Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wiadomo co :D wiadomo kto panstwa Bronx


Bronx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no wlasnie tylko q*** kiedy mam ten sam problem  :x
Sie martwicie Na picie zawsze jest okazja, tak jakbyÂście nie wiedzieli Bronx, tak jak pisaÂłem na GG: Niczego nie obiecujĂŞ, ale bĂŞdĂŞ to mial na uwadze:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bronx, to miaÂła byc moja dziaÂłka  z tym ze chciaÂłam to ztrobic w czasie wolnym:( no nic trudno chyba straciÂłam swoja posada:9 no wiec jak mowiÂłam ja bede;)
Agata nic nie straciÂłaÂś... co Ty gadasz... to bedzie codzienna wymiana posad , przeciez to bĂŞdÂą miniaturki Bronxa a to mĂłwi samo za sie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bronx, nas to siĂŞ zjawi kupa caÂła. ÂŻeby tylko wam nie przeszÂło do sierpnia, tfu, tfu.
MarianKu, lepiej nie kracz, bo zapowoada siĂŞ wspaniaÂła impreza w ekstra towarzychu 8) w razie czego, to wypersfadujemy wÂłaÂściwe rozwiazanie i bĂŞdzie co ÂświĂŞtowaĂŚ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bronx Ty juz mysl nad przeprowadzka  Bo po tej imprezie Cie ludzie ze wsi wyciepia, wiesz co jest jak sie tyle psycholi zebiere do kupy  
hehe Skalar no co TY? MY? przecieÂż My nie pijemy, nie palimy... gumy, jesteÂśmy cisi i nie sprawiamy kÂłopotĂłw... :roll: a powaÂżnie to Ania Go zabije :mrgreen: :mrgreen: a i wÂłaÂśnie ludzie musimy coÂśik wymyÂśleĂŚ w koĂącu nasz Bronxiu musi zapamiĂŞtaĂŚ ten dzieĂą do koĂąca Âżycia :wink: :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  przecie¿ My nie pijemy, nie palimy... gumy,
eee to w domu siedzcie !!! tu bedzie impreza jakich malooooooo !!!a co do ludzi z wioski to oni sie boja wiec ... bedzie fajnieeee!!MAraianku Ty sie nic nie boj imprezka bedzie bedzie upss a juz bym sie wygadal co tu jeszcze napisac ten dzien kazdemu kto bedzie zostanie w glowie (jako uraz ) do konca zycie .... mam przynajmniej taka nadzieje a bym zapomnial ,,,,......Manka i Suzi spokojnie ja wam przypomne przypomne cos cie obiecaywaly kazda bedzie miala okazje sie wykazac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam urodzinki dzieĂą po kudÂłatym moÂże jakieÂś poprawiny zrobimy?
jestem absolutnie ZA, kaÂżdÂą czĂŞÂściÂą swojego cielska
Nic sie nie boj nie bedzie drastycznie tylko milo przynajmniej tak sie ludze 
jak bĂŞdzie Âźle, to dostaniesz od kaÂżdego po kopniaku w zadek, zebyÂświĂŞcej nie robiÂł takich sÂłabych imprez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie mĂłwie ale ja juÂż nie moge siĂŞ doczekaĂŚ co do wymyÂślania czegos bardzo konkretnego na ta okazja mylÂśle ze dziewczyny zbierymy sie kiedys blizje tej imprezy i ugadamy bo nie ukrywam ze napaliÂłam sie na ta impreza nieziemsko takze radze ludzikom w miare wczesnie przygotowac wolne na ten jeden jedyny niezapomniany dzien w zyciu panstwa Bronx no i naszym:P byle do sierpnia............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manka i Suzi spokojnie ja wam przypomne przypomne cos cie obiecaywaly kazda bedzie miala okazje sie wykazac
super tylko co potem powie Ania gdy Jej dziecko zdemoralizujemy BRONXIU weÂź ty ten kalendarz przewertkuj juÂż bo mnie aÂż Âściska juz chce SIERPIEĂ oj bĂŞdziemy smutne tego dnia wszystkie... w koĂącu juÂż nie bĂŞdziesz "nasz" heheMANKA sie zbierzmy pare dni przed i siem zgadamy... w koĂącu nasz BRONXIU musi to dobrze zapamiĂŞtaĂŚ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.