Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3735


twix

Rekomendowane odpowiedzi

1. Leo poczytaj temat od poczatku to zrozumiesz, dlaczego uzylem slowa "snob"................... i prosze Cie nie odsylaj mnie do slownikow...2. Zachwalam swoje malowanie, ale nie robie sesji zdjeciowych, stron itp itd.,........................zreszta nie jest to wazne BO NIE O TO MI CHODZILO!!!!3. LEO mnie kazesz wyluzowac???????????????? A pamietasz takiego usera o nicku CEBIK?????????? Ktory dzieki tobie juz nie odwiedza tego forum????? Ale to rowniez NIE O TO CHODZI!!4. Chcesz kupic F3 za 10500 PLN????? Powodzenia..... Za tyle to mozesz kupic F2 w niezlym stanie....5. POzwolilem sobie na komentarz, ktory nikogo anie niczego osobiscie nie dotyczyl.....moja osobista opinia.......a tu prosze ja blado wygladam....ja go smiesze....nie to ty mnie smieszysz przejmujac sie takimi rzeczami.... I O TO CHODZILO!!6. "Ile ty mas zlat synku???"........................Klasyczny "moherowy" tekst .........a to cos zmienia w sprawie Yamahy r6 vr i Yamahy r6 na rok 2006????Pozdrawiam.....Pchela mozesz nie kasowac tego tematu...ja juz tutaj nic nie napisze, spokojnie Bo sobie Twix pozbieral koalicje....He He He....Nie daj sobie w kasze dmuchac........Hi Hi ...mialem racje spozywka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze jak by ludzie przy zakupie nowego sprzetu mieli patrzec na to ze za jakies pó³ roku bedzie lepsz, ladniejszy i tanszy model to polowa ludzi których znam do dzisiaj nie jezdzilaby na moto. Po drugie kazdy ma prawo miec swoje zdanie ale nie powiesz mi Ziobu ze limitowana wersja R6 nie przyciaga uwagi chocby samym malowaniem. Po trzecie akurat ta wersja ma duze zainteresowanie mialam tego nieraz przyklad nawet ty Ziobu sie nia interesujesz bo sam zajzales na ten temat. Byle jak bo byle jak ale cie ruszy³. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

