Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

SUZUKI GSX 600


Laki_b20

Rekomendowane odpowiedzi

WItam!W tym tyg. ide oglÂądaĂŚ suzuki GSX 600 z roku 1992 cena 5tys. na co mam szczegolnie zwrocic uwage??Co sadzicie o tym motocyklu?Jak rozpoznac, ze np Âłancuch jest do wymiany?? Ktos kiedys mi powiedziaÂł, ze jak kupuje motocykl to przy 50km/h mam puscic kierownice i sprawdzic czy jedzie prosto- co to ma na celu?Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na co mam szczegolnie zwrocic uwage??
Na wszystko.
Co sadzicie o tym motocyklu?
Jak jest w dobrym stanie to jest fajnym motocyklem :wink:
Jak rozpoznac, ze np Âłancuch jest do wymiany??
Musialbym Ci "na zywo" pokazac. :wink:
przy 50km/h mam puscic kierownice i sprawdzic czy jedzie prosto- co to ma na celu?
Na celu ma wstepne sprawdzenie czy jest w miare prosty :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos kiedys mi powiedziaÂł, ze jak kupuje motocykl to przy 50km/h mam puscic kierownice i sprawdzic czy jedzie prosto- co to ma na celu?
sam sobie odpowiedziales - to ma sprawdzic czy jedzie prosto, choc to jest takie gadanie glupie. Nie jest powiedziane ze jesli nie wyczujesz ze schodzi przy 50 to np przy 100 tez pojdzie prosto - jesli nie masz mozliwosci sprawdzenia czy rama i lagi sa proste na geometrii w warsztacie wyposazonym w taki sprzet - to musisz przejechac sie nim i sprawdzic jego zachowanie w roznych predkosciach. Kiedys mialem kupic 500tke i zrezygnowalem bo przy 120km/h zaczynala schodzic w prawo a przy 50 z racji szybkosci to nie bylo wyczuwalne ... powodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

?A jeszcze jedno pytanie do wlascicieli GSX600 ile wam to pali w trasie przy 100-120km/h?
hmmmm Mniej jak wiecej 5-5,5 litra Procz tego powinienes sprawdzic gazniki bo to czesto jest slabym punktem w GSX600 Jak juz bedziesz na warsztacie to proponuje zerknac takze na geometrie 1992 rok nie ma jeszcze plytek ale regulacje musisz sobie zrobic zaraz po zakupie Chyba ze moto jest po regulacjach i jestes pewien za to co mowi wlasciciel Tak ogolem jest to super maszyna Musisz pamietac aby za kazdym razem nie wkrecac go na max obroty bo z tego co wiem to te silniki tego nie lubia Ja nigdy na swojego nie narzekalem i jestem zadowolony z posiadania tego sprzeta I choc mam zamiar go sprzedac (chce cos wiekszego) to polecami te maszyny na poczatek przygody motocyklami 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.