Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3735


twix

Rekomendowane odpowiedzi

A moim zdaniem to ta Yamaha VR 46 sie blado prezentuje przy nowej R6 na 2006...A cenowo to chyba nawet lepiej bedzie wychodzila ta nowa Przeciez to tylko malowanie i wydech.......... Pozdrawaim,
BLADO???????? HEHE BLADY TO TY JESTESBAWIÂĄ MNIE TAKIE KOMENTARZE PS.TWOJA " HONDA CBR 600 F3 96' " BLADO PREZENTUJE SIE PRZY NOWEJ CBR 2006POZDRAWIAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba po to jest forum ze by komentowac???? A moze Twoja VR 46 juz Ci tak mozg zlasowala, ze jakies nowe zasady forum ustalasz?Moja Honda sie prezentuje bardzo blado, ale ja juz po raz ktorys na forum nie probuje pokazac jakie mam sliczniutki motocykl.............................ktory juz niestety jest starym modelem.......tak jak moja F3 Zenujace.....................Najpierw temat Moto Twixa, pozniej Fotki Moto Twixa, a teraz Strona Moto Twixa............ Toz to przeciez gwiazda forum ;D A fakt faktem, ze to moto sie od oryginalu nie rozni niczym........ oprocz malowania i wydechu.........Pozdrawiam........ i zycze dalszego milego opisywania Yamahy R6 VR i mniej nerwowej reakcji na komentarze innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEHE STARY widze ze masz jakies kompleksy ...moje moto "zlasowalo mi mĂłzg" ...DOBRE Twierdzisz ze "Chyba po to jest forum zeby komentowac???? " DOKLADNIE wiec ty komentujesz mnie a ja ciebie proste ...poozatym widze ze cie boli ze mam nowy sprzet i co z tego ...CHWaLE SIE???? hehe Po to jest tez te forum zeby pokazac na czym sie jezdzi ...jest zima to teraz mam czas na bawienie sie na necie... ....tak pozatym to niewygralem tego sprzeta w lotka ...tyko zapierdalam na niego.... wiec skoncz mi tu pierdolic kurwa o jakis "gwiazda forum ,niestety jest starym modelem,sliczniutki motocykl, " itd.....bo mam doœÌ zawistnych kolesi ktĂłrzy tylko jak widza kogos na lepszym sprzecie to zaraz go uwazaj za kurwa jakiegos snoba czy huj wie za kogo.PS.CUTUJE "Moja Honda sie prezentuje bardzo blado, ale ja juz po raz ktorys na forum nie probuje pokazac jakie mam sliczniutki motocykl.............................ktory juz niestety jest starym modelem.......tak jak moja F3 " STARYM MODELEM TAK JAK TWOJA F3??? NO FAKT KUPILEM GO PĂÂŁ ROKU TEMU HEHE ...A ZTEGO CO PISZESZ TO TWĂJ MOTO MA 10LAT ..PIERDOLENIE BEZ SENSUI NIEPOTRZEBNA KÂŁĂTNIA ...NO ALE CĂÂŻPOZDRAWIAM ...trzymaj sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cie nie uwazam za snoba, ani nie wiadomo kogo.......Mam w gdzies to na czym jezdzisz, a boli mnie jedynie to ze nie mozna Ci na nic zwrocic uwagi.......Klasyka: ja moge smarowac innych, a niestety niech nikt nie smie nic powiedziec na moje moto .... bo sie obraze Wogole mnie nie interesuje kim jestes...........i jak sobie na to moto zarobiles ( zreszta sam mowisz ze zarobiles uprzedzajac moje jakiekolwiek pytanie )Kolejna rzecz to to, ze nie uwazam zebys mial lepszy sprzet.........bo mnie sie te Yamahy nie podobaja i mowilem to juz kilkakrotnie na forum.......Najbardziej mnie smieszy, ze sam sobie przypinasz okreslenie SNOBA Myslisz ze jak jezdzisz troche lepsza Yamaha to jestes snobem???? Do tego nie wystarczy troche "pohandlowac ogorkami" Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemam s³ów ....sam sobie przypisalem okreslenie snoba??? KURWA ......Ty chyba niewiesz co piszesz...niechce mi sie odpisywac ...bo niema sensu....PISZESZ:"Kolejna rzecz to to, ze nie uwazam zebys mial lepszy sprzet.........bo mnie sie te