Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3537


kukis

Rekomendowane odpowiedzi

zalozylem z nudĂłw forum o slaskich motocyklistach . i opzniej pomyslalem ze z tego cos moze wyjsc . wiec postanowilem go nieusowac. i prosilbym o pomoc. pomoc przy dzialaniu forum. adres stronki to http://www.jednoslady.fora.pl a moze jednak znajdzie sie ktos zeby mi troszke pomoc !! dziekuje wielkie z gory pozdrawiam kukis..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem wszystkie pomysly i checi zrobienia czego nowego........Zazwyczaj w pelni popieram takie inicjatywy...Ale nie nawidze fuszerki i tego jak ktos na chybcika zabera sie do roznych rzeczy.....Czlowieku.... bledy ortograficzne w tytule strony? w dzialach? tak szybko to klepales ze nie miales czasu sprawdzic? Rozumiem ze uzytkownicy nie uzywaja polskich liter ale tytuly strony oraz dzialow chyba powinny je miec?????Zycze powodzenia w doprowadzeniu tego forum do takiej postaci jaka powinno miec oraz sukcesow w dalszej dzialalnosci.Badzmy tolerancyjni - niech sobie bedzie drugie forum...moze bedzie ciekawsze, lepsze ??? Tego nigdy nie wiadomo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie bede owijaĂŚ w baweÂłne:po co dwa fora ÂślÂąskich motocyklistĂłw??..ja tam uwaÂżam Âże jedynie zametu sie teraz narobi, bo przedstawiac sie ktos bedzie ze z forum Âślaskich a tu nie ci slÂąscy tylko inninie no dla mnie nie potrzebnie takie cos(gratuluje jednak ambicji szkoda tylko ze forum slaskich) mam nadzieje ze koszulek i naszywek oraz naklejek nie bedziecie mieli takich jak my choc....ale z caÂłego serduszka Âżycze powodzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopie baw sie i rob , co zrobisz to twoje nigdy nie wiesz co los przyniesie !!!A akurat przeksztalci sie tamto forum w skuterowcow czy motorowerzystow ( bo beda mieli taki kaprys i juz maja gotowe baw , rob i ucz sie a nigdy nie wiesza co ci sie w zyciu przyda !!!!!p.sopiprzajcie goscia za bledy jakie ma , a nie za to ze ma incjatywe i pragnie cos osiagnac!!!!p.s2mnie za bledy nie opieprzac bo tak jakos polska mowa ciezka mova

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.