Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3619


ziobu

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki Reso Bede myslal Gabrys moglbys oblukac te zdjecia?????Czy to wogole warto dzwonic do goscia????? Cena jest dosyc atrakcyjna http://www.moto.allegro.pl/show_item.php?item=73897749
Hmm... Z samych zdjec widac ze ma lusterka z nowszego modelu i cos wydaje mi sie za mala odleglosc miedzy przednim kolem a owiewka... Moze to swiadczyc ze jest minimalnie krotszy Trzeba by go bylo na zywo ogladnac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Z samych zdjec widac ze ma lusterka z nowszego modelu i cos wydaje mi sie za mala odleglosc miedzy przednim kolem a owiewka...  Moze to swiadczyc ze jest minimalnie krotszy  Trzeba by go bylo na zywo ogladnac 
no z ta odlegÂłoÂścia to tez mi sie tak wydaje, az chyba zajde do garazu poogladac swojego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak na oko jest jakis koslawy to ja nie bede do  Lublina cisnal Moze pojade zobaczyc tego http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M121401Tylko to juz 1000 Pozro,
No niestety ogloszenie juz nieaktywne... I nie boj sie az tak 1000-ca!!! Az tak duzej roznica nie ma miedzy 750 a 1000 jak sie 750 pokreci po obrotach,jedynie z niskich 1000 ma wyczuwalnie lepszego kopa przez co lepiej sie nim jezdzi na codzien.centaur79,same stuki to byly kiedys za czasow olejakow ale za to byly nie do zajebania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziobu wez pod uwage ze OKAZJI niema.jak cena atrakcyjna to cos musi byc nietak.OKAZJE sa w salonach jak kupujesz nowego z 5tys upustem
Raz Timac napisal cos madrego A tak z czystej ciekawosci Ziobu,jest jakies zainteresowanie???Bo wydaje mi sie ze raczej nie bo cena jest zaporowa Kumpel ma w takiej cenie R6 z 1999r. (ogloszenie w dziale "Gielda")
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gixer Po tyle sprzedaja CBRy....To czemu ja mam taniej???? Nie bede sie bawil w Mikolaja Ktos tam dzwoni i sie pyta za ile pojdzie .....Poza tym jest maly problem z ogladaniem bo motocykl jest rozlozony na kawalki i jutro idzie na serwis .... Jak sie nie sprzeda to plakal nie bede A jak sie sprzeda to sobie kupie GSXR No niestety tamto ogloszenie sie skonczylo, a byl to GSXR 1000 2001 z Tarnowskich Gor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gixer Po tyle sprzedaja CBRy....To czemu ja mam taniej???? Nie bede sie bawil w Mikolaja Ktos tam dzwoni i sie pyta za ile pojdzie .....Poza tym jest maly problem z ogladaniem bo motocykl jest rozlozony na kawalki i jutro idzie na serwis .... Jak sie nie sprzeda to plakal nie bede A jak sie sprzeda to sobie kupie GSXR No niestety tamto ogloszenie sie skonczylo, a byl to GSXR 1000 2001 z Tarnowskich Gor
A to wiem ktory,byl za 19400zÂł.Koles go juz ma/mial jakis czas.Nawet fajny byl tylko jedno bylo podejrzane:pisal ze to 2001r. a byl to model z 2002r....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.