Yamahy nie podobaja i mowilem to juz kilkakrotnie na forum......."Kogo obchodzi ze Ci sie Yamahy niepodobaja ... pozatym niezrozumiales tekstu... "pohandlowac ogorkami" ????????? hehe no tak mamy nastepnego ROLNIKA na forum..."nie uwazam zebys mial lepszy sprzet........." "Myslisz ze jak jezdzisz troche lepsza Yamaha " TO TERAZ NIEWIEM LEPSZY CZY NIE LEPSZY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojoj..........nie wiem czym tam handlujesz na straganie i na ktorym targu...........Ale po sposobie Twojego postepowania i rozumowania moge na 90 procent stwierdzic, ze zajmujesz sie handlem detalicznym a pewnie spozywka........widze, ze u Ciebie na straganie ogorki kiszone przerastaja Cie IQ "Yamaha troche lepsza" ........... OD PODSTAWOWEJ WERSJI........ "..bo mam doœÌ zawistnych kolesi którzy tylko jak widza kogos na lepszym sprzecie to zaraz go uwazaj za kurwa jakiegos snoba czy huj wie za kogo." - TO PRZECIEZ MOWISZ O SOBIE................"A na koniec dodam, ze to ze kupiles ja pol roku temu nie jest argumentem przemawiajacym na Twoja korzysc...........BO kupiles pol roku temu........ A juz jest nowa ......... lepsza...........i tansza niz TWOJA.................................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MĂłj sprzĂŞt jest najlepszy...a dlaczego??? Bo jest mĂłj!! Ja tez bĂŞdĂŞ robiÂł stronkĂŞ o VF i zapewne zamieszcze tez temat na forum.Informacji nigdy za duÂżo! A jak siĂŞ komuÂś nie podoba, to niech nie czyta MĂłj sprzet nie jest wart wiele...ale nie jest to dla mnie powĂłd do "wieszania psĂłw" na forumowiczach na droÂższych 2oo A co do stronki, to warto rozbudowaĂŚ jÂą jeszcze, ale wszystko na dobrej drodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój sprzêt jest najlepszy...a dlaczego???  Bo jest mój!! Ja tez bêdê robi³ stronkê o VF i zapewne zamieszcze tez temat na forum.Informacji nigdy za du¿o! A jak siê komuœ nie podoba, to niech nie czyta Mój sprzet nie jest wart wiele...ale nie jest to dla mnie powód do "wieszania psów" na forumowiczach na dro¿szych 2oo A co do stronki, to warto rozbudowaÌ j¹ jeszcze, ale wszystko na dobrej drodze 
Pacza"MĂłj sprzĂŞt jest najlepszy...a dlaczego??? Bo jest mĂłj!! " DOKLADNIE !!!HEHE zgadza sie....poco na cooo wieszac na kims psy ..hehePOZDRAWIAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmieniaj tematu......Twix...........Poczatkowo nic nie mowilem na temat strony czy czegokolwiek co robiles.........pozwolilem sobie na drobny komentarz dotyczacy Yamahy R6 w malowaniu VR........a Twoja duma handlowca nie pozwolila ci przejsc nad tym obojetnie........I tak szczerze nie odpowiesz ale i tak zadam to pytanie Nie jest Ci odrobine nie swojo, kiedy po wydaniu 50 kawalkow na motocykl pol roku temu robia Ci psikusa i wypuszczaja na rynek nowy motocykl???? Pewnie troche jest, bo tez by mi bylo......... ale zeby sie do tego przyznac to trzeba miec troche jaj .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"........Ale po sposobie Twojego postepowania i rozumowania moge na 90 procent stwierdzic, ze zajmujesz sie handlem detalicznym a pewnie spozywka....."HEHEHE SUPERKURWA TEKST ROKU " Twoja duma handlowca nie pozwolila ci przejsc nad tym obojetnie...."DUMA HANDLOWCA???????????????????? Przypomnij mi gdzie w tym poscie wspominaÂłem ze jestem handlowce?!!!!!!!!!!!!!!!!!...chyba zasiegaÂłeÂś opini na mĂłj temat u kogoÂś...."I tak szczerze nie odpowiesz ale i tak zadam to pytanie Nie jest Ci odrobine nie swojo, kiedy po wydaniu 50 kawalkow na motocykl pol roku temu robia Ci psikusa i wypuszczaja na rynek nowy motocykl???? Pewnie troche jest, bo tez by mi bylo......... ale zeby sie do tego przyznac to trzeba miec troche jaj ......."