych kobiet6.. Co wspólnego maja chmury i mê¿czyŸni?- Jak znikaj¹ za horyzontem - nastaje piêkny dzien.7.. Jak nazywa siê mê¿czyzna, któremu amputowano 90% mózgu?- Eunuch.8.. W czym jedzenie jest lepsze od seksu?- Godzinami nie trzeba czekaÌ na kilka sekund przyjemnoœci.9.. Po co na koùcu cz³onka znajduje siê dziurka?- Aby mózg w³aœciciela nie zgin¹³ z braku tlenu.10.. Kiedy mê¿czyzna jest wart 5 zl?- Gdy w "Makro" pcha wózek na zakupy.11.. Dlaczego faceci mówi¹ o swoich cz³onkach "mój przyjaciel"?- Bo pragn¹ Wierzyc, ze ten kto kieruje ich ¿yciem - jest ich przyjacielem 12.. Dlaczego tak ma³o jest kawa³ów o mê¿czyznach?- Bo to nie ³adnie wyœmiewaÌ siê ze stworzeù "inteligentnych inaczej".13.. W jaki sposób mê¿czyŸni przygotowuj¹ sobie k¹piel z b¹belkami?-Jedz¹ wczeœniej du¿o fasolki...14.. Jaka jest ró¿nica pomiêdzy mê¿czyzn¹ a E.T.?-E.T. dzwoni³ do domu...15.. Co dla mê¿czyzny oznacza posi³ek z 7 daù?-hot-dog i szesciopak...16.. Co dla mê¿czyzny oznacza pomoc przy sprz¹taniu?-podniesienie nogi, ¿ebyœ mog³a poodkurzaÌ...17.. Jak nale¿y rozumieÌ zachowanie mê¿czyzny, który ka¿e Ci przestaÌodkurzaÌ i trochê odpocz¹Ì? -prawdopodobnie przez odkurzacz nie s³yszy telewizora...18.. Czym ró¿ni siê mê¿czyzna od kota?-koty zawsze trafiaj¹ do kuwetki 19.. Po czym poznaÌ, ze mê¿czyzna jest dobrze wychowany?-wychodzi z basenu gdy musi siê za³atwiÌ...20.. Nagi mê¿czyzna stoi przed lustrem i podziwia swoja mêskoœÌ:-dwa centymetry wiêcej i by³bym królem...Na to jego ¿ona zwraca mu uwagê:-dwa centymetry mniej i by³byœ królowa...21.. Dlaczego mê¿czyŸni tak lubi¹ kawa³y o blondynkach?-bo mog¹ je zrozumieÌ...22.. Czym ró¿ni siê mê¿czyzna od komputera?-w komputerze wystarczy wydaÌ JEDNO polecenie....23.. Dlaczego psychoanaliza mê¿czyzn zabiera mniej czasu ni¿ psychoanalizakobiet?-kiedy trzeba siê cofn¹Ì do dzieciùstwa oni ju¿ tam s¹...24.. Co ma wspólnego mê¿czyzna w ³ó¿ku i jedzenie z mikrofalówki?-30 sekund i gotowe... 25.. Ilu mê¿czyzn potrzeba do wkrêcenia ¿arówki?-dowiemy siê jak tylko któryœ wstanie z kanapy...26.. Jaka jest ró¿nica pomiêdzy barem a ³echtaczk¹?-wiêkszoœÌ mê¿czyzn nie ma problemu ze znalezieniem baru... 27.. Dlaczego mê¿czyŸni nigdy nie pokazuj¹ prawdziwych uczuÌ?-nie mo¿na pokazaÌ czegoœ, czego siê nie ma...28.. Kobieta: -czy kochasz mnie tylko dlatego, ze mój ojciec zostawi³ mi fortunê?Mê¿czyzna:-ale¿ sk¹d, skarbie, kocha³bym Ciê tak samo, bez wzglêdu na to, kto zostawi³by Ci fortunê...29.. Jak sprawiÌ, ¿eby mê¿czyzna by³ szczêœliwy w sypialni?-przenieœÌ tam telewizor...30.. Po czym poznaÌ, ze mê¿czyzna ma orgazm?-przewraca siê i zaczyna chrapaÌ... 31.. Jaka jest ró¿nica miedzy mê¿czyzna a lekarzem?-lekarz jest uprzejmy gdy prosi, byœ siê rozebra³a,-lekarz s³ucha, gdy narzekasz,-lekarz myje rêce zanim Ciê dotknie. 32.. Dlaczego puszki z piwem tak ³atwo siê otwiera?-przyjrzyj siê, KTO je otwiera... 33.. Co to oznacza, gdy jesteœ w domu a mê¿czyzna okazuje Ci naglezainteresowanie i sympatie?-pomyli³aœ domy... 34.. Jaka jest ró¿nica pomiêdzy mê¿czyzna a wielb³¹dem?-wielb³¹d mo¿e pracowaÌ 8 dni bez picia, podczas gdy mê¿czyzna mo¿e piÌ 8dni nie pracuj¹c...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np.: z tym sie nie zgadzam.... oczywiscie jest jeszcze kilka innych ale nie bede ich wklejac 29.. Jak sprawiÌ, ¿eby mê¿czyzna by³ szczêœliwy w sypialni?-przenieœÌ tam telewizor... 30.. Po czym poznaÌ, ze mê¿czyzna ma orgazm?-przewraca siê i zaczyna chrapaÌ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro uwarzasz ze jest to objekcja do twojej osoby to czy przypadkiem masz jakies kompleksy i uwarzasz sie przez to za brzydrza i mniej madra ? Zawsze gdy pisze cos o jakich dziewczynach badz wklejam fotki porownujesz je do siebie a tymsamym irytujesz sie ze cie do kogos przyrownuje ... nic dodac nic ujac to byÂł bylo by na tyle ... sorki za a przy okazji Gabriel, ty to jednak wiesz jak upiec "pyszne ciasto"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro uwarzasz ze jest to objekcja do twojej osoby to czy przypadkiem masz jakies kompleksy i uwarzasz sie przez to za brzydrza i mniej madra ? Zawsze gdy pisze cos o jakich dziewczynach badz wklejam fotki porownujesz je do siebie a tymsamym irytujesz sie ze cie do kogos przyrownuje ... nic dodac nic ujac to byÂł bylo by na tyle ...  sorki za    a przy okazji Gabriel, ty to jednak wiesz jak upiec "pyszne ciasto"   
A moze i mam jakies kompeksy,a kto ich nie ma,no chyba ze ten ktos jest jakims narcyzem I wiesz moze i jestem przewrazliwiona,ale nie zauwazyÂłas ze zawsze strzelisz jakis komentarz,tam gdzie sie pojawiaja jakies zajebiste dupy i tam gdzie rĂłwniez ja sie wypowiadam no i uwazam ze to troche dziwnie wyglada i dlatego to zawsze komentuje,ale tak jak pisaÂłam wczesniej moze i jestem przwrazliwiona,no ale coz taka juz jestem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.