Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3603


ziobu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, W dniu wczorajszym mialem przyjemnosc uczestniczyc w ANTYPARTY organizowanym przez Antyradio w Katowickim klubie SPIZ. Z racji, ze mialem wejsciowke dla VIPow mialem okazje spotkac kilka wiekszych lub mniejszych "gwiazdek", wsrod nich byli m. innymi MICHAL FIGURSKI, WLODEK ZIENTARSKI - ktory na zywo jest jeszcze sympatyczniejszy niz w telewizji, a to jak opowiada motoryzacji naprawde robi wrazenie No i spotkalem rowniez oraz zamienilem kilka slow z Panem Aleksandrem Ostrowskim, prowadzacym JEDNOSLAD W TVN TURBO...Na roznych forach slyszalem rozne opinie na jego temat, jak rowniez jego programu. Moja jest taka:Koles calkiem sympatyczny, spotkalem go przy barze i po chwili od momentu rozpoznania calkiem luzno rozmwial ze mna na temat moto i programu. Nie wywyzszal sie, ze jest tam niby kims. Po prostu gadka tak jakby z kazdym z Was - to mi sie bardzo spodobalo.Co do samego programu to mowil o tym, ze jest tylko prowadzacym, a za ostateczny ksztalt programu odpowiada nie tylko on, lecz rowniez reszta ekipy, czasami maja rowniez przykazania z gory, ktorych musza przestrzegac Co do programu to moze bedzie wiecej, dluzej.... ale nie mam zadnych konkretow. W kazdym razie prosil o przesylanie informacji o zlotach i imprezach, ciekawostkach, itp. (m. in. organizowanych przez forum) na e-mail programu. Nie sa w stanie przyjechac na wszystkie imprezy, ale staraja sie je odwiedzac w miare mozliwosci W kazdym razie po osobistym spotkaniu i rozmowie bede bardziej wyrozumialy ogladajac TVN Turbo. Teraz wiem, ze gosc sie stara i robi ten program dla NAS!Pozdro,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym wÂłasnie polega klasa niektĂłrych ludzi... o goÂściu z JednoÂśladu sie nie wypowiem bo nie znam, ale miaÂłem podobne odczucia jak bylem na wyscigach. Raz sie zlozylo ze bylem w jednym boxie z poland position i to co mnie zaskoczylo to totalny luz i pelny szacun dla wszystkich. Nie wazne czy ktos nazywa sie Szkopek, Badziak czy Kedzior - z kazdym moglem swobodnie pogadac, smialo per Ty i w ogole. Pawel zaprosil nas nawet na obiad do swojej naczepy! Poprostu ludzie z klasa, ktorzy nie przestali byc normalnymi motyocyklistami pomimo sporych osiagniec. A sa tacy, mlodsi, o ktorych tego powiedziec sie nie da...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.