ÂŻARTUJESZ????? CZÂŁOWIEKU CHYBA LOGICZNE ZE TRZEBA SIE Z TYM LICZYC NIEWIDZE W TYM NIC ZLEGO POJEZDZE JESZCZE KILKA SEZONĂW SPRZEDAM I KUPIE NOWE R6 CZY R1 BARDZO PROSTE PYTANIE .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twix stary wyluzuj nie znaÂłem CiĂŞ z tej strony,chyba troche ostatnimi czasy nerwy Ci puszczaja.Ziobu Twix LUZIK po co te zgrzyty,WIDZĂ PIERWSZE OBOAWY ZIMOWEJ DEPRESJI SZEROKOÂŚCI
CZESC MARIO wiesz jak to jest jak slyszysz od wszystkich nonstop to samo i te same brednie ?? ...ÂżyÂłka mi pĂŞkÂła i maÂła awantura sie tu rozpĂŞtaÂła...eee szkoda gadac ..niepitrzebnie zasmiecony temat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak Ci nie zalezy troglodyto jeden i sobie kupisz nowe R cos tam to po co do mnie podskakujesz kmiocie????????????????? To po co mowisz ze ja blado wygladam????????????????? Skoro Ci tylko zwrocilem uwage ze nowa jest lepsza???? Co zreszta bylo moja prywatna opinia??????Idz na bazar.... mama wola..................bitch ass Chocbys sobie Tamburini kupil to i tak Cie snobem nie nazwe................bo na to nie zalugujesz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslalem ze jakos sie dogadacie... ale jak bedzie sie to ciaglo to temat zamykam .... ja tam musze zobaczyc nowa R6 na zywo, jak narazie mi sie podoba, i mysle ze jest ladniejsza od 2005 http://www.motocykle.slask.pl/Motocykle/Ya...ZF-R6,2006.htmli VRhttp://www.motocykle.slask.pl/Motocykle/Ya...R6,VR,2005.htmlmalowanie bardzo oryginalne czarno zolte-traducyjne + wzory zaprojektowane przez Valentino Rossi sprawiaja ze kazdy sie spojrzy na ten motocykl.... i oglnie nie moze sie nie podobac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyÂłacze siĂŞ " Chocbys sobie Tamburini kupil to i tak Cie snobem nie nazwe................bo na to nie zalugujesz...." to byÂło Ziobu wyjÂątkowo gÂłupie i kompromitujace- wiesz co znaczy "snob"????to nie jest komplement-wrĂŞcz raczej mniejsza lub wiĂŞksza obelga-polecam lekture sÂłownika Piszesz Âże ta r6 ma tylko inne malowanie(wyszÂło tylko500maszyn) a sam zachwalasz swoje kalifornijskie malowaniepiszesz: "tak szczerze nie odpowiesz ale i tak zadam to pytanie Nie jest Ci odrobine nie swojo, kiedy po wydaniu 50 kawalkow na motocykl pol roku temu robia Ci psikusa i wypuszczaja na rynek nowy motocykl???? Pewnie troche jest, bo tez by mi bylo......... ale zeby sie do tego przyznac to trzeba miec troche jaj ......."a mam pytanie wiĂŞc Ziobu Ty siĂŞ tak czujesz jak wystawiÂłeÂś swoje moto za ok3tyÂś wiĂŞcej niÂż jest warte????(choĂŚ wiadomo mogĂŞ siĂŞ myliĂŚ-moÂże znajdziesz jakiegoÂś napaleĂąca)pozdro i troche luzu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak Ci nie zalezy troglodyto jeden i sobie kupisz nowe R cos tam to po co do mnie podskakujesz kmiocie????????????????? To po co mowisz ze ja blado wygladam????????????????? Skoro Ci tylko zwrocilem uwage ze nowa jest lepsza???? Co zreszta bylo moja prywatna opinia??????Idz na bazar.... mama wola..................bitch ass Chocbys sobie Tamburini kupil to i tak Cie snobem nie nazwe................bo na to nie zalugujesz....
TEN NADAL SWOJE ...NIEWIDZISZ ZE WSZYSCY SA JUZ ZNUDZENI TWOIMI MÂĄDROÂŚCIAMI???!!! DARUJ JUZ SOBIEJESZCZE COÂŚ: "Idz na bazar.... mama wola..................bitch ass "?????? STARY ILE TY MASZ LAT??????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.