Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3497


Adrian.moto

Rekomendowane odpowiedzi

Do Gdanska to jest w pizdu daleko. Ale za tak kase hmm.Czekam na fotki bo dostalem oferte gsxra 750 02r, prosto z niemiec, ma jakies tam drobne rysy na lewej owiewce ale ponoc prawie nie widoczne i ten lewy wlot do airboxu do klejenia albo trzeba kupic nowy, w zajebistej kasie.Dzis mi ma dac koles fotki to zobacze jak to wyglada. Tylko szkoda ze zolto czarny, ale ostatecznie to wazniejszy jest stan.NIe wiem teraz czy czekac na motobajzel czy jechac teraz w sobote po tego gsxra. Ciagnie mnie na ten bajzel ale i tak tam chyba nic nie kupie bo jak zwykle w calosci to beda tylko starsze roczniki w w czesciach te nowsze. Zobaczymy jak dostane fotki tego gsxra. No i czy na miejscu sie okaze ze jest ok czy jakis pasc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pitolicie bez sensu o tych kolorach jak kobitki o tipsach. Ja mam Kawe i oczywiœcie ZIELON¥ i jak kupowa³em to specjalnie szuka³em w tym kolorze. Ptaki sraj¹ na kazdy kolor a sposób jest na to prosty - nie stawiaÌ Moto pod drzewem i nie parkowaÌ w kurniku Jak sie komu nie podoba to niech nie patrzy. To pitolenie jest bez sensu jak skupianie siê nad niebieskim kolorem Subaru albo czy Ferrari ³adnie jest w czerwonym Przecie¿ naj³adniejszy kolor jest ró¿owy i ka¿de Moto czy Puszka w tym kolorze jest the best Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pitolicie bez sensu o tych kolorach jak kobitki o tipsach. Ja mam Kawe i oczywiÂście ZIELONÂĄ i jak kupowaÂłem to specjalnie szukaÂłem w tym kolorze. Ptaki srajÂą na kazdy kolor a sposĂłb jest na to prosty - nie stawiaĂŚ Moto pod drzewem i nie parkowaĂŚ w kurniku  Jak sie komu nie podoba to niech nie patrzy. To pitolenie jest bez sensu jak skupianie siĂŞ nad niebieskim kolorem Subaru albo czy Ferrari Âładnie jest w czerwonym    PrzecieÂż najÂładniejszy kolor jest ró¿owy i kaÂżde Moto czy Puszka w tym kolorze jest the best 
Wyluzuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz Adrian napewno lyknie zielona ninje ;]
eeeee zielona to w ostatecznosci. A co do waszych rozwazan o kolorach to dodam.Jak to ktos mi kiedys mowil:"Jak zapierdalasz zielona kawa to kazdy powie eee kawa jechala, a jak zapierdalasz kawa innego koloru to kazdy powie kurwaaaaa co to bylooo"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeee zielona to w ostatecznosci. A co do waszych rozwazan o kolorach to dodam.Jak to ktos mi kiedys mowil:"Jak zapierdalasz zielona kawa to kazdy powie eee kawa jechala, a jak zapierdalasz kawa innego koloru to kazdy powie kurwaaaaa co to bylooo"  
Hehehehe. CoÂś w tym jest. W tym roku jak podali na RMFie i na interii (byÂła fotka - zielona Kawa) info o kolesiu ktory na raz zarobil 51 pktĂłw karnych za co zabrali mu prawko to dostaÂłem zaraz kilka telefonĂłw od znajomych czy to nie ja. Co za ludziska, tÂłumaczĂŞ ze to nie ja i polewka, heheheh, przecieÂż ja prawka nie mam (wtedy) to jak mogli zabraĂŚ. Panowie Copsy tez nie wytykajÂą mnie lizaczkiem wiec kolorek jest gicior, tyle ze trudniej coÂś pod kolor kupic, kask , kombik. Ale za to na BP nie blokujÂą mi dystybutorĂłw jak tankujĂŞ nie ÂściÂągajÂąc kasku Podrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.