".............Klasyczny "moherowy" tekst ........."BEZ KOMENTARZA "Pchela mozesz nie kasowac tego tematu...ja juz tutaj nic nie napisze, spokojnie Bo sobie Twix pozbieral koalicje....He He He....Nie daj sobie w kasze dmuchac........Hi Hi ...mialem racje spozywka "PISZE I SIE SMIEJE BO JUÂŻ NIEMOGE NAWET GDYBY TAK BYLO ZE SPOÂŻYWKA TO MOJA BRANÂŻA HEHE... STARY I CO W ZWIAZKU Z TYM ???!!! JEÂŻDÂŻE NOWÂĄ R6 VR ÂŹLE ????NO CĂÂŻ ...WIDOCZNIE DLA CIEBIE TO HUJ......TYLKO PAMIETAJ ZE Z SAMEGO ZAMIATANIA CHODNIKĂW NIE UTRZYMASZ SWOJEGO MOTO ,NIE MĂWIÂĄC O KUPNIE NOWEGO SPRZETA!!!PS.Widze ze nawet do BIKANA masz jakis problem!!!! Ty musisz byc nieÂźle zakrĂŞcony.... ....POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zakrecony..... Po prostu bawia mnie Twoje wasy ....... i dlatego napisalem te wszystkie posty....to byla Twoja chwila prawdy, rozgryzles mnie, gratulacje CHCIALBYM ROWNIEZ OPUBLIKOWAC PRZEPROSINY: "Chcialbym niniejszym przeprosic Ksieciunia za swoja nieopaczna wypowiedz na temat jego Yamahy......sklaniam sie unizenie i obiecuje, ze nastepnym razem bez pozwolenia nawet nie zerkne......W ramach rekompensaty skladam swoja marna powloke cielesna jako wycieraczke dla Twego iscie boskiego rydwanu Co sie Yamaha R6 VR zwie....."Co do chodnikow....to pamietaj...konkurencja ze strony hipermarketow caly czas rosnie...ciezkie czasy dla detalistow nie bedzie bazaru .... a dla mnie chodnik do zamiatania zostanie tylko nie wiem czy dla Ciebie bedzie miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zakrecony..... Po prostu bawia mnie Twoje wasy ....... i dlatego napisalem te wszystkie posty....to byla Twoja chwila prawdy, rozgryzles mnie, gratulacje CHCIALBYM ROWNIEZ OPUBLIKOWAC PRZEPROSINY: "Chcialbym niniejszym przeprosic Ksieciunia za swoja nieopaczna wypowiedz na temat jego Yamahy......sklaniam sie unizenie i obiecuje, ze nastepnym razem bez pozwolenia nawet nie zerkne......W ramach rekompensaty skladam swoja marna powloke cielesna jako wycieraczke dla Twego iscie boskiego rydwanu Co sie Yamaha R6 VR zwie....."Co do chodnikow....to pamietaj...konkurencja ze strony hipermarketow caly czas rosnie...ciezkie czasy dla detalistow nie bedzie bazaru .... a dla mnie chodnik do zamiatania zostanie tylko nie wiem czy dla Ciebie bedzie miejsce
Z TEGO CO PAMIETAM TO JUZ NIEMIALES TU NIC PISAC??!!!...I ZNOWU TO SAMO "przeprosic Ksieciunia ""bez pozwolenia nawet nie zerkne" ITD NIEWIEM ALE ZACZYNASZ BYC NUDNY .....POZATYM WIDZE ZE TEMAT"BAZARU" CIE BOLI I TO BARDZO ....NO TAK "ZAWIÂŚCĂ" "ZAZDROÂŚC"ITD. TAKICH FRAJERĂW JAK TY MNIE ROZDUPIA...WEÂŹ SIE CHÂŁOPIE DO ROBOTY A MOÂŻE W PRZYSZÂŁOÂŚCI TEZ BEDZIESZ MĂGÂŁ SIE POCHWALIĂ JAKIMS PORZÂĄDNYM SPRZETEM NA KTĂREGO ZAPRACOWAÂŁEÂŚ...A W SUMIE POCO IDZ DO MAMY JAK ROBISZ TO CO MIESIAC I DOSTANIESZ KIESZONKOWE...AKURAT STARCZY NA LITR BENZYNY."konkurencja ze strony hipermarketow "??????BBUUUHHHAAAA.......NIE ROZSMIESZAJ MNIE ... JAK WIDAC JAKOS SOBIE Z TYM RADZE.... KURWA MAM NAPRAWDE CIE JUZ CHÂŁOPIE DOÂŚĂ ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowieee obaj skonczccie sie dopierdalac do siebie nawzajemZiobu co do Twixa moÂżesz sobie miec jakie chcesz zdanie, juz je wyraziles w temacie i wszyscy wiedza jakie jest, a reszta "dyskusji" powoduje tylko klotnie i obrazliwe obelgi nic wiecej...Twix tez zluzuj, nie warto robic tutaj jakis koalicji i wogole... po ch*j sie klocichehehe luzz panowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowieee obaj skonczccie sie dopierdalac do siebie nawzajemZiobu co do Twixa moÂżesz sobie miec jakie chcesz zdanie, juz je wyraziles w temacie i wszyscy wiedza jakie jest, a reszta "dyskusji" powoduje tylko klotnie i obrazliwe obelgi nic wiecej...Twix tez zluzuj, nie warto robic tutaj jakis koalicji i wogole... po ch*j sie klocichehehe luzz panowie 
Anushka ja i koalicja hihi nie nie nie niemam i niemialem w planach nic takiego Pozatym jak widzisz praktycznie caly temat jest niepoptrzebnie zasmiecony i tyle.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JESZCZE JEDNO HASÂŁO ROKU I MAM NADZIEJE ZE OSTATNIE ZIOBU PISZESZ "Pchela mozesz nie kasowac tego tematu...ja juz tutaj nic nie napisze, spokojnie Bo sobie Twix pozbieral koalicje....He He He....Nie daj sobie w kasze dmuchac........Hi Hi ...mialem racje spozywka "CZYLI OFICJALNIE NALATUJESZ NA BIKANA ....JAK JUZ WCZESNIEJ WSPOMINAÂŁEM ......DZISIAJ DOTARÂŁO DOMNIE DLACZEGO BO BIKAN TEZ JEÂŹDZI NOWYM SPRZĂTEM I TO W DODATKU R1 !!!DOBRA DZIECI KOCHANE ...MAM NADZIEJE ZE TO JUZ JEST KONIEC TEMATU ...BYÂŁO TROCHE WRAÂŻEĂ . SPORĂW ,OSTREJ WYMIANY ZDAN HEHE ITD...POZDRAWIAM WSZYSTKICH URAÂŻONYCH TYM TEMATEM ,NIEURAZONYCH I TYCH KTĂRYCH TO WSZYSTKO BAWI PS.TAKIE ROZMOWY JAK TU TO NIE W MOIM STYLU HEHE ...WIDAC JAK MOZE WPÂŁYNÂĄĂ NA CZÂŁOWIEKA BRAK MOTOZiobu w szczegĂłlnoÂści szczere pozdrowienia dla Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.