Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3712


ziobu

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, ze to forum motocyklowe... ale moze ktos z Was zna sie na mechanice i bedzie mogl mi pomoc i poda mi wartosc luzow zaworowych w megane... jesli to cos zmienia to auto jest z gazem Pozdrawiam,
ziomek najpierw napisz co masz za silnik w tej renacie i ktĂłry to jest rok to ci jutro sprawdze na warsztacie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak montujesz gaz to raczej niezmieniaja ci luzow zaworowych
a mnie uczyli na polibudzie, ¿e na gazie silnik pracuje w wy¿szej œredniej temperaturze i by³o nie by³o, luzy powinny byÌ jedn¹ setkê wiêksze, a jak jest w praktyce to ine wiem, bo je¿d¿ê diesel'ami od ma³ego, a jedyny benzyniak w rodzinie, to motocykl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie uczyli na polibudzie, ¿e na gazie silnik pracuje w wy¿szej œredniej temperaturze i by³o nie by³o, luzy powinny byÌ jedn¹ setkê wiêksze, a jak jest w praktyce to ine wiem, bo je¿d¿ê diesel'ami od ma³ego, a jedyny benzyniak w rodzinie, to motocykl
o ile ta temperatura jezt wieksza bo ja mialem pare aut na gaz i niezauwazylem wyzszej temp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luzy zaworowe benzyny i gazu nie majÂą znaczenia.Ustaw sobie fabryczne i bĂŞdzie gut.Ja jeÂżdÂże oplem corsa na gazie juz 6 lat i nie miaÂłem Âżadnych problemĂłw,nic nie ustawiaÂłem,niczego nie regulowaÂłem a maszyna chodzi bez problemu.ZakÂładaÂłem gaz przy 77000tyÂś. teraz mam 140000tyÂś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luzy zaworowe benzyny i gazu nie majÂą znaczenia.Ustaw sobie fabryczne i bĂŞdzie gut.Ja jeÂżdÂże oplem corsa na gazie juz 6 lat i nie miaÂłem Âżadnych problemĂłw,nic nie ustawiaÂłem,niczego nie regulowaÂłem a maszyna chodzi bez problemu.ZakÂładaÂłem gaz przy 77000tyÂś. teraz mam 140000tyÂś.
MajÂą znaczenie i to duÂże na gazie muszÂą byc luzy zaworowe wieksze ( bo sie z czasem skasujÂą) W twoim przypadku gedor to corsy majÂą popychacze hydrauliczne wiec tam nie masz co regulowac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.