Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3494


Cavallii

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

mialem okazje jezdzic w kasku agv gp1 fajnie wygladal(czary mat) nie kosztowal za duzoo bo jakies 400zl , jesli chodzi o stosunek ceny do jakosci bylo ok , ale przy wiêkszych predkosciach pow.160km/h bylo troszke gloœno, aha mialem tez problemy z plastikowymi zaœlepkami przy wentylacji poprostu odpadly , i jeszcze jedno bardzo dziwny system wymiany szybki trzeba odgi¹Ì i obróciÌ plastki z boku, ktory potem trudno wraca do pierwotnego kszta³tu ,plusem jest bardzo wygodne zapiêciea teraz mam kask arai condor kosztuje w sklepie ok 1000 zl (oczywiscie kupilem okazyjnie) i jestem bardzo zadowolony,kask cichy , lekki, dobrze znosi niedba³ych u¿ytkowników (upadl pare razy na ziemiê (m³odsza siostra))Te modele s¹ z 2 ró¿nych przedzia³ów cenowch wiec trudno je porównaÌ ale gybym mia³ wybrac jeszcze raz -- ARAI!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kupilem na poczatku sezonu agv gp1.Po jezdzie na etz to jestem zadowolony. Tymbardziej ze wczesniej byl tiger. To zmiana byla kosmos A po przejezdzkach z Cherflikiem, Timaciem, Ziobem i paroma innymi osobami tez nie nazekalem chociaz to nie byly jakies kosmieczne predkosci. Jak by tak byla kasiorka to bralbym cos z Suomy, Arai ew. Shoei. Ale jak narazie ok 2tysie za kask dla mnie zaduzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm "niezle sumy" moÂże i tak ale trzeba dbaĂŚ o gÂłowe a kupiÂłem ten kask(arai) tylko dla tego ze anglik nie mial pojecia ile jest warty i zalacilem za niego 30 funtĂłw tj. ok. 200 zl za nĂłwkeWczesniej wystarczaÂł mi AGV wszytsko byÂło by ok gdyby nie problemy z plastikamibo to nie Âświadczy dobrze o kasku gdy odpadajÂą od niego zaÂślepki wlotĂłw powietrza ktĂłre sÂą przykrĂŞcone do kasku . moze to tylko mĂłj kasy blink: byÂł jakis lewy.OgĂłlnie polecam kaski AGV ale raczej odradzam kupowanie najtaĂąszych modeli :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziobu dziĂŞki PĂłki co musze najpierw zakupic motocykl kask intersuje mnie taki maksymalnie do 400 zÂł i najlepiej w jednolitym malowaniu ÂŻadne esy floresy nie wchodza w grĂŞ Jakby ktos cos sÂłyszaÂł, to prosze meldowaĂŚ, najlpeiej 28-grudnia, bo wtedy mam wypÂłatĂŞ :lol::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja konkurencje w temacie zrobie,warto wywalic tak szczerze na cos typu shoei kolo 1000-1200 czy ze spokojnym sumieniem zadowolic sie mozna troche tanszym...z gory dziekuje za podpowiedzi od starszych w doswiadczenia forumowiczow,,,i co powiecie o firmach i jakosci kaskow na allegro,bo nie mam jednak pewnosci czy to jest pewne zrodlo w tego typu rzeczach.......chyba walne nowy temat lepiej moze???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.