Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3482


lukasz_vip

Rekomendowane odpowiedzi

ja wymienia³em olej i uszczelniacze w dt 125.musisz wyci¹gn¹c zawieszenie z pó³ek i ... po pierwsze odkrêci œruby na górze, wtedy wyjd¹ ci podk³adki dystanse tulejki i sprêzyna,potem mocnym energicznym ruchem musisz wyci¹gn¹Ì lagê z golenia. na ledze powinien ci zostac zgarniacz i uszczelniacz.plukasz wszystko benzyn¹ ekstrakcyjn¹ i sk³adasz. nie pomyl kolejnoœci elementow.troche zabawy z tym jest , ale jak posiadasz jakieœ zdolnoœci manualne to dasz sobie radê.ja zala³em sobie olej MOTUL FORK OIL 20 W.seryjnie jest w dt 125 10W ale ja mia³em troche wyjechane sprê¿yny i wla³em gêstszy olej.teraz jest wszystko OK i zawieszenie dzia³a superP.S. sprawdŸ te¿ ³ozyska g³ówki ramypozdrawiam i mi³ej pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wymieniaÂłem olej i uszczelniacze w dt 125.musisz wyciÂągnÂąc zawieszenie z pó³ek i ... po pierwsze odkrĂŞci Âśruby na gĂłrze, wtedy wyjdÂą ci podkÂładki dystanse tulejki i sprĂŞzyna,potem mocnym energicznym ruchem musisz wyciÂągn¹Ì lagĂŞ z golenia. na ledze powinien ci zostac zgarniacz i uszczelniacz.plukasz wszystko benzynÂą ekstrakcyjnÂą i skÂładasz. nie pomyl kolejnoÂści elementow.troche zabawy z tym jest , ale jak posiadasz jakieÂś zdolnoÂści manualne to dasz sobie radĂŞ.ja zalaÂłem sobie olej MOTUL FORK OIL 20 W.seryjnie jest w dt 125 10W ale ja miaÂłem troche wyjechane sprĂŞÂżyny i wlaÂłem gĂŞstszy olej.teraz jest wszystko OK i zawieszenie dziaÂła superP.S. sprawdÂź teÂż Âłozyska g³ówki ramypozdrawiam i miÂłej pracy 
Pamiêtaj tez o tym zeby przesmarowac ³o¿ysko i uwazaj przy œci¹ganiu lagów zebyœ nie pokrzywi³ centralnej belki która wchodzi w g³ówke ramy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.