Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Prosze o pomoc :)


Blazej_MTX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wiem, ze forum zajmuje siê domem dziecka w Sarnowie, ale mia³bym proœbê...wiêc od pocz¹tku...Moja szko³a 1 LO im. Stefana ¯eromskiego w Zawierciu odwiedza ( lub ma pod opiek¹ ) Dom dziecka w Go³uchowicach. W oœrodku znajduj¹ siê dzieci niepe³nosprawne. A wiêc do sedna sprawy... Chcieli byœmy zorganizowaÌ im Andrzejki w taki sposób, ¿eby nigdy tego nie zapomnia³y... a czego nigdy nie zapomn¹? Wydaje mi siê, ¿e motocykli Wiêc... Czy da³o by sie dnia 23 listopada zorganizowaÌ Andrzejki w tamtym domu? chodzi mi o jakiœ pokaz jazdy na kole itp potem troche powoziÌ dzieciaki, posiedzieÌ z nimi i siê zmyÌ Coœ, ¿eby im umiliÌ ¿ycie Te pokazy by³y by tylko jak¹œ czêœci¹ ca³ej imprezy, bo ju¿ zaplanowana jest dyskoteka itp... Co wy na to? Pliska.. pomocy Z motocyklowym pozdrowieniem, B³a¿ej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blazej_MTX, Po pierwsze jest juÂż za zimno na takie jazdyPo 2 ... ja nie pomogĂŞ z przykroÂścia musze odmĂłwiĂŚ... SarnĂłw jest mojÂą dziaÂłkÂą poniewaz jestem w radzie miasta i mam tutaj kontakty, stowarzyszenie kupieckie i te sprawy...Po 3 ... PrzeprowadÂź jakÂąs akcjĂŞ charytatywnÂą w twoim rejonie i pisz e-miale do firm z twojego miasta, ja tak zawsze robie i wszytsko jest OKEY Jakbys chciaÂł jakis rad to dzwoĂą 503949525 lub 32267-11-77 Pros Dawida :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 2 ... ja nie pomogĂŞ z przykroÂścia musze odmĂłwiĂŚ... SarnĂłw jest mojÂą dziaÂłkÂą poniewaz jestem w radzie miasta i mam tutaj kontakty, stowarzyszenie kupieckie i te sprawy...
Nie chwal sie ! [ Dodano: 2005-11-09, 22:45 ]Mysle ze nie kazdy tylko patrzy na Sarnow !!! Moze jak jeszcze bedzie pogoda to sie cos wymysli ale to sie okaze z czasem bo juz jest coraz zimniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde chyba nic z tego nie wyjdzie A kto ewentualnie byÂłby chĂŞtny na wypad tam jak jeszcze pogoda sie nie zepsuje? :?

Mysle ze nie kazdy tylko patrzy na Sarnow !!! Moze jak jeszcze bedzie pogoda to sie cos wymysli ale to sie okaze z czasem bo juz jest coraz zimniej.
I myœle, ¿e tak by trzeba by³o do tego podejœÌ... Kto by jecha³ jak by by³a temperatura w miare ? Chcia³bym wiedzieÌ, czy moge liczyÌ na jak¹œ ekipe... maku_CSI RIDERS, mi nie chodzi o zorganizowanie czegoœ wielkiego... tam ju¿ wsio bêdzie... trzeba by podlecieÌ na motocyklach i zrobiÌ jakiœ ma³y pokaz, przewieŸÌ dzieciaki... pogadaÌ z nimi. Czyli jeszcze raz... Kto ewentualnie by lecia³ jak bêdzie pogoda ? Pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.