Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

teorii nigdy za wiele :):) :) :)


Anielica

Rekomendowane odpowiedzi

A) Marketing kobiecy mówisz: 1."Jestem dobra w ³ó¿ku". To jest marketing bezpoœredni. 2. Jesteœ na imprezie z przyjació³mi, widzisz atrakcyjnego faceta,jeden z twoich znajomych podchodzi i mówi: "Tamta laska jest œwietna w ³ó¿ku". To jest reklama 3. Jesteœ na imprezie i widzisz atrakcyjnego faceta, prosisz go numer telefonu, nastêpnego dnia dzwonisz i mówisz "Jestem dobra w ³ó¿ku". To z kolei jest telemarketing. 4. Jesteœ na imprezie i widzisz atrakcyjnego faceta, rozpoznajesz go,odœwie¿asz mu w pamiêci znajomoœÌ i pytasz "pamiêtasz jak dobra jestem w ³ó¿ku?" to siê nazywa Customer Relationship Management. 5. Jesteœ na imprezie i widzisz atrakcyjnego faceta, wstajesz, poprawiasz ubranie i fryzure, podchodzisz, stawiasz mu drinka. Mówisz mu jak ³adnie pachnie oraz zachwycasz siê jego garniturem. Napomykasz jak dobra jesteœ w ³ó¿ku. To siê nazywa Public Relations .6. Jesteœ na imprezie i widzisz atrakcyjnego faceta, podchodzisz i mówisz: "Jestem dobra w ³ó¿ku", nastêpnie pokazujesz mu jeden sutek lub cala pierœ. To jest Merchendising 7. Jesteœ na imprezie i widzisz atrakcyjnego faceta, on podchodzi i mówi: "S³ysza³em, ze jesteœ œwietna w ³ó¿ku" - To jest uznana marka - branding. Marketing Mêski Podchodzisz do laski na imprezie i mówisz: "Jestem fenomenalny w ³ó¿ku,potrafiê spêdziÌ ca³¹ noc kochaj¹c siê bez przerwy." To nazywa siê Nieuczciwa Reklama i jest karane w wiêkszoœci krajów UE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.